Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Pytania i Odpowiedzi

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Zamknięty Temat
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 14-07-14, 11:57   #1
begar321
Ban Dożywotni
 
Zarejestrowany: Mar 2012
Skąd: Swiecie/Kuj-Pom
Postów: 194
Domyślnie To ? Balans ?

28 MLVL - 175 LVL - WOJOWNIK DUCHOWNI
Hape Tawis show:
-507,543,547,597,532,570,542,579,637,525,471,497,59 6,623,538

18 MLVL - 90 LVL WOJOWNIK DUCHOWNY
Hape Tawis show:
-497,544,548,544,554,520,521,498,466,566,568,518,55 9,597,441,583


WIECIE MOZE ILE TO JEST 10 M LVLI NA WOJOWNIKU ? JA OD TEGO GOSCIA POWINIENEM LECZYC SIE O NIEBO LEPIEJ , A TUTAJ PROSZE GÓWNO SIĘ WIECEJ LECZE . TAKI TO BALANS GDZIE WSZYSTKO NIBY ZALEZY OD SKILLA .
PROSZE TO JESZCZE PRZEMYSLEC BO MOIM ZDANIEM COS TU JEST NIE TAK.
90 WOJOWNIK LECZACY SIE PO 500 ? AHA
.
begar321 jest nieaktywny  
Stare 14-07-14, 12:01   #2
beta2468
 
Avatar beta2468
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 681
Domyślnie

Ja lecze się tawisem za 100 na 18 mlvl.... co najlepsze, na 28 mlvlu również za 100. A tak jak mówisz wojownik na 90 lvlu będzie leczył się za tyle samo co ja na 190. Ale oni i tak Ci powiedzą, że taka jest ich wizja. Co zrobisz, nic nie zrobisz. Dla mnie to jest chore, dla innych też, pozostaje się nie przejmować bo i tak nie zmienią albo po prostu nie grać. Albo grać inną profesją :p
__________________
"W życiu najpiękniejsze są dwie chwile.
Ta w której się rodzimy i ta, w której odkrywamy po co."
~ M. Twain
beta2468 jest nieaktywny  
Stare 14-07-14, 12:08   #3
Breaner
 
Avatar Breaner
 
Zarejestrowany: Maj 2014
Postów: 88
Domyślnie

Moim zdaniem ten sam czar powinien mieć różne formuły dla poszczególnej profesji związanej z przeliczeniem mlvla itd bo obecnie niektóre czary dla innych są warte rozwijania mlvla a dla innych bez różnicy
__________________
"Pamiętaj kim jesteś..."
Moja historia -> http://forum.altaron.pl/showthread.php?t=11176
Kupię/Sprzedam -> http://forum.altaron.pl/showthread.php?t=12468
Breaner jest nieaktywny  
Stare 29-07-14, 01:16   #4
Mervakis
 
Avatar Mervakis
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Katowice
Postów: 2,529
Domyślnie

Cytat:
Napisał beta2468 Zobacz post
Ja lecze się tawisem za 100 na 18 mlvl.... co najlepsze, na 28 mlvlu również za 100. A tak jak mówisz wojownik na 90 lvlu będzie leczył się za tyle samo co ja na 190. Ale oni i tak Ci powiedzą, że taka jest ich wizja. Co zrobisz, nic nie zrobisz. Dla mnie to jest chore, dla innych też, pozostaje się nie przejmować bo i tak nie zmienią albo po prostu nie grać. Albo grać inną profesją :p
Niedawno miałem ten 18mlvl i się leczyłem po max 101, rozdałem PN do tego 28mlvl i się leczę max po 118, więc chyba masz zepsutą postać albo porównujesz maksymalne leczenie na 18mlvl do niskiego na 28mlvl, nie mówiąc już o średniej, która wzrosła znacznie. :> Wzrost wynosi aż ~20%. (procentowo przedstawia się to zacnie, a i na expie widać różnicę)

W sumie to o co walczycie to trochę patola, bo nie boli Was, że hape tawis (założyciel tematu) leczy jakoś mało tylko, że inni, którzy mają mniejsze lvle leczą się o te "tylko" 50 mniej. Typowe polaczkowe cebulaczkowe myślenie, ja mam to jest dobrze, a inni mają nie mieć. :<
__________________
The bird of Hermes is my name
eating my wings to make me tame
Mervakis jest nieaktywny  
Stare 29-07-14, 07:53   #5
beta2468
 
Avatar beta2468
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 681
Domyślnie

Cytat:
Napisał Mervakis Zobacz post

W sumie to o co walczycie to trochę patola, bo nie boli Was, że hape tawis (założyciel tematu) leczy jakoś mało tylko, że inni, którzy mają mniejsze lvle leczą się o te "tylko" 50 mniej. Typowe polaczkowe cebulaczkowe myślenie, ja mam to jest dobrze, a inni mają nie mieć. :<
Patolą to jest Twój upór i udowadnianie świetności altaronu przy jego upadku. Boli nas to tak samo, dlatego każdy pokazuje przykład na miarę swojej sytuacji, że cały ten balans można o kant ekhm... rozbić.... To co przy możliwościach maga nazywane jest maksimum, nie znaczy, że u wojownika będzie podobnie i będzie to dobre ( Mówie tu o 28 mlvl u początkującego maga i o 28mlvlu u 200 woja). Widzisz różnicę? Mag ma 100 hp? Na 10 lvlu? A leczy się tyle co ja na 200. Tak, to mag, tyle, że ja mam 4k hp. Licząc średnio, że obrywam może po 200-400 hity od potworów lecze się za nawet nie połowę tego co dostałam. Dla mnie to jest niedorzeczne, chore i totalnie niezbalansowane (Aż chce się śpiewać : Ooo Altaron nie zbalansowany, tapen tawis mocno zj**any...wychodził na akcje uruboros....)
__________________
"W życiu najpiękniejsze są dwie chwile.
Ta w której się rodzimy i ta, w której odkrywamy po co."
~ M. Twain
beta2468 jest nieaktywny  
Stare 29-07-14, 09:30   #6
ReeZo
 
Zarejestrowany: Wrz 2012
Skąd: Poznań
Postów: 574
Domyślnie

Cytat:
Napisał beta2468 Zobacz post
Patolą to jest Twój upór i udowadnianie świetności altaronu przy jego upadku.... (Aż chce się śpiewać : Ooo Altaron nie zbalansowany, tapen tawis mocno zj**any...wychodził na akcje uruboros....)
Dobre :) podoba mi się :P
__________________
Potrzebujesz pomocy? Napisz w grze.
ReeZo jest nieaktywny  
Stare 29-07-14, 10:04   #7
Bubsko
 
Zarejestrowany: Sie 2013
Postów: 134
Domyślnie

Cytat:
Napisał Mervakis Zobacz post
Niedawno miałem ten 18mlvl i się leczyłem po max 101, rozdałem PN do tego 28mlvl i się leczę max po 118, więc chyba masz zepsutą postać albo porównujesz maksymalne leczenie na 18mlvl do niskiego na 28mlvl, nie mówiąc już o średniej, która wzrosła znacznie. :> Wzrost wynosi aż ~20%. (procentowo przedstawia się to zacnie, a i na expie widać różnicę)

W sumie to o co walczycie to trochę patola, bo nie boli Was, że hape tawis (założyciel tematu) leczy jakoś mało tylko, że inni, którzy mają mniejsze lvle leczą się o te "tylko" 50 mniej. Typowe polaczkowe cebulaczkowe myślenie, ja mam to jest dobrze, a inni mają nie mieć. :<


Zalamujesz mnie Merv,osoby na 50lv lecza sie niemal identycznie co osoby na 200lv,ok.
Problem polega na tym,ze ten 50lv walczy z potworami,które zadają nieporównywalnie mniejszy dmg niz potwory z którymi sie mierzy osoba na 200lv.
Ty dalej twierdzisz,ze wszystko jest cacy,a nawet Ciebie już ciezko spotkac w depo,bo nie masz z kim porozmawiać tyle tutaj gra ludzi.

Zrozum,ze my nie chcemy robić tych zmian pod siebie,tylko zeby gra byla grywalna i ludzie chcieli w nia grac...
Bubsko jest nieaktywny  
Stare 29-07-14, 12:50   #8
Mervakis
 
Avatar Mervakis
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Katowice
Postów: 2,529
Domyślnie

Cytat:
Napisał Bubsko Zobacz post
Zalamujesz mnie Merv,osoby na 50lv lecza sie niemal identycznie co osoby na 200lv,ok.
Podałeś wyznacznik, który nie ma znaczenia (level). :<

Cytat:
Napisał Bubsko Zobacz post
Problem polega na tym,ze ten 50lv walczy z potworami,które zadają nieporównywalnie mniejszy dmg niz potwory z którymi sie mierzy osoba na 200lv.
Uznajmy, że masz na myśli ilość hp, a nie level... 1 osoba, o której wspominasz (temat o woju więc jego dam za przykład) nie ma tarczy, która ma wystarczającego defa do redukcji obrażeń, nie ma dobrych bonusów w eq ani też odpowiednich umiejętności by doszło w ogóle do redukcji obrażeń (mówiąc o magicznych), a obrażenia fizyczne redukuje nieznacznie. Dodatkowo - czy to 50 czy 200 level, wojownicy expią i tu i tu na górskich trollach... Ale jeżeli mamy porównać do innych stworów, hm. Oficer walnie w 50 level tyle samo co górski troll w 200 level, 200 lvl zwyczajnie zredukuje obrażenia przez niego zadawane, poprzez dobre wykorzystanie tarczy, ewentualne opancerzone plecaki, etc.

Cytat:
Napisał Bubsko Zobacz post
Ty dalej twierdzisz,ze wszystko jest cacy,a nawet Ciebie już ciezko spotkac w depo,bo nie masz z kim porozmawiać tyle tutaj gra ludzi.
Jakbyś przeczytał inny temat to byś wiedział, że siedzę na teście cały czas, a już nie można odpalić obu clientów naraz. ;<
__________________
The bird of Hermes is my name
eating my wings to make me tame
Mervakis jest nieaktywny  
Stare 14-07-14, 12:52   #9
bilsom
 
Avatar bilsom
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 120
Domyślnie

e tam na każdej profce jest tak samo jeżeli chodzi o leczenie, mlvl ma strasznie małe znaczenie tak jak by na poszczególnych mlvl czar leczenia przestawał się rozwijać mimo wbijania kolejnych mlvl. Przykładowo mag i tawis na 10 użyć na każdym mlvl:
153 mlvl od 140 do 180
80 mlvl od 140 do 180
38 mlvl od 110 do 140 hehe
bilsom jest nieaktywny  
Stare 14-07-14, 13:13   #10
Arkon
 
Avatar Arkon
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Neolith
Postów: 1,235
Domyślnie

dlatego też lepsze były czary dla każdej profesji inne

Owla/hape/wrek

tyle, że nekro ma problem, bo ma tylko tawisa.
zwykły tawis powinien być też jakiś lepszy zwiadowcą się leczę marne 120-140 a mam 47 mlvl.
a wojownik 13 mlvl leczy się 70+/- (nekro)
__________________
Akrą Siocher
Arkon jest nieaktywny  
Zamknięty Temat


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 12:16.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin