Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Dyskusje ogólne

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 21-11-18, 13:48   #1
kantex
 
Zarejestrowany: Gru 2013
Postów: 194
Domyślnie

2h Cathon oddstaje od 1h gdyż ma tarcze i potrafi krecić wiecej exp od 2h rycerza a dmg 2h dmg jest w hitach o 100 dmg wiekszy tylko ale to rzadko wchodzi te 100 wiecej np na 50 lvl broni a tak to bije jak 1h zblizone hity maja do siebie i to bardzo.
2h rycerz przez co ze rycerz ma brak tarczy i obrywa 5x dmg na klate to moim zdaniem powinien dostac wiecej obrony w broniach aby troche mu to pomagalo redukowac w jakims stopniu przez ten system nowy.

2h jedyny dmg wiekszy jest dopiero od 150 lvl i skilli widac ten dmg ze bije wiecej przez bronie tak do 100 lvl to jak pisalem wczesniej 100-120 dmg roznicy jest ktore wiecej czasem walnie.
kantex jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 21-11-18, 13:51   #2
Catthon
Lubię placki
 
Avatar Catthon
 
Zarejestrowany: Lis 2012
Postów: 2,264
Domyślnie

@Astero
Z tego co widzę, to odes rago 2h nadal bije więcej per hit. Rozumiem - zadaje obrażenia wolniej. Niestety nadal nie podałeś ile k/h robisz na których respach, a wydaje mi się, że jest to jedyny prawdziwie mierzalny parametr.

Podaj więc proszę konkretnie jakie wartości k/h osiągasz na którym spocie w którym trybie.

Pamiętaj także, że rycerz 2h jest dużo bardziej przydatny w PVP niż 1h. Ma zdaje się także większe możliwości na niższych poziomach nawet niż dual ze 150 zręczności.

@Kantex
Rycerz 1h z tarczą kręci większe expy niż 2h? Na jakich respach? I jak to Twoim zdaniem możliwe, jeżeli jego broń ma sporo mniejszy dmg? Plus rycerz 2h ma stały buff do każdego hita.

Nie ma obrony w broniach i nie będzie.
Catthon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 21-11-18, 14:01   #3
Astero
 
Zarejestrowany: Wrz 2017
Postów: 115
Domyślnie

Mam 203 lvl catthon to i rekord aktualny w świetym secie 13% broniach dual powyżej + w dzień bo w nocy robie mniej kk/h na kościanych smokach niż w dzień to 900k/h i mi znikają pokutniki 1/2 różnie czyli prawie zamykam spota gdybym miał lepsze staty , a w 2h 800 na bonus staminie zwiadkowie robią podobny exp jak ja w dualu , 2h mam jak oni co ja bijąc singel target , a ja luram po 6/7/8 kościanych smoków i z nimi stoje :D w nocy jest to awykonalne boje się stać z 4/5 Do porównaniu na lodowych wywernach biorąc po 8 na klacie nawet sie nie fatyguje czasami o mikse wyzdrowienia , a daja więcej expa tam mam 700k/h bo na spocie ich mało i zamykam spota po 1 przejściu DUCH ALCHEMIK największy bonus do obrażeń od świetości ) biegałem w secie na energie tak jak polecałeś te "KILKA% " w świętym secie na energie 14% róznicy nie zrobi to nigdzie indziej nie wyciągne więcej niz 700 k/h bo jestem "duch/alchemikiem " , zostają mi legioniści gdzie Na raskolnikowie rago tote i bijąc po 1 wyciągam 900k/h ,
Astero jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 21-11-18, 14:07   #4
kantex
 
Zarejestrowany: Gru 2013
Postów: 194
Domyślnie

Catthon 2h nie ma stałęgo dmg , obecnie jestem 2h a przeszedłem na 1h ze wzgledu ekonomi altaronu na mniejsze hity aby dostawać. Pozniej zaloguje do gry i ci przetestuje dmg na Smokach 1h a 2h. 1h ma mniejszy atak broni nie zapominajmy o roznice 5-10 ataku na danym lvlu i takie same skille kazdy ma gdzie lekko to tylko widac dlatego powinna tabela 2h skilli inaczej wygladac i buff dmg zeby jednak bil on mocniej bo jest za duzy rozrzut w hitach.
kantex jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 21-11-18, 14:09   #5
Astero
 
Zarejestrowany: Wrz 2017
Postów: 115
Domyślnie

Róznica w expie w party z huntz jest nawet o 200/300k/h na dualu , w porównaniu do 2h , a przypominam mam lepsze statystyki 2h niż do duala . Co do bicia 1h z tarcza do 80 lvl więcej wykręci się expa na 1h z tarcza niz na 2h + miliony razy bezpieczniej oraz ma się więcej możliwości .


I bardziej niż exp/h to to np , że potrafie na dualu kręcić o połowe kółka ekstra na dualu w porównaniu do 2h na tych samych potach .

Ostatnio edytowane przez Astero ; 21-11-18 o 14:17
Astero jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 21-11-18, 15:00   #6
3373722
 
Zarejestrowany: Wrz 2011
Skąd: katakumby
Postów: 74
Domyślnie

Może to nie dual ani 1h+shield są za silni a 2h za słaby ?
Raczej bym spojrzał na to z tej strony i dodać kilka atk do broni 2h ewetualnie poprawić przelicznik dmg dla 2h broni.
Pozdrawiam serdecznie.
3373722 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 21-11-18, 15:40   #7
Catthon
Lubię placki
 
Avatar Catthon
 
Zarejestrowany: Lis 2012
Postów: 2,264
Domyślnie

Poprawa dmg 2h to proste, wystarczy zamiast wskaźnika "1,05" dać "1,2" w jednym z parametrów.
Problemem jest to, że znowu chcecie doprowadzić do sytuacji, gdy każda profesja robi solo absurdalne k/h, co przełoży się na jeszcze bardziej absurdalne wartości w teamie.

Nie po to na Wasze życzenie obniżyliśmy liczbę wnęk, na Wasze życzenie obniżyliśmy % który da się wbić do wnęk, na Wasze życzenie podwyższyliśmy HP potworów i na Wasze życzenie obniżyliśmy % bonusów w tabelce subprofesji, by teraz zbuffować kolejno wszystkich jak leci.

Nie wiem Ugi jaki masz pomysł na to, że 1h z tarczą robi więcej expa do 80 poziomu niż 2h. Znowu przydałby się konkret.

Prosiłbym także o zachowanie kultury wypowiedzi, by te wiadomości łatwiej się czytało i wyciągało z nich sens.
Catthon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 21-11-18, 15:55   #8
Rahilux
 
Avatar Rahilux
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 1,518
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Rahilux
Domyślnie

Trzeba to zrobić w taki sposób, żeby nie zmienić tego co jest na początku serwera - knight 2h który wbija się za 600 z rago tote na 50poziomie w maga/zwiada innego knighta xD.
Potem i tak każdy knight jest gównem wbijającym się za 30 w maga/zwiada i 0 innego knighta.
Rahilux jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 21-11-18, 16:06   #9
kantex
 
Zarejestrowany: Gru 2013
Postów: 194
Domyślnie rago tote

Cytat:
Napisał Rahilux Zobacz post
Trzeba to zrobić w taki sposób, żeby nie zmienić tego co jest na początku serwera - knight 2h który wbija się za 600 z rago tote na 50poziomie w maga/zwiada innego knighta xD.
Potem i tak każdy knight jest gównem wbijającym się za 30 w maga/zwiada i 0 innego knighta.


Żaden rycerz nie bije z rago tote po 600 to raz jak i odes rago rycerz również bo ma stałą wartość przypisaną i nie rośnie dmg w góre prócz co daje to broń ataku i siła że może wiecej lekko uderzyć.
kantex jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 21-11-18, 16:09   #10
Rahilux
 
Avatar Rahilux
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 1,518
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Rahilux
Domyślnie

Cytat:
Napisał kantex Zobacz post
Żaden rycerz nie bije z rago tote po 600 to raz jak i odes rago rycerz również bo ma stałą wartość przypisaną i nie rośnie dmg w góre prócz co daje to broń ataku i siła że może wiecej lekko uderzyć.
Mało widziałeś widocznie ^^


Cytat:
Napisał Rahilux Zobacz post
Dodajmy zależność dmg odes rago w dualu od zręki i zwiększmy dmg rago tote. Wszystko.
Rahilux jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 08:53.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin