Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Dyskusje ogólne

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 10-04-22, 11:55   #1
jutest
 
Zarejestrowany: Maj 2015
Postów: 16
Domyślnie

Potwierdzam, też mam ten problem. Nie ma na czym skillować PVE. Mag również nie może skillować siły na własnym przyzwańcu. Przy obecnej obronie młodego smoka robi się ciężko bo można albo zawracać komuś głowę i prosić o enta/postawienie własnej postaci do skillowania lub... nie wiem co, nie mam pomysłu jak wbić sensowną siłę na magu. Wojownikowi zostały chyba jeszcze wiwerny choć nie jestem pewien. Ale mag lub łucznik nie wiem co mają zrobić bez pomocy innych.

I tak, trzeba się poruszyć i coś napisać raz na 10 minut. 1 z tych czynności nie wystarczy.
jutest jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 10-04-22, 13:46   #2
neilran
 
Avatar neilran
 
Zarejestrowany: Paz 2013
Skąd: Psiuu?
Postów: 676
Domyślnie

Cytat:
Napisał jutest Zobacz post
Potwierdzam, też mam ten problem. Nie ma na czym skillować PVE. Mag również nie może skillować siły na własnym przyzwańcu. Przy obecnej obronie młodego smoka robi się ciężko bo można albo zawracać komuś głowę i prosić o enta/postawienie własnej postaci do skillowania lub... nie wiem co, nie mam pomysłu jak wbić sensowną siłę na magu. Wojownikowi zostały chyba jeszcze wiwerny choć nie jestem pewien. Ale mag lub łucznik nie wiem co mają zrobić bez pomocy innych.

I tak, trzeba się poruszyć i coś napisać raz na 10 minut. 1 z tych czynności nie wystarczy.
Na wiwernach da sie skillować 1h/2h z nożykiem/kijem zaklętym na ziemie, ale trenowanie siły odpada podobnie jak na młodym smoku.
__________________
"Jesteśmy tylko tym, czym jesteśmy w oczach Bożych i niczym więcej."
neilran jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 10-04-22, 14:09   #3
Rahilux
 
Avatar Rahilux
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 1,518
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Rahilux
Domyślnie

Cytat:
Napisał neilran Zobacz post
Na wiwernach da sie skillować 1h/2h z nożykiem/kijem zaklętym na ziemie, ale trenowanie siły odpada podobnie jak na młodym smoku.
Aktualnie skilluje swoją postać z spvp, nie da się skillować nawet na wiwernie xD.

Na kijku z ziemi obijam ją nawet do 40% hp, raz uciekła, a w świętym secie nadal musze patrzyć na hp bo mi przebija healing z fooda i czary życia.

Może woj 1h da rade? ale pewnie przy 80-90 1h też będzie wiwerna padać.
Rahilux jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 10:14.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin