Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Luźne pogaduchy > Dyskusje

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 24-05-11, 20:53   #1
ZycieJestHajem
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 10
Domyślnie Luczik Vs Wojownik / Mag

Witam , przedstawie wam moje zdania o kazdej z profesji.


Wojownik - Bardzo silna postac w pvp. Umie bardzo mocno sypnac jak i szybko sie wyexpic. Jego srednie hity to 120 (w potwory)

Jego minus to , ze musi bic z bliska

Mag - Stoi na rowni z wojownikiem. Ma mniej Punktow Zycia niz wojownik ale za to jego mana jest ogromna. Moze on sypac bardzo duzo czarow. Jego flamy sa zabojcze. Rownie dobrze moze bardzo szybko sie wyexpic. Jego srednie hity to 200 z flama , 120 z innego czaru + rozdzka ( w potwory )

Jego minus to , ze gdy potwory go dorwia moze miec klopoty co sie rzadko zdarze.

Lucznik - Najslabsza postac z powyzej wymienionych. Jego Mana jak i punkty zycia stanowia dobrą opcje do expienia na dobrych potworkach. Niestety Jego srednie hity ze speara stanowia tylko 60 obrazen. W Cyklopa gdy wejdzie za 120 jestem pod wrazeniem. Z Boltow srednie obrazenia to 120.

Minus ? - Bolty bardzo szybko sie koncza. Chodzac na bagienne smoki 35- lucznikiem kupuje po 600 boltow niestety musze wracac po 20 minutach.

Lucznik jest to najslabsza postac a wiec proponuje ! -

Albo znizyc cene Bełtów do 1 miedziaka za sztuka ( 100 mdz - 100 bełtów )
+ obnizyc uncje beltów do 50.

Lub tez ! Wprowadzic odnosnik royal spearow z real tibii. Tutaj wlocznia ma 20 ataku - na realu ma 25. Lepsza wlocznia powinna miec 33 ataku. Mysle , ze wtedy Lucznik moglby na rowni stanac przeciwko magu i wojownikowi.

Dodam tez , ze flamy Maga sa zbyt mocne ! Obrazenia flamow maga powinny byc nieco zmniejszone i to trzeba przyznac.

Ankardia cyklopy -1
mag - 40 / 50 k/h
wojownik - 40 / 50 k/h
lucznik - 20 / 25 k / h

W Skrocie moja glowna propocyja to wprowadzenie odnosika royla spearow.

Pozdro :)
ZycieJestHajem jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 24-05-11, 21:31   #2
Tymbark
 
Avatar Tymbark
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Konin
Postów: 5
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Tymbark
Domyślnie

Cytat:
Napisał ZycieJestHajem Zobacz post
Witam , przedstawie wam moje zdania o kazdej z profesji.


Wojownik - Bardzo silna postac w pvp. Umie bardzo mocno sypnac jak i szybko sie wyexpic. Jego srednie hity to 120 (w potwory)

Jego minus to , ze musi bic z bliska

Mag - Stoi na rowni z wojownikiem. Ma mniej Punktow Zycia niz wojownik ale za to jego mana jest ogromna. Moze on sypac bardzo duzo czarow. Jego flamy sa zabojcze. Rownie dobrze moze bardzo szybko sie wyexpic. Jego srednie hity to 200 z flama , 120 z innego czaru + rozdzka ( w potwory )

Jego minus to , ze gdy potwory go dorwia moze miec klopoty co sie rzadko zdarze.

Lucznik - Najslabsza postac z powyzej wymienionych. Jego Mana jak i punkty zycia stanowia dobrą opcje do expienia na dobrych potworkach. Niestety Jego srednie hity ze speara stanowia tylko 60 obrazen. W Cyklopa gdy wejdzie za 120 jestem pod wrazeniem. Z Boltow srednie obrazenia to 120.

Minus ? - Bolty bardzo szybko sie koncza. Chodzac na bagienne smoki 35- lucznikiem kupuje po 600 boltow niestety musze wracac po 20 minutach.

Lucznik jest to najslabsza postac a wiec proponuje ! -

Albo znizyc cene Bełtów do 1 miedziaka za sztuka ( 100 mdz - 100 bełtów )
+ obnizyc uncje beltów do 50.

Lub tez ! Wprowadzic odnosnik royal spearow z real tibii. Tutaj wlocznia ma 20 ataku - na realu ma 25. Lepsza wlocznia powinna miec 33 ataku. Mysle , ze wtedy Lucznik moglby na rowni stanac przeciwko magu i wojownikowi.

Dodam tez , ze flamy Maga sa zbyt mocne ! Obrazenia flamow maga powinny byc nieco zmniejszone i to trzeba przyznac.

Ankardia cyklopy -1
mag - 40 / 50 k/h
wojownik - 40 / 50 k/h
lucznik - 20 / 25 k / h

W Skrocie moja glowna propocyja to wprowadzenie odnosika royla spearow.

Pozdro :)
Signed .
__________________
'Przyjaciół miej blisko, wrogów jeszcze bliżej'
Tymbark Style_/
Tymbark jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 24-05-11, 22:53   #3
xahiv
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 15
Domyślnie

Porównujesz 3 profesje w oparciu o tylko 1 resp? Ponadto popracuje nad skillami, to będziesz miał dużo większe hity i twój exp/h znacznie wzrośnie.
Gram wojownikiem i nie uważam, żeby czary sorca były za mocne. Owszem, ma on mocne hity, ale w niego też wszystko wchodzi jak w masło.

Zrób dobry skill, używaj strzał/boltów z odpowiednim żywiołem na potworki + używaj czaru, który sprawia, że uderzasz 3x (chyba 3) pod rząd i Twój exp będzie na prawdę imponujący, pewnie taki sam jak rycerza, a może i większy.
xahiv jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 25-05-11, 01:02   #4
7153998
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 1
Domyślnie

Nie zapominaj, że mag ma na 40 levelu tylko około 350 HP (co level dostaje 5 HP)
a czaru ala "utamo vita" czy inaczej manashielda nie ma... wyjdź magiem np na dragi ^^ powodzenia. Zgodzę się jedynie, że SD jest przesadzone wielkość hitów z tej runy jest ogromna, o dużo za duża.
7153998 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 25-05-11, 02:05   #5
ZycieJestHajem
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 10
Domyślnie

skille mam 75 wiec mysle , ze sa wystarczajace.

a co do lucznika musicie przyznac , ze belty sa jednak za drogie i tez sie szybko koncza.

Osobiscie jak sie obkupie na maxa pojde na dragi musze po 20 minutach wracac poniewz brak mi amunicji.

Odnosik royal sprarow powinien byc wprowadzony 100%.

Pewien zaufany gracz i tak mi powidzial , ze lucznikow niebawem czeka niespodzianka . moze jakies ulepszenie bedzie :)

Royal speary powinny byc 100% dodane
ZycieJestHajem jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 25-05-11, 08:27   #6
Dzejko
 
Avatar Dzejko
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Chodzież/Piła
Postów: 4
Domyślnie

Mysle, ze łucznikowi brakuje odpowiednika "sana" czegos co mogl by spamowac przy niskim uzyciu many, zadajac optymalne obrazenia. Byc moze jest cos takiego na wyzszym lvl, ale powinno byc juz cos takiego od 20.

@ZycieJestHajem- Royal Speary dadza Ci tylko wieksza wytrzymalosc na respie, tj. bedziesz siedzial tam dluzej, podobac bedzie Ci sie to miedzy 20-40lvlem, Potem hity z rs nie beda porownywalne z beltami, a z beltow i tak ciagle beda slabe, potrzebny jest jakis "pewny" hit najlepiej magiczny, bo czary co zabieraja po 100 many to troszke lipa :P
Dzejko jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 25-05-11, 09:23   #7
Pekersik
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 8
Domyślnie

mam pytanie kiedy bedzie update lucznika?
Pekersik jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 25-05-11, 09:48   #8
gaLi
 
Avatar gaLi
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Zamość
Postów: 10
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do gaLi
Domyślnie

Z tymi bełtami to dobry pomysł, kumpel mi mowil zeby obniżyli ta cene (2md-1bełt albo tak jak kolega 'up' mówił 1md-1bełt)... Co do 'royal spearow', mowie nie... zrobi sie tak jak w tibi, ze beda latac dzieci z 'spirami' a kusze itp. zostawia w smietniku. Atak 'ognistego podmuchu' został zmniejszony (przynajmniej ja tak odczuwam), oraz zwiększona została szybkość wbijania magicznego. I tak mag nie ma dobrze.. na 26lvl byle 2 żółwie mnie zerują/albo czerwie... na których taki 13/15 woj leci sobie spokojnie...
__________________
gaLi jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 25-05-11, 12:49   #9
ZycieJestHajem
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 10
Domyślnie

Cytat:
Napisał Dzejko Zobacz post
Mysle, ze łucznikowi brakuje odpowiednika "sana" czegos co mogl by spamowac przy niskim uzyciu many, zadajac optymalne obrazenia. Byc moze jest cos takiego na wyzszym lvl, ale powinno byc juz cos takiego od 20.

@ZycieJestHajem- Royal Speary dadza Ci tylko wieksza wytrzymalosc na respie, tj. bedziesz siedzial tam dluzej, podobac bedzie Ci sie to miedzy 20-40lvlem, Potem hity z rs nie beda porownywalne z beltami, a z beltow i tak ciagle beda slabe, potrzebny jest jakis "pewny" hit najlepiej magiczny, bo czary co zabieraja po 100 many to troszke lipa :P
Dla duchownych masz swiettosc . Ja aktualnie na 23 mlvl lucznikiem bije z niego po 100 w smoki niestety na 1sqm co idzie za tym , ze mam duze waste wiec musze biegac. Taki czar powinien byc dany lucznikowi na przynajmniej 5 kratek.

Jak dla mnie moglby byc byc RS ale konczyly by sie one nie co szybciej ALBO podwiekszyc atak zwyklych wloczni, albo albo albo - zmienszyc cene tych beltow
ZycieJestHajem jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 26-05-11, 15:22   #10
tygrys21
 
Avatar tygrys21
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Polska
Postów: 31
Domyślnie

Cytat:
Napisał ZycieJestHajem Zobacz post
Witam , przedstawie wam moje zdania o kazdej z profesji.


Wojownik - Bardzo silna postac w pvp. Umie bardzo mocno sypnac jak i szybko sie wyexpic. Jego srednie hity to 120 (w potwory)

Jego minus to , ze musi bic z bliska

Mag - Stoi na rowni z wojownikiem. Ma mniej Punktow Zycia niz wojownik ale za to jego mana jest ogromna. Moze on sypac bardzo duzo czarow. Jego flamy sa zabojcze. Rownie dobrze moze bardzo szybko sie wyexpic. Jego srednie hity to 200 z flama , 120 z innego czaru + rozdzka ( w potwory )

Jego minus to , ze gdy potwory go dorwia moze miec klopoty co sie rzadko zdarze.

Lucznik - Najslabsza postac z powyzej wymienionych. Jego Mana jak i punkty zycia stanowia dobrą opcje do expienia na dobrych potworkach. Niestety Jego srednie hity ze speara stanowia tylko 60 obrazen. W Cyklopa gdy wejdzie za 120 jestem pod wrazeniem. Z Boltow srednie obrazenia to 120.

Minus ? - Bolty bardzo szybko sie koncza. Chodzac na bagienne smoki 35- lucznikiem kupuje po 600 boltow niestety musze wracac po 20 minutach.

Lucznik jest to najslabsza postac a wiec proponuje ! -

Albo znizyc cene Bełtów do 1 miedziaka za sztuka ( 100 mdz - 100 bełtów )
+ obnizyc uncje beltów do 50.

Lub tez ! Wprowadzic odnosnik royal spearow z real tibii. Tutaj wlocznia ma 20 ataku - na realu ma 25. Lepsza wlocznia powinna miec 33 ataku. Mysle , ze wtedy Lucznik moglby na rowni stanac przeciwko magu i wojownikowi.

Dodam tez , ze flamy Maga sa zbyt mocne ! Obrazenia flamow maga powinny byc nieco zmniejszone i to trzeba przyznac.

Ankardia cyklopy -1
mag - 40 / 50 k/h
wojownik - 40 / 50 k/h
lucznik - 20 / 25 k / h

W Skrocie moja glowna propocyja to wprowadzenie odnosika royla spearow.

Pozdro :)
niesprawdzone masz te statystyki co do maga.. na ankardi 60k/h mam na cychach czasami
tygrys21 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 05:16.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin