Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Sugestie i Propozycje > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 06-03-13, 22:09   #41
Tyrond
 
Avatar Tyrond
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 254
Domyślnie

@a1106169
Czemu ludzie tworzyli zwiadów nekro? Bo był najlepszy. Większość osób tutaj nie gra postacią która im odpowiada, którą im się dobrze gra czy też jej styl im odpowiada. Wybierają postać najlepszą bo mają chorą obsesję na maksowaniu wszystkiego. Nie grają dla przyjemności tylko by połechtać swoje ego. A w takich grach naturalnym jest, że raz jedna profa jest najlepsza, potem inna, a po pewnym czasie jeszcze inna. Ofc jest to uogólnienie i z pewnością są zwiadowcy nekro którzy grają nimi bo lubią styl który on im narzuca.
Tyrond jest nieaktywny  
Stare 06-03-13, 22:23   #42
Wawro
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 78
Domyślnie

przestańcie płakać.

Mag to profesja z najmocniejszym uderzeniem a nagle pall necro robił to lepiej posiadając do tego większą wytrzymałość.

Alan ! jeżeli na 200 nie bd szedł zbierać tego na abitańcę to jest jeszcze inne wyjście ! Mianowicie można iść zarabiać z Kpiro ! Jakoś duchowny zwiadowca musi sobie tak radzić tyle że tam gdzie dla Ciebie będzie zarabianie z kpiro na puginały dla duchownego zwiadowcy to będzie standardowy exp !

Przestańcie płakać ciągle ,że wam naprawdę tak ciężko zarobić.

Sam jako duchowny wolał bym zarabiać z kpiro i wbijać później 1mln/h expa z puginałów :)

Pozdrawiam :) bez spin !
Wawro jest nieaktywny  
Stare 06-03-13, 22:42   #43
Wicked
 
Avatar Wicked
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 565
Domyślnie

Cytat:
Napisał naabster28 Zobacz post
Ciesze się ,że temat wzbudza takie zainteresowanie. Przynajmniej ukazuje on problem. Naprawde nie rozumiem administracji . Jestescie jak niezdecydowane dzieci albo nawet gorzej. Skoro tyle czasu poświecacie serwerowi testowemu, buga w grze (dafuq is this?), reklamie, rozbudowywaniu mapy i fabulyto czemu od baaaaaaaaardzo dawno nie ma tu ****** balansu profesji? Czy to jest zadanie tak trudne do zrealizowania, ze wymaga to jakichś niesamowicie skomplikowanych przygotowan, a kiedy juz sie je wprowadzi w zycie to okazuja sie strzalem kula w plot mowiac delikatnie? Problem nie dotyczy tylko tego, ze przez kilka miesiecy zwiad nekro byl chodzacym polaczeniem maga z knightem przy zrobieniu z duchownego slabeuszu, ale spokojna glowa nasza administracja rozwiazala problem, ktory sama stworzyla. Zrobiła to samo tylko, ze teraz duchowny jest koksem. Pytam sie gdzie tu BALANS (Bilans, serio?) subprofesji.
Nie wspominając o sensie istnienia wojownika. Właściwie mozna by go usunąć, bo jest gownem od wielu miesiecy , ale drodzy altaronczycy droga Slythia zapewne juz wpadła na kolejny genialny pomysl .Od kolejnego updatu wojownik bedzie mial obrazenia takie jak mag, ale tylko przez 3 miesiece do kolejnej wielkiej zmiany zebyscie mogli wbic maksymalnie 100+ lvl, a potem przestali grac i zbrobili kolejna nowa postac pod panujacy trend.Rownie dobrze mozemy robic zaklady jaka profesje spierdola, a ktora wyniosą na piedestał .To tyle ode mnie
1. Za interpunkcję pała z wykrzyknikiem. To nie jest coś, czego bierzesz garść i wrzucasz losowo w swoje posty.
2. Miejscami gubisz sens i przeskakujesz z tematu na temat. Źle zbudowana wypowiedź, brak polskich liter, a właściwie występujące równie losowo co przecinki i kropki. Dwa z dwoma.
3. Wypowiedź o rycerzu, achhh! Słodka poezja, jak ja uwielbiam ludzi, którzy wypowiadają się w imieniu uciśnionych, pokaranych przez życie, bo oni sami nie mogą. Odwoływania do ogółu: pała.
4. Jak zauważył któryś z kolegów wyżej, może zacznij grać pod siebie, a nie puakać, że coś osłabiają, a coś jest mocniejsze? Gram wojownikiem alchemikiem duchownym i nie mam zamiaru robić postaci nowej, bo coś się zmieni. To nas różni, wiesz, mój drogi? Ja biorę to co chcę i robię z tego coś fajnego. Ty dostajesz coś fajnego i bawisz się tym, dopóki ktoś nie powie, że jest złe. Takie... robienie pod trend, jak to ładnie ująłeś.
5. Kultura nie zabija, wbrew pozorom.
6. Bilans /=/ balans. Polecam sprawdzić w słowniku oba słowa.
7. Cała wypowiedź nie ma sensu, nic nie wnosi do dyskusji i miast stanowić sensowną, konstruktywną krytykę, jest ślicznym przykładem flejmu.

Podsumowanie: przyjdź jutro z rodzicami, spędź więcej czasu nad książkami.

Bawił i uczył: El Kael

Edit:

LICZNE POWTÓRZENIA!
Wicked jest nieaktywny  
Stare 06-03-13, 23:41   #44
Attax
 
Avatar Attax
 
Zarejestrowany: Paz 2011
Postów: 400
Domyślnie

Cytat:
Napisał Wicked Zobacz post
1. Za interpunkcję pała z wykrzyknikiem. To nie jest coś, czego bierzesz garść i wrzucasz losowo w swoje posty.
2. Miejscami gubisz sens i przeskakujesz z tematu na temat. Źle zbudowana wypowiedź, brak polskich liter, a właściwie występujące równie losowo co przecinki i kropki. Dwa z dwoma.
3. Wypowiedź o rycerzu, achhh! Słodka poezja, jak ja uwielbiam ludzi, którzy wypowiadają się w imieniu uciśnionych, pokaranych przez życie, bo oni sami nie mogą. Odwoływania do ogółu: pała.
4. Jak zauważył któryś z kolegów wyżej, może zacznij grać pod siebie, a nie puakać, że coś osłabiają, a coś jest mocniejsze? Gram wojownikiem alchemikiem duchownym i nie mam zamiaru robić postaci nowej, bo coś się zmieni. To nas różni, wiesz, mój drogi? Ja biorę to co chcę i robię z tego coś fajnego. Ty dostajesz coś fajnego i bawisz się tym, dopóki ktoś nie powie, że jest złe. Takie... robienie pod trend, jak to ładnie ująłeś.
5. Kultura nie zabija, wbrew pozorom.
6. Bilans /=/ balans. Polecam sprawdzić w słowniku oba słowa.
7. Cała wypowiedź nie ma sensu, nic nie wnosi do dyskusji i miast stanowić sensowną, konstruktywną krytykę, jest ślicznym przykładem flejmu.

Podsumowanie: przyjdź jutro z rodzicami, spędź więcej czasu nad książkami.

Bawił i uczył: El Kael

Edit:

LICZNE POWTÓRZENIA!
Kaelu słyszałeś pewnie o czymś takim jak "clara non sunt interpretanda"?

Co mniej więcej kwartał jest "booom" na pewną postać, która po pewnym czasie traci swój cały urok. Tak jak w LoLu kupujesz championa, żeby za 2-3 tygodnie Riot Ci go zeszmacił.

Obecny Altaron to wersja demo , beta , prototyp , schemat , szkielet , test serwer - nie wiem już sam jak to nazwać. Zapraszam do gry w przeciągu 3-4 lat gdzie może wtedy cała sytuacja się unormuje. Obecnie Administracja powinna płacić graczom za testowanie, tym czasem to oni was kasują ;)

Droga Administracjo mogę wam sprzedać pewien pomysł :

A więc wprowadźcie transfery postaci. Polega to na tym, że gracze (podział na pvp/non-pvp pozostaje bez zmian nie można migrować pomiędzy "realmami") mogą się bezkarnie zamieniać postaciami a raczej wysyłać jedną postać na inne konto. Oczywiście za jakieś punkty premium aby zwróciły się wam koszty jakie byście musieli zapłacić mi za podsunięcie tak genialnego pomysłu. Co wam to da ? Gracze was pokochają, nikt już więcej nie zmarnuje przez wasze eksperymenty dwóch miesięcy gry po 7h dziennie, aby wyexpić nowego chara. Zawsze będzie mógł się wymienić za inną postać, za taką usługę jak wymiana np skromny sms za 5 zł + vat. Jeżeli jesteście zainteresowani tym pomysłem chętnie wam go sprzedam. Dogadamy się co do ceny ;)

Jeżeli się zgodzicie to chętnie bym wymienił swojego zwiadowce duchownego / elementaliste - właśnie za Nekromantę / elementaliste bądź alchemika :) <- nie oferuję tego, lecz gdyby było to możliwe to z ogromną przyjemnością wydałbym te 5 zł aby móc sobie pograć na tym test serwerze.


Blokuje was tylko jeden punkt regulaminu jakiś "sharing" który jakiś PRAWNIK po zarządzaniu polem namiotowym ściągnął żywcem z regulaminu Tibii, a w sumie normalnych ludzi powinno to mało interesować z kim ktoś dzieli , kto komu udostępnia, daje i co robi ze swoim czasem, który de facto poświęcił na stworzenie swojej postaci. A tak byście jeszcze na tym jako firma zarobili - na transferach. Byś sobie Sylcia mogła kupić zajebiste szpilki, na pewno miejsce na dodatkową parę byś sobie w szafie znalazła.

Pozdrawiam

Ostatnio edytowane przez Attax ; 07-03-13 o 00:03
Attax jest nieaktywny  
Stare 07-03-13, 00:20   #45
Wicked
 
Avatar Wicked
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 565
Domyślnie

Cytat:
Kaelu słyszałeś pewnie o czymś takim jak "clara non sunt interpretanda"?
Cóż, taki mądryś panie. Znam tę zasadę. I wiesz co? Znam ją lepiej od Ciebie nawet, bo ja wiem kiedy się ją stosuje. Gdybyś chociaż doczytał na wiki, ach, ach! Nie! Lepiej poprzestać na tępym tłumaczeniu, bez rozumienia myśli, mój DROGI ATTAXIE. Gdybyś doczytał, a nie zrobiłeś tego ewidentnie, to dowiedziałbyś się, że:
a) tyczy się to przepisów prawnych, a sama myśl pochodzi z wykładni prawa,
b) tyczy się to przepisów, które wszyscy rozumieją jednako, które są dostatecznie jasne w swoim zapisie, aby każdy je zrozumiał. Zaś tekst pana wyżej nie był jasno, klarownie i czytelnie napisany.

Ta lekcja gratis, każda kolejna dla Ciebie, będzie już liczona i wystawię rachunek kiedyś za mądre porady Kaela. Chciałeś dobrze, wiem, wiem, ale tak to jest, gdy się posługuje łaciną/sentencjami, których niestety, ale nie rozumiemy. :*

Cytat:
Co mniej więcej kwartał jest "booom" na pewną postać, która po pewnym czasie traci swój cały urok. Tak jak w LoLu kupujesz championa, żeby za 2-3 tygodnie Riot Ci go zeszmacił.
I widzisz? Jesteś takim malutkim pionkiem w całej rzeszy tych bezmózgich laleczek podążających za trendami, dających się ponieść "fali". Zobaczysz coś na streamie/mistrzostwach i zaraz się napalasz jak szczerbaty na suchary. Coś jest OP, to kupujesz, bo chcesz być fajny, chcesz ownić, a brakuje Ci skilla, aby zrobić to czymś co nie jest OP. A potem nadchodzi smutne zderzenie z rzeczywistością, gdy bohatera balansują, stawiają do szeregu i setki takich ludzików jak ty płaczą i przerzucają się na kolejnego OP bohatera.

(OP - OverPowered - dla niezaznajomionych z LoLem - jest to niezwykle silny bohater, którego siła pozwala słabszym graczom wygrywać z lepszym, bądź generalnie wygrywać, bo postać jest silniejsza.)

Cytat:
Blokuje was tylko jeden punkt regulaminu jakiś "sharing" który jakiś PRAWNIK po zarządzaniu polem namiotowym ściągnął żywcem z regulaminu Tibii, a w sumie normalnych ludzi powinno to mało interesować z kim ktoś dzieli , kto komu udostępnia, daje i co robi ze swoim czasem, który de facto poświęcił na stworzenie swojej postaci
Widzisz, znowu kolejna mądrość. Bowiem nie chodzi tu o zyski Altaronu, nie chodzi o widzimisię twórców, a o fakt, aby nie było 500lvli i pokrzywdzonych ludzi, którzy uczciwie grali sami swoją postacią, a tym 500tnym lvlem grało 15 osób na zmianę. Jest server PvP, gdzie to zdecydowanie większą różnicę robi. Jest generalnie jakieś poczucie sprawiedliwości, że czemu mam być gorszy, skoro gram sam, staram się, a tam po prostu ileś osób na zmianę ciśnie i poświęca mniej czasu i chęci?

Ale dla takiego szaraczka jak Ty to wszystko jedno, prawda? Każdy bzdurny argument jest dobry, aby pocisnąć, aby z tą zajadłością i wściekłością pluć jadem na ludzi, którzy osiągnęli coś więcej, którzy mają fajny server.

I teraz jeszcze ode mnie, jako prawdziwego gracza: popełniałem wiele błędów z udostępnianiem konta niewłaściwym osobom, nie zaprzeczę tego. Ale w życiu nie oddałbym/zamieniłbym mojego rycerza za czyjąś postać. Bo to moje. Bo to cały trud włożyłem ja w rozwijanie tej postaci, bo to jest coś, na co sam zapracowałem, co sam zrobiłem, co sam zdobyłem. I są tacy jak Ty, wieczne dzieci, które porzucają zabawkę, gdy tylko zobaczą coś fajniejszego i koniecznie to chcą mieć. Najlepiej bez trudu. Najlepiej za darmo. I najlepiej od razu.

EDIT:

Cytat:
Co mniej więcej kwartał jest "booom" na pewną postać, która po pewnym czasie traci swój cały urok. Tak jak w LoLu kupujesz championa, żeby za 2-3 tygodnie Riot Ci go zeszmacił.

Obecny Altaron to wersja demo , beta , prototyp , schemat , szkielet , test serwer - nie wiem już sam jak to nazwać. Zapraszam do gry w przeciągu 3-4 lat gdzie może wtedy cała sytuacja się unormuje. Obecnie Administracja powinna płacić graczom za testowanie, tym czasem to oni was kasują
Wiesz? To się nazywa ewolucja i adaptacja. Silni się dostosują, silni się rozwiną i zaadaptują. Słabi zginą, uciekną lub zdechną z głodu. ;)

Ostatnio edytowane przez Wicked ; 07-03-13 o 00:30
Wicked jest nieaktywny  
Stare 07-03-13, 00:44   #46
jasiek50
 
Zarejestrowany: Paz 2011
Skąd: Kasinka Mała
Postów: 307
Domyślnie

Cytat:
Napisał Wicked Zobacz post
Wiesz? To się nazywa ewolucja i adaptacja. Silni się dostosują, silni się rozwiną i zaadaptują. Słabi zginą, uciekną lub zdechną z głodu. ;)
chyba zapominasz że to jest tylko gra. Forma zabawy, jeżeli gra przestaje nam dostarczać rozrywki, to po co w nią grać? no! chyba że ktoś już zaczyna utożsamiać swoją postać w grze do siebie i porzuca realne życie na życie wirtualne.
jasiek50 jest nieaktywny  
Stare 07-03-13, 05:53   #47
CySiO
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 378
Domyślnie

Moim zdaniem powiększanie ceny za puginały, a raczej za sztylety, które kupujemy jest bezcelowe. Stracicie przy tym wielu graczy, którzy grali zwiadowcami nekromantami, ponieważ nie zechce im się robić nowej postaci, a tą którą grali jest nieopłacalna. Czar "Saim Unar" jest na 33 lvl, znajdzie się chociaż 1 osoba, która ma ten lvl i jest to jego pierwsza postać i ma tyle pieniędzy, żeby wydawać na puginały?? Dajcie spokój, cena 5,5k za puginały moim zdaniem była najbardziej kompromisowa, początkowo ich cena wynosiła 2,5k bodajże,a teraz już 10,5k, loot z potworów i expa też zmniejszacie. Wnioskując z tego za pół roku będziemy obkupywać się za jakieś 300k na 50 lvl, a zbierali z potworów same miedziaki.
__________________
Strzyg, wiwern, endriag i wilkołaków wkrótce nie będzie na świecie. A skurwysyny będą zawsze.
-A.Sapkowski Czas Pogardy
CySiO jest nieaktywny  
Stare 07-03-13, 06:04   #48
Total
 
Zarejestrowany: Paz 2009
Skąd: Lodz
Postów: 180
Domyślnie

Cytat:
Napisał CySiO Zobacz post
Moim zdaniem powiększanie ceny za puginały, a raczej za sztylety, które kupujemy jest bezcelowe. Stracicie przy tym wielu graczy, którzy grali zwiadowcami nekromantami, ponieważ nie zechce im się robić nowej postaci, a tą którą grali jest nieopłacalna. Czar "Saim Unar" jest na 33 lvl, znajdzie się chociaż 1 osoba, która ma ten lvl i jest to jego pierwsza postać i ma tyle pieniędzy, żeby wydawać na puginały?? Dajcie spokój, cena 5,5k za puginały moim zdaniem była najbardziej kompromisowa, początkowo ich cena wynosiła 2,5k bodajże,a teraz już 10,5k, loot z potworów i expa też zmniejszacie. Wnioskując z tego za pół roku będziemy obkupywać się za jakieś 300k na 50 lvl, a zbierali z potworów same miedziaki.
Gdybyś grał rok temu to byś wiedział że takich puginałów wcale nie było, mało tego zarabiało się dużo trudniej niż teraz, na koniec powtórzę raz jeszcze skoro z tych puginałów jest taki duży dmg to nie mogą one być tanie.
Czy to tak trudno zrozumieć?
Total jest nieaktywny  
Stare 07-03-13, 07:21   #49
neccoz
 
Avatar neccoz
 
Zarejestrowany: Sie 2012
Skąd: Katowice
Postów: 177
Domyślnie

Cytat:
Napisał CySiO Zobacz post
Moim zdaniem powiększanie ceny za puginały, a raczej za sztylety, które kupujemy jest bezcelowe. Stracicie przy tym wielu graczy, którzy grali zwiadowcami nekromantami, ponieważ nie zechce im się robić nowej postaci, a tą którą grali jest nieopłacalna. Czar "Saim Unar" jest na 33 lvl, znajdzie się chociaż 1 osoba, która ma ten lvl i jest to jego pierwsza postać i ma tyle pieniędzy, żeby wydawać na puginały?? Dajcie spokój, cena 5,5k za puginały moim zdaniem była najbardziej kompromisowa, początkowo ich cena wynosiła 2,5k bodajże,a teraz już 10,5k, loot z potworów i expa też zmniejszacie. Wnioskując z tego za pół roku będziemy obkupywać się za jakieś 300k na 50 lvl, a zbierali z potworów same miedziaki.
A powiedz mi do cholery po co 33lvl'owi puginały? Żeby bić z nich wrl/kościane smoki? No chyba nie.

Osobiście nigdy nie zmienię do końca mojej postaci nawet jakby w cholere udupili nekromantę. A wiesz dlaczego? Bo lubię moją postać, pierdyliard czasu "zmarnowałem" na zajebiste questy, nie używam głupich puginałów do byle czego, kocham strój nekro. A tak wgl to byłem zwiadem nekro zanim stało się to modne ;)

A propo loota i expa - DAFUQ? Zmniejszanie loota i expa? Gdzie? Kiedy? Popatrz sobie jak teraz jest lajtowo z lootem, a jak było kiedyś. Gdzie idziesz to masz profit lub jesteś na 0. A jak idziesz na coś mocniejszego to możesz mieć waste, które możesz odrobić nawet na głupich oficerach. Kiedyś nikt nawet nie śnił żeby expić z puginałami, a Ty teraz chcesz żeby to była normalna broń zwiada nekro.
neccoz jest nieaktywny  
Stare 07-03-13, 07:41   #50
CySiO
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 378
Domyślnie

@Mike
Widziałeś kiedyś dawał wrl expa (dawno ale zostało zmniejszone)?? Albo taki Górski troll? Tak samo z trolli (twardzieli i siłaczy) zmniejszyli loota jak i cene łap górskiego trolla.
__________________
Strzyg, wiwern, endriag i wilkołaków wkrótce nie będzie na świecie. A skurwysyny będą zawsze.
-A.Sapkowski Czas Pogardy
CySiO jest nieaktywny  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 19:35.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin