Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Sugestie i Propozycje > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 25-04-11, 16:18   #1
SasKe
 
Zarejestrowany: Paz 2009
Postów: 17
Domyślnie Magowie i ich def.

Witam,

Zacząłem właśnie grę magiem. Nie myślałem ze może być tak ciężko, a dokładnie chodzi mi o sam (exp) potwory są, eq jest... wszystko jest. Lecz jednak obrona maga jest bardzo zrąbana, czuje się jak bym nawet na sobie EQ żadnego nie miał. Mam 'łuskowy set' i 13 lvl. Mimo tego, dwóch 'czerwi' nie mogę zabić. A zwykły wilk zadaje mi 25+ obrażenia. Prosił bym zwiększyć trochę obronę dla magów, żeby miała ona jaki kol wiek sens... po padanie 3 razy pod zad nie ma żadnego sensu moim zdaniem.

Cieszylo by mnie żeby obrona maga została podniesiona o 30 - 50% żeby zamiast wilk walił 25+ walił 15.
SasKe jest nieaktywny  
Stare 25-04-11, 16:21   #2
thorus
 
Zarejestrowany: Sie 2010
Postów: 2
Cool

Też popieram obrona magów jest tak cienka że prawie jej w ogóle nie ma ;p Wiadomo mag to nie wojownik ale nie trzeba tej obrony dużo zwiększać wystarczy chociaż troszkę i będzie na pewno dobrze ;]
thorus jest nieaktywny  
Stare 25-04-11, 16:59   #3
mefistomen
 
Avatar mefistomen
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Łódź
Postów: 3
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do mefistomen Wyślij wiadomość poprzez Skype? do mefistomen
Domyślnie

Ja osobiście nie gram magiem ale mam znajomego maga (15lvl) ale na 12lvl już spokojnie solował cyklopy o czym rycerz nawet nie śni...Jest dobrze jak jest ;']
Jeżeli nie umiecie grać magiem to zagrajcie łucznikiem albo rycerzem.
__________________
Nick- Xaq
lvl- 27
profesja- Łucznik
mefistomen jest nieaktywny  
Stare 25-04-11, 17:03   #4
SasKe
 
Zarejestrowany: Paz 2009
Postów: 17
Domyślnie

Żabic cyklopa można.... UP/DOWN. Bylem na cyklopach i padłem na combo.
SasKe jest nieaktywny  
Stare 25-04-11, 17:06   #5
drazbeczka
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Płock/Lwówek
Postów: 29
Domyślnie

no mam kolegę maga tutaj i też nażeka przydało by się poprawić ale i tak sądzę ze paladyn to najgorsza profa jak na razie
drazbeczka jest nieaktywny  
Stare 25-04-11, 17:49   #6
drazbeczka
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Płock/Lwówek
Postów: 29
Domyślnie

ta trole tu są zabójcze ;p ale to w koncu inna gra ;p
drazbeczka jest nieaktywny  
Stare 25-04-11, 19:19   #7
mefistomen
 
Avatar mefistomen
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Łódź
Postów: 3
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do mefistomen Wyślij wiadomość poprzez Skype? do mefistomen
Domyślnie

Tutaj nie ma pala tylko jest łucznik a nie narzekajcie na obrone bo teraz mało walicie i słaby def ale potem jak będziecie największe gity walić to już obrony nie oddacie.
__________________
Nick- Xaq
lvl- 27
profesja- Łucznik
mefistomen jest nieaktywny  
Stare 25-04-11, 21:13   #8
Metamorfo
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 2
Domyślnie

z tą obroną jest coś nie tak, gdy na rooku mogłem spokojnie bić gobliny bez większej straty hp to teraz dostaje kilka razy z kamyka po 20 i koniec expa
Metamorfo jest nieaktywny  
Stare 25-04-11, 22:06   #9
Prakt
Administrator
 
Avatar Prakt
 
Zarejestrowany: Wrz 2009
Postów: 244
Domyślnie

Jestem skłonny odrobinę podwyższyć obronę magom, ale myślę, że na takie wnioski jak te tutaj jest trochę za wcześnie.

Każda profesja ma na początku trudno - to fakt. Ale właśnie początki najlepiej tworzą więzi między graczami. Rycerz nie walczy na dystans, ale ma dobrą obronę i zadaje wyższe obrażenia z walki wręcz. Łucznik zadaje obrażenia na dystans i ma dosyć dobrą obronę. Mag zadaje spore obrażenia na dystans, ale za to obronę ma kiepską. Nie trudno się domyślić, że najlepiej jest pogrupować się i stawiac czoła silnym potworom korzystając ze specyfikacji każdej z profesji.;)

W przyszłości zobaczycie, że każda profesja ma swoje plusy i minusy i to dość wyraźnie widoczne. Póki co spróbujcie zawiązać kooperację i sprawdźcie, czy tak nie będzie jednak łatwiej i bezpieczniej. ;)
Prakt jest nieaktywny  
Stare 25-04-11, 22:49   #10
DarQScreaM
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 1
Domyślnie

Prakt, niech ta gra będzie realistyczna. Mago to kruchy staruszek, który w obrażeniach fizycznych no nie jest zbyt kumaty ;]. Jest dobrze!
DarQScreaM jest nieaktywny  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 22:55.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin