Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Sugestie i Propozycje > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 25-05-15, 10:08   #31
Scree
Pomocny
 
Avatar Scree
 
Zarejestrowany: Lip 2010
Postów: 49
Domyślnie

Cytat:
Napisał Altrel Zobacz post
Mag może robić runy na niskich poziomach po wykupieniu czaru. Wojownik nie kupi w sklepie żadnych lepszych broni, zwiadowca również nie kupi lepszych kusz. Ten argument jest całkowicie pozbawiony sensu.
Ten argument też jest pozbawiony sensu.
Zakupienie 1 raz broni to nie to samo, co codzienne kupowanie run. Tu można co najwyżej porównać kupowanie różdżki i broni.
Runy to amunicja, taka sama jak bełty czy strzały w przypadku zwiadowcy. Zwiadowca kupuje amunicje w sklepie - resztę sobie dopowiedz.
Zdecydowanie jestem za pomysłem Artezona. To w żadnym wypadku nie zniszczy klimatu RPG.
Scree jest nieaktywny  
Stare 25-05-15, 11:16   #32
corkarypto
 
Avatar corkarypto
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 177
Domyślnie

Cytat:
Napisał inbass Zobacz post
Nie. Przed resetem zrobiłem ponad 18k uhów w 2 tygodnie i mi to nie przeszkadzało jakoś.
To że jesteś masochistą nie oznacza że każdy nim jest!
__________________
Kiedy byłem już na dnie ...
... usłyszałem pukanie od spodu.
corkarypto jest nieaktywny  
Stare 25-05-15, 12:04   #33
ezzak
 
Zarejestrowany: Maj 2015
Postów: 126
Domyślnie

a kiedy będą te tp na expa ?

I coś sobie przekręcacie, zrobienie mbp pocisków trwa ~20 minut na małych manasach, nie 50, postackowanie też dwóch godzin nie zajmuje. Artezon zaś pierdoli, żeby dać mu większy zasięg z efo tote, ale zwiadowca to już powinien z 2sqmów bić, nowe czary chce, bo ma mniej od zwiadowcy (wtf?). Jak ci sie nie chce robić run to expij z waveów, owli czy czego tam.
ezzak jest nieaktywny  
Stare 25-05-15, 12:14   #34
Noratl
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 144
Domyślnie

Cytat:
Napisał ezzak Zobacz post
a kiedy będą te tp na expa ?

I coś sobie przekręcacie, zrobienie mbp pocisków trwa ~20 minut na małych manasach, nie 50, postackowanie też dwóch godzin nie zajmuje. Artezon zaś pierdoli, żeby dać mu większy zasięg z efo tote, ale zwiadowca to już powinien z 2sqmów bić, nowe czary chce, bo ma mniej od zwiadowcy (wtf?). Jak ci sie nie chce robić run to expij z waveów, owli czy czego tam.

gdy manasuje cię inna osoba to multi robisz w 10 min ;p
zapytajcie gwandera :)
Noratl jest nieaktywny  
Stare 25-05-15, 12:20   #35
Kr92
 
Avatar Kr92
 
Zarejestrowany: Lip 2011
Postów: 364
Domyślnie

Cytat:
Napisał ezzak Zobacz post
Artezon zaś pierdoli, żeby dać mu większy zasięg z efo tote, ale zwiadowca to już powinien z 2sqmów bić, nowe czary chce, bo ma mniej od zwiadowcy (wtf?). Jak ci sie nie chce robić run to expij z waveów, owli czy czego tam.

1) Proszę zacytuj mi post w którym chciałem zwiększenia dystansu efo tote albo w ogóle ingerencji w ten czar, inaczej zamilknij.

2) Jeżeli według ciebie jest wporządku, to że to jednak zwiadowca ma więcej czarów to gratuluję myślenia.

3) dziękuje za pomoc, zastosuję się.
Kr92 jest nieaktywny  
Stare 25-05-15, 15:44   #36
Graata
 
Zarejestrowany: Kwi 2015
Postów: 118
Domyślnie

Ja również dostawałem pierdolca jak mialem robić dziennie po 2mbp pocisków. Również nieraz potrafiłem robić 1mbp przez godzine bo się po prostu nie chce. Jest to nudne i nie ma z tego żadnych korzyści. Zrozumiałbym gdyby chociaż po zrobieniu tych 100mbp wpadał 1%, a nie, że nawet robiąc przez 4 lata po 2mbp dziennie to już na takiej 160 magi nawet 1% nie wpadnie.

Już znacznie lepiej było przed resetem, pomimo tego, że grało z 10 osób. Mam na mysli magię, którą ręcznie się wbijało do 100-110 robiąc runy i je sprzedając. Obecnie nie ma sensu trenować magię ręcznie(idzie conajmniej 5 razy wolniej niż przed resetem), dlatego nie ma od kogo kupować run na expy etc.

Znośnie było jeszcze tak przez miesiąc od startu serwera bo sporo osób grało i je sprzedawało, a obecnie nikt ich nie sprzedaje bo jak już wyżej wspomniałem jest to stratą czasu.

Natomiast myślę, że dodanie run do NPC byłoby zbyt dużym ułatwieniem.
Graata jest nieaktywny  
Stare 25-05-15, 15:54   #37
CySiO
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 378
Domyślnie

Powiem tak, 4 kratka zasięgu dla zwiadowcy, to było coś, co miało niby spowodować zwiada bogiem gry. Tak samo kupowanie run u NPC, będzie takim krokiem. Bo kupujesz milion run u npc, łączysz i siedzisz od ss do ss na expie.
__________________
Strzyg, wiwern, endriag i wilkołaków wkrótce nie będzie na świecie. A skurwysyny będą zawsze.
-A.Sapkowski Czas Pogardy
CySiO jest nieaktywny  
Stare 25-05-15, 22:32   #38
Kr92
 
Avatar Kr92
 
Zarejestrowany: Lip 2011
Postów: 364
Domyślnie

Cytat:
Napisał CySiO Zobacz post
Powiem tak, 4 kratka zasięgu dla zwiadowcy, to było coś, co miało niby spowodować zwiada bogiem gry. Tak samo kupowanie run u NPC, będzie takim krokiem. Bo kupujesz milion run u npc, łączysz i siedzisz od ss do ss na expie.
Przeczytaj co napisałeś bo wyszedłeś na debila ;|

Chyba, że masz na myśli, że runy w sklepie to dobry pomysł,a nie sądzę xd
Kr92 jest nieaktywny  
Stare 26-05-15, 04:51   #39
Windykator
 
Avatar Windykator
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 659
Domyślnie

Cytat:
Napisał CySiO Zobacz post
Ja jestem przeciwko. Dlaczego? Bo zwiadowca niby nie musi nic robić, żeby expić tylko się obkupić ale kosztuje go to 2 razy więcej. Jeżeli wasze runy podrożeją 2 razy. Jestem na tak.
Gdyby ktoś pytał,
neguje w całości, bo zlikwiduje to balans. Niby ułatwiłoby mi to znacząco grę magiem, ale przy testach z których wynika, że Mag robi znacznie większy dmg niż zwiadowca w mid-late game ("Za cenę surv" -, Marek, chociaż się nie zgodzę) to i tak musi mieć zwiększoną cenę produkcji pocisków, by był zbalansowany ze zwiadowcą. Większy dmg kosztem surv, kwota expa jest niezbalansowana, więc żadnego ułatwienia nie poprę póki nie zostanie przedstawiony jakikolwiek argument "coś za coś" przy takich propozycjach.
__________________
Cytat:
Napisał Mcree
[...]najwięcej jest jadu Legkana, który (mam osobiste wrażenie) pisząc każdy kolejny post spożywał coś mocniejszego niż amfetamina.
Windykator jest nieaktywny  
Stare 26-05-15, 07:16   #40
CySiO
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 378
Domyślnie

@Artezon
Chodziło mi o to, że ja walczyłem tylko o 1 kratkę zasięgu dla łatwiejszego expa grupowego i na czarnoksiężnikach. Wprowadzili to osłabiając zwiadowcę w inny sposób. Więc dadzą Ci np. runy do kupienia u NPc, a zabiorą coś innego.
__________________
Strzyg, wiwern, endriag i wilkołaków wkrótce nie będzie na świecie. A skurwysyny będą zawsze.
-A.Sapkowski Czas Pogardy
CySiO jest nieaktywny  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 16:31.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin