Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Sugestie i Propozycje

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 29-08-18, 14:11   #11
hejhop
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 236
Domyślnie

@topic
Uwazam, ze skillowanie jest dobre, pozwala wielopłaszczyznowo rozwijać postać. Majac możliwość jedynie pnowania nie będzie miało sensu maxowanie alchemii czy zrecznosci. Jedynie słusznymi skillami sa 1h/2h/dist/mlvl i jeśli nie będzie można ich skillowac nie będzie miało sensu pnowac niczego poza nimi. Rozpisywalem się na ten temat gdzies indziej, ze zamieni to planowanie rozwoju postaci na bezmyślny poradnik wbij lvl x rozdaj pny do y, wbij lvl xx rozdaj pny do z. Teraz proces rozwijania postaci jest bogaty, jedna umiejetnosc pnujesz inne skillujesz i ty wybierasz co jest dla ciebie priorytetem. Powtorze się również co do nagradzania cierpliwych(lub odważnych), kto dłużej skilluje może oszczedzic pny na cos innego i zaplanować rozwój postaci w jakims kierunku(sila, zrecznosc, alchemia). Wpominalem również o cenie w czasie i pracy; nie wiadomo o ile zwiekszyc te dostawane pny, o ile zwikeszyc/zmniejszyć koszty skilli i czy jest wgle sens poswiecac na to czas, którego i tak nie ma od lat.
hejhop jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 29-08-18, 19:03   #12
19Fafarafa06
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 182
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do 19Fafarafa06
Domyślnie

Cytat:
Napisał Catthon Zobacz post
Nagraj film jak robisz pociski w 5 minut na miksturach many, daję 10 talarów za sukces
Przecież tyle się robi pociski, jak Cie 2 alchemików potuje....
19Fafarafa06 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 29-08-18, 20:52   #13
eremce
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Szczecin
Postów: 881
Domyślnie

Kiedys juz gdzies liczylem, ze do kazdej godziny hunta maga na pociskach, trzeba dodac 20 minut robienia pociskow.
__________________
I bez namysłu, mam studnię pomysłów.
eremce jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 29-08-18, 22:08   #14
hejhop
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 236
Domyślnie

Cytat:
Napisał eremce Zobacz post
Kiedys juz gdzies liczylem, ze do kazdej godziny hunta maga na pociskach, trzeba dodac 20 minut robienia pociskow.
I to jest fakt, zbijany argumentem, ze magowie to kupują. Ale żeby mogli to kupic ktoś inny stal te 20minut co i tak jest bez znaczenia i nie na temat.
hejhop jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 29-08-18, 22:30   #15
ezzak
 
Zarejestrowany: Maj 2015
Postów: 126
Domyślnie

Cześć, dzięki za zainteresowanie tematem.

@Catthon

Nie uważam skillowania za zły mechanizm - chodzi mi tylko o sezonową wersję serwera, gdzie uważam je za zbędne.

Nie wiedziałem nic o nowym sposobie zdobywania zręczności, proszę zwróćcie też uwagę na siłę.

@Veliothe

Nie chcę podsycać gównoburzy, sam nigdy nie widziałem większego problemu w robieniu run, ale grałem na serwerze PVP aktywnie walcząc, więc miałem na to sporo czasu, kiedy oponenci nie pozwalali wystawić nogi za depozyt :)

Ewentualnie osoby, które zakładały nowe chary w teamie, bądź zabrakło im kasy po walkach robiły runy żeby wyskillować (dawniej, kiedy się dało), lub zarobić.
ezzak jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 30-08-18, 02:53   #16
hejhop
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 236
Domyślnie

Cytat:
Napisał ezzak Zobacz post
Cześć, dzięki za zainteresowanie tematem.

@Catthon

Nie uważam skillowania za zły mechanizm - chodzi mi tylko o sezonową wersję serwera, gdzie uważam je za zbędne.

Nie wiedziałem nic o nowym sposobie zdobywania zręczności, proszę zwróćcie też uwagę na siłę.

@Veliothe

Nie chcę podsycać gównoburzy, sam nigdy nie widziałem większego problemu w robieniu run, ale grałem na serwerze PVP aktywnie walcząc, więc miałem na to sporo czasu, kiedy oponenci nie pozwalali wystawić nogi za depozyt :)

Ewentualnie osoby, które zakładały nowe chary w teamie, bądź zabrakło im kasy po walkach robiły runy żeby wyskillować (dawniej, kiedy się dało), lub zarobić.
Zgadzam się, na sezonowym nie ma co skillowac.
hejhop jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 30-08-18, 08:46   #17
saju125
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 51
Domyślnie

właśnie o to chodzi, dlatego uważam ze skoro zostaną usunięte skille, bądź każdy będzie miał max (równe szanse), to dobry pomysł, ponieważ jak mi wiadomo (mogę się mylić) nagroda ma być za lv nie za skille, chyba ze taka również jest brana pod uwagę, to zachęci ludzi do 3 miesięcznego skillowania.. Moim zdaniem na takim serwerze szkoda czasu na zbędne skillowanie, patrze za równością postaci (mag,zwiad,woj) żeby wszyscy mieli takie same warunki do startu, a wygra ten który będzie miał lepszy team, więcej czasu na exp.
saju125 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 30-08-18, 10:33   #18
CySiO
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 378
Domyślnie

Ewentualnie można zdjąć wymagania siły/zręczności z broni. Wyjdzie na to samo.
__________________
Strzyg, wiwern, endriag i wilkołaków wkrótce nie będzie na świecie. A skurwysyny będą zawsze.
-A.Sapkowski Czas Pogardy
CySiO jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 30-08-18, 16:55   #19
saju125
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 51
Domyślnie

tez tak mozna ;)
saju125 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 08:49.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin