Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Sugestie i Propozycje > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 25-04-12, 11:34   #1
xyro
 
Zarejestrowany: Wrz 2011
Postów: 34
Domyślnie Propozycja dot. SG i Forum.

Według mnie SG nawet gdyby był święty nie powinien należeć do jakiejkolwiek gildii, w ogóle nie powinien być graczem. Dlaczego? Ponieważ to wiadome, że prędzej czy później inni będą go podejrzewać o pomoc swoim kolegom.
SG powinien być jak duch - nie pokazywać się jeśli nie ma takiej potrzeby i nie wdawać się w niepotrzebne dyskusje z graczami na forum.

Właśnie forum - według mnie to przez forum odchodzą nowi gracze.Czy jak graliśmy w tibie za starych dobrych czasów to też pisaliśmy o wszystkim na forum? Nie. Nikt nie pisał, że ma kicka , że gildia x jest taka, a y taka, że boli go dupa.BO NIE BYŁO ŻADNEGO P*********** FORUM! Możecie mi wierzyć albo nie ale grałem tu w maju z 8 innymi kolegami z klasy.
Głównym powodem tego że odeszli było właśnie forum. To właśnie na forum ludzie płakali że nie warto grać bo:
  1. tu klonują kasę,
  2. slythia umieszcza ludzi na dachu dp,
  3. securum robi PA,
  4. cały czas są cofki,
  5. bez przerwy są kicki, lagi,
  6. na tym otsie (o dziwo!) zabijają bez powodu,
  7. potworki są zbugowane,
  8. SG pomagają collegium.
    itd, itp.
I to właśnie te powody /\ podają mi koledzy gdy pytam się czemu już tu nie grają. Nie ważne, że wiele postów było niezgodnych z prawdą. Bo i tak większość graczy nawet nie sprawdza wiarygodności postów. Skoro piszą, że tak jest to pewnie tak jest.

Śmieszy mnie to, że można zostać ukaranym za nabijanie postów. Ja np. nie wiedziałem, że to w ogóle jest zliczane, ale pewnie niektórzy walą kapucyna jak nabili 1000 wartościowych, wspaniałych postów i nie mogą pozwolić, żeby jakiś prostak swoimi krótkimi i błahymi wypowiedziami im dorównał.

Według mnie to forum nie powinno istnieć bo zniechęca wielu nowych graczy do gry na altaronie.
xyro jest nieaktywny  
Stare 25-04-12, 11:52   #2
voagar
 
Avatar voagar
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Opole/Wrocław
Postów: 166
Domyślnie

Cytat:
Napisał xyro Zobacz post
Według mnie SG nawet gdyby był święty nie powinien należeć do jakiejkolwiek gildii, w ogóle nie powinien być graczem. Dlaczego? Ponieważ to wiadome, że prędzej czy później inni będą go podejrzewać o pomoc swoim kolegom.
SG powinien być jak duch - nie pokazywać się jeśli nie ma takiej potrzeby i nie wdawać się w niepotrzebne dyskusje z graczami na forum.

Właśnie forum - według mnie to przez forum odchodzą nowi gracze.Czy jak graliśmy w tibie za starych dobrych czasów to też pisaliśmy o wszystkim na forum? Nie. Nikt nie pisał, że ma kicka , że gildia x jest taka, a y taka, że boli go dupa.BO NIE BYŁO ŻADNEGO P*********** FORUM! Możecie mi wierzyć albo nie ale grałem tu w maju z 8 innymi kolegami z klasy.
Głównym powodem tego że odeszli było właśnie forum. To właśnie na forum ludzie płakali że nie warto grać bo:
  1. tu klonują kasę,
  2. slythia umieszcza ludzi na dachu dp,
  3. securum robi PA,
  4. cały czas są cofki,
  5. bez przerwy są kicki, lagi,
  6. na tym otsie (o dziwo!) zabijają bez powodu,
  7. potworki są zbugowane,
  8. SG pomagają collegium.
    itd, itp.
I to właśnie te powody /\ podają mi koledzy gdy pytam się czemu już tu nie grają. Nie ważne, że wiele postów było niezgodnych z prawdą. Bo i tak większość graczy nawet nie sprawdza wiarygodności postów. Skoro piszą, że tak jest to pewnie tak jest.

Śmieszy mnie to, że można zostać ukaranym za nabijanie postów. Ja np. nie wiedziałem, że to w ogóle jest zliczane, ale pewnie niektórzy walą kapucyna jak nabili 1000 wartościowych, wspaniałych postów i nie mogą pozwolić, żeby jakiś prostak swoimi krótkimi i błahymi wypowiedziami im dorównał.

Według mnie to forum nie powinno istnieć bo zniechęca wielu nowych graczy do gry na altaronie.
Eee, to ze nie umiales angielskiego i nie udzielales sie na forum tibi (tak, istnialo takowe) nie znaczy ze inni tego nie robili. Co do reszty- ile razy to bedzie jeszcze walkowane?
__________________
"i z tej historii moral jest taki ze teraz w kraju kroluja buraki i przepychaja sie lokciami w czasach powszechnej chlopomanii kazdy z nich mysli o sukcesie w polytyce i w byznesie kazdy wydyma cie za pare centow bo teraz w kraju kroluje potejto"
voagar jest nieaktywny  
Stare 25-04-12, 12:06   #3
xyro
 
Zarejestrowany: Wrz 2011
Postów: 34
Domyślnie

Cytat:
Napisał voagar Zobacz post
Eee, to ze nie umiales angielskiego i nie udzielales sie na forum tibi (tak, istnialo takowe) nie znaczy ze inni tego nie robili. Co do reszty- ile razy to bedzie jeszcze walkowane?
Nikt z moich znajomych nie wchodził na forum tibi, podejrzewam, że większość graczy tego nie robiła (i to nie dlatego, że nie znają angielskiego). Chociaż teraz może coś się zmieniło (ostatnio grałem w tibie 4 lata temu).

Nie wiem co było 'wałkowane' na forum. Ja tylko daje 2 propozycje:
-Usunąć forum.
-SG nie powinien być graczem.
I jestem ciekaw co sądzą o tym inni.
xyro jest nieaktywny  
Stare 25-04-12, 12:12   #4
Tron
Emerytowany Techniczny
 
Avatar Tron
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 1,612
Domyślnie

Eh, na zlikwidowanie forum nawet nie licz.
Tron jest nieaktywny  
Stare 25-04-12, 12:24   #5
xyro
 
Zarejestrowany: Wrz 2011
Postów: 34
Domyślnie

Cytat:
Napisał Tron Zobacz post
Eh, na zlikwidowanie forum nawet nie licz.
Nie skreślajmy pomysłów od razu na starcie. Nawet te najbardziej absurdalne warto przemyśleć. Moim zdaniem bez forum liczba graczy poszłaby w górę.
xyro jest nieaktywny  
Stare 25-04-12, 12:29   #6
Tron
Emerytowany Techniczny
 
Avatar Tron
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 1,612
Domyślnie

Przemyślałem. Forum daje więcej zalet niż ty widzisz problemów. Może od razu zamknijmy Altaron bo gracze myślą, że administracja jest zła. Źle na to wszystko patrzysz.
Tron jest nieaktywny  
Stare 25-04-12, 12:29   #7
Uiop
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 366
Domyślnie

Mervakis nie gra. Zresztą czemu strażnik nie powinien grać? Bo ktoś bezsensownie narzeka?
Uiop jest nieaktywny  
Stare 25-04-12, 12:31   #8
jakub00s
 
Avatar jakub00s
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Lbn
Postów: 175
Domyślnie

Już widzę jak SG/tutorzy oddają od tak wręczone im prawa...
Bez sensu ten temat, ale:
1. Forum mogłoby zostać
2. SG wy...wydalić
jakub00s jest nieaktywny  
Stare 25-04-12, 12:54   #9
xyro
 
Zarejestrowany: Wrz 2011
Postów: 34
Domyślnie

Cytat:
Napisał Tron Zobacz post
Przemyślałem. Forum daje więcej zalet niż ty widzisz problemów.
To oczywiste - forum ma wiele zalet, a wadę tylko jedną ale według mnie dla niej można by z niego zrezygnować. Ludzie którzy mogliby normalnie grać odchodzą bo na forum piszą różne rzeczy np. o SG. Poza tym potrzebne rzeczy jak np. propozycje można wysyłać do administracji w innej formie niż post na forum, a różne poradniki można umieścić na stronie

Cytat:
Napisał Tron Zobacz post
Może od razu zamknijmy Altaron bo gracze myślą, że administracja jest zła. Źle na to wszystko patrzysz.
Zamknięcie altaronu to nie jest rozwiązanie problemu, chociaż jak ilość graczy dalej będzie na takim poziomie to niestety kiedyś będzie trzeba zacząć o tym myśleć.
xyro jest nieaktywny  
Stare 25-04-12, 13:25   #10
Kuzyn
 
Avatar Kuzyn
 
Zarejestrowany: Paz 2009
Postów: 177
Domyślnie

@forum
Wtedy listy zyskają na wartości jeśli w ogóle są w grze : P
Swoją drogą jest VT.

Co do tego SG, myślisz, że jak nie będzie graczem i nie będzie należał do gildii to nie będzie "duchowo" po jej stronie? Wątpię.
Kuzyn jest nieaktywny  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 00:40.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin