Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Błędy i problemy > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 10-11-14, 23:35   #1
kaos
 
Avatar kaos
 
Zarejestrowany: Gru 2011
Postów: 123
Domyślnie Npvp - czy aby na pewno?

00:28 Widzisz martwego człowieka (Pojemność: 10).
To Lutzipher. Pokonał go Laramlir.

(lvl standardowo cały spadł jak przy normalnym dedzie.)


Ostatnio edytowane przez Altrel ; 11-11-14 o 03:42
kaos jest nieaktywny  
Stare 10-11-14, 23:40   #2
brave12013
 
Avatar brave12013
 
Zarejestrowany: Maj 2013
Postów: 284
Domyślnie

Bo Lary ma moc i tyle :D niemozliwe staje się możliwe :D



2 punkty pvp na non pvp deal with it
brave12013 jest nieaktywny  
Stare 11-11-14, 03:42   #3
Altrel
Mistrz Gry
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 1,370
Domyślnie

Krótki wstęp:

Ukryty tekst:
Po pierwsze - na tym forum obowiązuje zasada szacunku w stosunku do wszystkich użytkowników, która musi być zachowywana przynajmniej w stopniu słownym. Określenie "debil" stosowane jest w stosunku do osób, które nie przekraczają 70 punktów IQ, a z takowymi nie współpracuję. Pominę teksty z gry o nierobach i inne inwektywy, które Państwo wypisywali, a które sprawiły, że nie wdawałem się w dyskusję in-game.

Po drugie - nie jest to dział, w którym prowadzi się dyskusje, ale do zgłaszania błędów w sposób konkretny, dlatego też w tym miejscu wstępu stawiam kropkę.


Przejdźmy do konkretów:

Lutzipher

- Ile osób biło się jednocześnie na arenie?
- Czy wszystkie osoby były w jednej drużynie (czerwoni/niebiescy)?
- Czy uczestnicy walki byli w party (wszyscy/część)?
- Ostatni cios został zadany jeszcze na arenie czy poza nią (np. dobicie bełtem, gdy postać została już przeniesiona poza arenę)?
- Ile dokładnie doświadczenia Pan stracił?
- Czy miał Pan zakupione błogosławieństwa?

Laramlir

- Dwa punkty pvp nie powodują żadnych następstw w rozgrywce, nie zwiększają strat doświadczenia po śmierci ani nie powodują strat umiejętności.

Oczywiście przykro Nam, że do takiej sytuacji doszło, ale nie jest to błąd w jakimkolwiek stopniu powiązany z tym, który naprawiany był w poprzedniej aktualizacji, a o którym Państwo tu wspominali.
Altrel jest nieaktywny  
Stare 11-11-14, 10:11   #4
brave12013
 
Avatar brave12013
 
Zarejestrowany: Maj 2013
Postów: 284
Domyślnie

Bardzo możliwe, że Lutzipher został dobity bełtem już poza areną. Bo najpierw on zniknął, a dopiero po małym czasie otrzymałem wiadomość, że dostaje 2 punkty pvp.
brave12013 jest nieaktywny  
Stare 11-11-14, 13:06   #5
kaos
 
Avatar kaos
 
Zarejestrowany: Gru 2011
Postów: 123
Domyślnie

Cytat:
Napisał Altrel Zobacz post
Krótki wstęp:

Ukryty tekst:
Po pierwsze - na tym forum obowiązuje zasada szacunku w stosunku do wszystkich użytkowników, która musi być zachowywana przynajmniej w stopniu słownym. Określenie "debil" stosowane jest w stosunku do osób, które nie przekraczają 70 punktów IQ, a z takowymi nie współpracuję. Pominę teksty z gry o nierobach i inne inwektywy, które Państwo wypisywali, a które sprawiły, że nie wdawałem się w dyskusję in-game.

Po drugie - nie jest to dział, w którym prowadzi się dyskusje, ale do zgłaszania błędów w sposób konkretny, dlatego też w tym miejscu wstępu stawiam kropkę.


Przejdźmy do konkretów:

Lutzipher

- Ile osób biło się jednocześnie na arenie?
- Czy wszystkie osoby były w jednej drużynie (czerwoni/niebiescy)?
- Czy uczestnicy walki byli w party (wszyscy/część)?
- Ostatni cios został zadany jeszcze na arenie czy poza nią (np. dobicie bełtem, gdy postać została już przeniesiona poza arenę)?
- Ile dokładnie doświadczenia Pan stracił?
- Czy miał Pan zakupione błogosławieństwa?

Laramlir

- Dwa punkty pvp nie powodują żadnych następstw w rozgrywce, nie zwiększają strat doświadczenia po śmierci ani nie powodują strat umiejętności.

Oczywiście przykro Nam, że do takiej sytuacji doszło, ale nie jest to błąd w jakimkolwiek stopniu powiązany z tym, który naprawiany był w poprzedniej aktualizacji, a o którym Państwo tu wspominali.
1. 4
2. Ja i Lilith w niebieskich pozostali w czerwonych
3. Ja z nikim nie byłem w party, nie wie jak inni
4. To stało się w ułamku sekundy, ale komunikat o śmierci pojawił się już poza areną. Wyglądało to tak że bijemy się bijemy i w momencie zadania ostatniego ciosu coś się wykrzaczyło i przeliczyło tą śmierć jak normalną- co ciekawe odrodzenie się nastąpiło przy arenie a nie w świątyni.
Możliwe, że był to bełt. Nie spodziewałem sę czegoś takiego toteż nie przywiązałem większej uwagi co do tego czym mnie biją, tak samo jak bełt mógł to być efekt porażenia z Runy masowego porażenia bo tym też chyba w siebie rzucaliśmy.
Standardowo jak pada się na arenie to przenosi za nią i możesz z powrotem wejść i walczyć. Tu było podobnie z tym że śmierć policzyło jak normalną w pvp i tez odrodziłem się przy arenie, z tym że o poziom mnjej.
5. Nie mam zielonego pojęcia ile dokładnie, chyba coś koło 700k bo po wybiciu 105 jeszcze chwilę expiłem, ale głowy nie dam sobie uciąć.
6. Jeszcze nie.

Nie jest to błąd powiązany z poprzednimi? Zwracam honor.

Ostatnio edytowane przez kaos ; 11-11-14 o 13:17
kaos jest nieaktywny  
Stare 11-11-14, 15:09   #6
cewix
 
Avatar cewix
 
Zarejestrowany: Wrz 2011
Postów: 561
Domyślnie

Ja proponuje tą arenę zawiesić na jakiś czas i naprawić wszystkie bugi, już chyba o tym mowiłem, ale kuzyn miał tak, że po walce na arenie i wyjściu z niej, przeniósł się na smoczym jeźdźcu na jakieś inne tereny i zabijał tam moby i nie dostawał za nie expa, nie ruszały się, ale biły czary aoe które zadawały dmg, dopiero jak ja też się tam przeniosłem to moby zaczęły ginąć w momencie kiedy je zobaczyłem, a kolege przeniosło na arene i zaczął dopiero za nie dostawać expa ^^
cewix jest nieaktywny  
Stare 11-11-14, 15:18   #7
Altrel
Mistrz Gry
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 1,370
Domyślnie

@Cewix

Błąd z przypisywaniem punktu respawnu do areny został naprawiony w jednej z poprzednich łatek.

Nieumierający abitańczycy byli starym błędem, który też został naprawiony, nie miało to nic wspólnego z areną.
Altrel jest nieaktywny  
Stare 11-11-14, 16:20   #8
cewix
 
Avatar cewix
 
Zarejestrowany: Wrz 2011
Postów: 561
Domyślnie

@Up
Nie to nie byli abitańczycy, tylko robaki/pająki/wiwerny, a raczej WSZYSTKO czego nie widział inny gracz a zostało zabite przez kuzyna
cewix jest nieaktywny  
Stare 11-11-14, 16:25   #9
Altrel
Mistrz Gry
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 1,370
Domyślnie

System widział go jako osobę wylogowaną ze względu na przypisanie go do areny, zostało to już naprawione.

Doświadczenie zwrócone, poprawki wejdą w aktualizacji.

Ostatnio edytowane przez Altrel ; 11-11-14 o 19:34
Altrel jest nieaktywny  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 07:40.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin