Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Aktualności

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 01-08-12, 22:28  
II. Zapowiedź lato 2012 -Armia wzywa!
Trav Trav jest nieaktywny 01-08-12, 22:28

– Nie możemy dłużej czekać na wsparcie z Ajsoru! Wróg stoi u naszych bram! – powiedział Rohinam podniesionym głosem, przechadzając się tam i z powrotem przed tronem Namiestnika.
Widocznie jednak po chwili uznał, że – mimo wszystko – nie przystoi mu krzyczeć na swojego władcę i dodał spokojniejszym tonem.
– Powtarzam jeszcze raz, czasu pozostaje nam coraz mniej, a sytuacja staje się coraz poważniejsza. Szczątkowe raporty sugerują duże zagrożenie i...
– Właśnie – przerwał mu Namiestnik. – Co mówią raporty?
Rohinam się wyraźnie zmieszał.
– Cóż, jak już wspomniałem, raporty przekazują nam szczątkowe informacje... – odpowiedział ostrożnie. – Podług ich, Abitańczycy niedaleko jednej ze swoich twierdz rozkopują cały teren. Ogrodzili wszystko palisadą, a co jest wewnątrz możemy się tylko domyślać.


Widząc, iż Namiestnik dalej nie wygląda na przekonanego co do zagrożenia, dodał.
– Niepokojące jest natomiast, iż wchodzą do tej, nazwijmy to tak, kopalni całe rzesze ludzi: zarówno wojska, jak i niewolników. Wychodzi zaś stamtąd mało kto. Podobno nawet część Abitańczyków ochraniających obóz woli do niego nie zaglądać, ale wiadomo jak to niektórzy zwiadowcy koloryzują.


Namiestnik zasępił się, wsparł głowę na ramieniu i opuścił wzrok z Rohinama.
„Wszystko wskazuje na to, że mamy do czynienia z obozem skupiającym wojska” – rozmyślał – „Oczywistym jest, że nie sprowadzą ze wschodu swej regularnej armii. Szybko byśmy to wykryli i wojska Altaronu zajęłyby mocno nadszarpnięte ostatnimi czasy obozy barbarzyńców, zanim by ściągnęły posiłki wroga. Jeśli zaś oni tam w ukryciu budują armię, niemożliwy jest atak z naszej strony. Gdybyśmy nawet zajęli ich obozy, to sami przerywając trwające zawieszenie broni, załamalibyśmy nasze układy z Ajsorem, na których tak mi zależy. Wszystko idzie ku dobremu, a skoro przysłali nam nawet inżyniera, to znaczy, że wojska cara jeszcze tak zupełnie nie upadły...”


– Co proponujesz? – zapytał Namiestnik.
Rohinam jakby tylko czekał na to pytanie. Znów zaczął krążyć po sali tronowej i żywo gestykulując wykładał swój plan.
– Przede wszystkim, potrzebujemy zmobilizować armię. Każdy przybysz z Licoru miałby obowiązek stawić się w obozie treningowym, który powinien zostać... – Rohinam przełknął ślinę, spojrzał z niepokojem na Namiestnika i szybko się poprawił. – Który zostałby otwarty za Pana Namiestnika zgodą, by można było tam szkolić ochotników i wyznaczać misje grupom doświadczonych najemników.


Namiestnik podniósł głowę.
– Wiesz oczywiście, że gildie się oburzą, gdy zaczniesz rozporządzać ich ludźmi? W końcu większość z nich przecież pochodzi z Licoru.
Dowódca obozu szkoleniowego nie wyglądał na zaskoczonego. Wręcz przeciwnie – jeszcze bardziej się ożywił.
– Pańskie słowo jest dla nich rozkazem. Jeśli Jaśnie Nam Panujący Namiestnik wyda dekret, iż to ja od teraz wydaję rozkazy członkom wszystkich gildii, wojsko zyska na spójności i stanie się bardziej efektywne – zasugerował, próbując nie okazywać wzbierającego w nim napięcia.
Czując, że i tak w końcu do tego dojdzie, władca odparł spokojnie.
– To nie będzie takie proste, ale zrobię co w mojej mocy, by ułagodzić mistrzów gildii i przekazać tobie władzę nad ich podopiecznymi... – tu Namiestnik zmarszczył czoło, zastanowił się i zapytał. – Mówiłeś coś o najemnikach. Kogo miałeś na myśli?
– Każdego, kto wykaże chęć wsparcia naszego wojska – odparł wymijająco Rohinam. – mój adiutant Gawen ma pomysł jak ściągnąć wielu ludzi do pomocy w walce, ale o tym prawdopodobnie on sam Panu Namiestnikowi opowie.


Widząc, że dowódca obozu szkoleniowego osiągnął już wszystko, czego chciał, władca twierdzy Akra wstał i pożegnał go. Na pożegnanie poprosił jeszcze Rohinama:
– Wychodząc wezwij proszę szambelana, by zajrzał do mnie wraz z Armandem.
Rohinam ukrył przed Namiestnikiem swoją głęboką niechęć do obu jego wiernych pomocników i odparł, iż nie omieszka tego zrobić. Ich głos i tak nie ma już znaczenia. Namiestnik się zgodził.
Czas zmobilizować armię.


Trav
Super Moderator
Zarejestrowany: Wrz 2009
Postów: 347
Odwiedzin: 21476
Odpowiedź z Cytatem
Stare 04-08-12, 22:00   #31
Rhara
 
Avatar Rhara
 
Zarejestrowany: Paz 2011
Skąd: Białystok
Postów: 29
Domyślnie

Cytat:
Napisał tomakeo Zobacz post
Przecież tutaj nie ma botów, a jak jakiś się pojawia to szybko zostaje banowany. Nie porównuj altarona do tibii.
Shikate- jak według Ciebie pvp jest po to, żebym szedł 100 wojkiem i ubijał 10 lvl przy dp to pozdro.
Akurat tomakeo ty to sie zaliczasz do tej grupy która jest zabijana, nie do tej która zabija, bo ten twoj 70 woj to pożal sie boże, co ty nim komu mozesz zrobic
__________________
Walczymy do końca chłopaki!
Rhara jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 04-08-12, 22:04   #32
Shikate
 
Avatar Shikate
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 258
Domyślnie

Ja nie mówię, że pvp jest po to. Ja po prostu pokazuję, że taka prawda. Jak nie ma kogo rozwalać to pierwszego lepszego z czaru się rozwali. Skoro się gra na serwerze pvp to się liczy ze śmiercią. Easy.
Shikate jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 05-08-12, 06:46   #33
maja1414
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Bielsko-Biała
Postów: 326
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do maja1414
Domyślnie

Cytat:
Napisał Rhara Zobacz post
Akurat tomakeo ty to sie zaliczasz do tej grupy która jest zabijana, nie do tej która zabija, bo ten twoj 70 woj to pożal sie boże, co ty nim komu mozesz zrobic
On się zalicza do tej grupy, która okrada inne osoby na statut szlachecki i dlatego pada.
maja1414 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 05-08-12, 09:34   #34
beta2468
 
Avatar beta2468
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 681
Domyślnie

Gracze gdyby mogli to by grali na npvp, a że od początku istniał tylko jeden serwer i to pvp to nie mieli wyboru, musieli grać na tym. Dlatego jest tyle płaczu o pk, dlatego tyle postów na forum i ja myślę, że nie ma co się dziwić. Powstanie npvp to w końcu gracze będą mieli wybór i skończy się szlochanie niskich lvli, że ktoś ich po raz n-ty zabił pod depo podczas skillowania.
beta2468 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 05-08-12, 10:00   #35
Shikate
 
Avatar Shikate
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 258
Domyślnie

Tak, ale zanim powstanie non pvp gracze wysokolevelowi mają święte prawo do zabijania kogo chcą wg zasad Altaronu :)
Shikate jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 05-08-12, 10:05   #36
maja1414
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Bielsko-Biała
Postów: 326
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do maja1414
Domyślnie

Horsu już nikogo nie zabije... Eastside zostawia fragi na akcje. Czyli chyba noobki znowu mają luz :D
maja1414 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 05-08-12, 10:14   #37
beta2468
 
Avatar beta2468
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 681
Domyślnie

Zachowam się jak nob i powiem, że jeszcze zostaje Dedereq, bije jak opętany, zabił mi maga ( o boże mój nieszczęsny mlvl, kiedy ja to odrobie :( !! )
xD
beta2468 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 05-08-12, 10:23   #38
dedereq
 
Avatar dedereq
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Wroclove / Kołobrzeg
Postów: 107
Domyślnie

Nie odrobisz, nie odrobisz :P
dedereq jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 05-08-12, 12:47   #39
ludek
 
Avatar ludek
 
Zarejestrowany: Cze 2011
Postów: 31
Domyślnie

Cytat:
Napisał maja1414 Zobacz post
Horsu już nikogo nie zabije... Eastside zostawia fragi na akcje. Czyli chyba noobki znowu mają luz :D
Mylisz się, jutro unbann na Maga.8)
ludek jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 06-08-12, 16:19   #40
Bober10
 
Zarejestrowany: Gru 2011
Skąd: O-ka
Postów: 3
Domyślnie

to żeby było mniej fragów ;p
Bober10 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 00:15.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin