Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Dyskusje ogólne > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 28-05-11, 20:45   #1
ZycieJestHajem
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 10
Domyślnie Niedopracowne SKILLE Lucznika Czyli co poprawic w update.

Witam.
Sylthia ostatnio poinformowala mnie , ze bedzie update lucznika , a wiec chce wymienic bardzo niedopracowane rzeczy.

A wiec Duchowny Lucznik-

Swietliste lustro - Odbija tylko polowe DMG ! 50% czemu nie 100 %?

Swielisty Blask - Wave dla lucznika na 40 lv. Testowalem go z kolega.

Vo'Rith - 12 mlv
Eterix - 24 mlv

21:05 Eterix zadaje ci 106 obrażeń. 21:05 Eterix otrzymuje 113 obrażeń.

Dodam , ze te czary zabieraja po 160 i 200 many co jest za duzo ! Wave powinien byc dopracowany i zalezny od mlv Wg mnie powinien zabierac po 60-70 many

Lucznik Nekromanta -
https://forum.altaron.pl/showthread.php?t=1249

____
Jest jeszcze wiele bledowktorych nie moge se teraz przypomniec , najwyzej zedytuje.

Jeszcze czytalem z late tawis napisane od 20 a jest od 55 tak jak czytalem na forum...

Do Update dla lucznika potrzeba albo jakiegos porzadnego czaru na odleglosc albo jakas nowa bron + naprawienie powyzszych bledow.

Prosze o szybkie przemyslanie decyzji i naprawienie tych bledow.

Luczniku Chcesz update ? Podpisz sie ! CHCEMY UPDATE !! xD

______________
Jesli znalazles jakis blad w luczniku / jego czarach podpisz sie pod tematem ...
ZycieJestHajem jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 28-05-11, 20:52   #2
Kosiek
 
Avatar Kosiek
 
Zarejestrowany: Paz 2009
Postów: 75
Domyślnie

Najpierw to spraw żeby nie dostawało się oczopląsu czytając tego posta...

Poza tym, temat od rozmów o profesjach jest gdzie indziej: https://forum.altaron.pl/showthread.php?t=687
Kosiek jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 28-05-11, 21:07   #3
Barrbosa
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 22
Domyślnie

Jest jeszcze wiele bledowktorych nie moge se teraz przypomniec , najwyzej zedytuje.

Do Update dla lucznika potrzeba albo jakiegos porzadnego czaru na odleglosc albo jakas nowa bron + naprawienie powyzszych bledow.

Prosze o szybkie przemyslanie decyzji i naprawienie tych bledow.


Co ty chcesz z łucznika zrobić???
Czołg + super czary mało kosztowne.
Zaraz bedzie jak na tibi. Po co grac wojem skoro mozna palem co potrafi tyle co woj i jeszcze wiecej...

Troche rozsądnie z tym update.
Barrbosa jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 28-05-11, 22:06   #4
Kosiara
 
Avatar Kosiara
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Kattowitz
Postów: 130
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Kosiara
Domyślnie

Nikt nie zauważył, że to nie (nowa) Tibia, i palek może kulować... I to zapewne całkiem konkretnie na wyższych poziomach.

A tak na marginesie, dzisiaj moim uhmakerem wyrwałem combo z odes kpiro za prawie całe życie. Nie było by w tym nic dziwnego gdyby nie pełny set czarno +2 i platinum amulet. Łucznik owy był ledwo o 7 poziomów wyżej... Słabi? Dodajmy do tego możliwość miotania sd (pvp hit 150+)..

Ostatnio edytowane przez Kosiara ; 28-05-11 o 22:26
Kosiara jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 28-05-11, 22:07   #5
Barrbosa
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 22
Domyślnie

Cytat:
Napisał skuper123 Zobacz post
Lucznik jest obecnie najgorszą profesją tutaj więc musi zostać podrasowany. Grałem magiem, nie narzekałem bo był bardzo silny, bardzo dobrze mi się grało. Zmieniłem na łucznika i widzę dużo niedociągnięć. Ciekawie się nim gra do 30~ lvla, później widać że inne klasy radzą sobie dużo lepiej. Jest mnóstwo tematów o łuczniku, wystarczy że administracja je przejrzy i wyciągnie wnioski. Magowie nie narzekają, bo po co? Hity z SD po 380 w typa, Wave zabierający 55 many niszczy po 5 oficerów na hita, Wojownik nawet z słabymi skillami bijący po 250~, ja łucznikiem z 80 distem jak mam farta to ok, zabije oficera na 2 hity, ale BARDZO CZĘSTO zdarza mi się że pod rząd nie trafie w oficera 5 razy ;)
Nie mówie żeby nic nie zmieniać;p.
Nie gram łucznikiem, ale zapewne jakby nie był taki słaby to by nie było tyle tematu o nim:p
Nie mozna przesadzać. Żeby nie po podrasowaniu łucznika że mag i woj będą poszkodowani i tak w nieskonczoność.
Woj tez ma sporo miss hitów nie trafia za kazdym razem potężnie.
Pozdro

Cytat:
Napisał Kosiara Zobacz post
Nikt nie zauważył, że to nie (nowa) Tibia, i palek może kulować... I to zapewne całkiem konkretnie na wyższych poziomach.

A tak na marginesie, dzisiaj moim uhmakerem wyrwałem combo z odes kpiro za prawie całe życie. Nie było by w tym nic dziwnego gdyby nie pełny set czarno +2 i platinum amulet. Łucznik owy był ledwo o 7 poziomów wyżej... Słabi? Dodajmy do tego możliwość miotania sd (pvp hit 150+)..
Czyli można;p
Poza tym poczekajmy na łucznika który wbiję około 90lvl i wtedy ocenimy.
Barrbosa jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 28-05-11, 22:50   #6
Barrbosa
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 22
Domyślnie

Cytat:
Napisał skuper123 Zobacz post
Akurat mag przed łucznikiem sie na tawisie na spokojnie wyleczy ;) nawet jak będzie spamował odes kpiro. Mam 43 łucznika, na 39 lvlu biłem 36 maga, spamowałem odes kpiro a on dawał rade się wyleczyć na zwykłym tawisie, przy czym ja miałem waste dużo większe bo u mnie odes kpiro zabiera 100 many a on 2 tawisami się z tego wyleczył czyli 40 many mu poszło. Nie ma co mówic nawet o próbie zabicia woja w którego mi hity po 10 wchodza z odes kpiro. Nawet jak by się ustawiło 5 łuczników i trapnęło woja to by go nie złożyli, nawet by mieli problem go zwastować. Bo każdy łucznik by zwastował po 5 potów na odes kpiro a on 1 potkiem by się z tego wyleczył ;)
To nie wiem.
Kumpel na 26lvl mag mowil że 34 łucznik momentalnie go złożył czyli tawis mu poprostu nie wystarczył, więc sam juz nie wiem ;) czy ty masz jakiś problem z hitami czy jak :confused:
Barrbosa jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 28-05-11, 23:19   #7
Bartus
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 1
Domyślnie

według mnie najlepiej by było gdyby dali jakieś dobre włócznie coś w stylu royal spearów i te czary zeby palki biły z paru kratek a nie ze muszę podbiegac do monstera i według mnie to by starczyło palkowi i by było już dobrze .
ps.i żeby poprawili te błędy co na początku o nich mówili
Bartus jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 29-05-11, 00:32   #8
tyski
 
Avatar tyski
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 8
Domyślnie

Jak łucznik ma bic mocno jak jego najsilniejszą bronią sa bełty które nawet nie maja 30 atk ...
tyski jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 29-05-11, 08:12   #9
Magic Zarram
 
Avatar Magic Zarram
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Kętrzyn
Postów: 0
Domyślnie Skile łucznika

Jak widzę jesteście za wprowadzeniem wszystkim ulepszeń dla paladyna,tylko nie zapomnijcie,że postacie muszą być zbilansowane... Ulepszenia przydały by się,tylko nie można z nimi przesadzić.
Magic Zarram jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 29-05-11, 10:13   #10
Kosiek
 
Avatar Kosiek
 
Zarejestrowany: Paz 2009
Postów: 75
Domyślnie

Cytat:
Napisał Bartus Zobacz post
według mnie najlepiej by było gdyby dali jakieś dobre włócznie coś w stylu royal spearów i te czary zeby palki biły z paru kratek a nie ze muszę podbiegac do monstera i według mnie to by starczyło palkowi i by było już dobrze .
ps.i żeby poprawili te błędy co na początku o nich mówili
1. Dlaczego zakładacie, że będzie aktualizacja (update)? ;)
2. Żadnych nowych włóczni! Dzidy są do skillowania! :confused:
3. Czary świętości dla wszystkich profesji są tak żałosne, dla łucznika również. Proponuję święty dotyk zamienić na święty pocisk (Rekhyd tłumaczył, dlaczego), a świetliste lustro jeżeli ma odbijać JEDEN atak to niech bierze nie wiem, 20 many? Albo niech działa 10 sekund, bierze te 200 many, ale ma odbijać wszystkie ataki, nie pozwalać strzelać.
4. Dodać nowe bełty łucznikowi.
5. Zanim zaczniecie narzekanie na to że łucznik zrobi się za mocny to pamiętajcie że nas strzelanie kosztuje, a i tak mamy wielkie... no. :\
Kosiek jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 15:34.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin