Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Dyskusje ogólne > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Zobacz wyniki ankiety: Czy zgadzasz się z postulowanymi zmianami w balansie?
Jestem za zmianami w balansie 63 50.40%
Balans nie wymaga zmian 53 42.40%
Jest mi to obojętne 9 7.20%
Głosujących: 125. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 15-01-16, 13:57   #101
Kennis
 
Zarejestrowany: Sty 2013
Postów: 97
Domyślnie

A nie mógł by być balans z przed tabelek tylko poprostu znieść max skille?
Kennis jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 15-01-16, 14:05   #102
CySiO
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 378
Domyślnie

Dużo razy pisałem, że to co było przed tabelkami z lekkimi modyfikacjami takimi jak zwiększenie lekko dmg maga nekro z sd i duchownym zwiększyć lekko leczenie. Ze starym systemem zestawów, które były coś warte (nie jak teraz 2-3 wnęki tylko), bo wydawało się po 2-3kk na jeden itemek. Wystarczyło by tylko zmniejszyć częstotliwość wypadania, by były one rare. Ponadto nie bylo by bonusów do dmg w setach, a hp i skille, co było lepszym rozwiązaniem, gdyż te skille wpływały na dmg, nie to co jest teraz, że najważniejszy jest set zrobiony na dmg.
__________________
Strzyg, wiwern, endriag i wilkołaków wkrótce nie będzie na świecie. A skurwysyny będą zawsze.
-A.Sapkowski Czas Pogardy
CySiO jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 15-01-16, 14:23   #103
Kennis
 
Zarejestrowany: Sty 2013
Postów: 97
Domyślnie

Cytat:
Napisał CySiO Zobacz post
Dużo razy pisałem, że to co było przed tabelkami z lekkimi modyfikacjami takimi jak zwiększenie lekko dmg maga nekro z sd i duchownym zwiększyć lekko leczenie. Ze starym systemem zestawów, które były coś warte (nie jak teraz 2-3 wnęki tylko), bo wydawało się po 2-3kk na jeden itemek. Wystarczyło by tylko zmniejszyć częstotliwość wypadania, by były one rare. Ponadto nie bylo by bonusów do dmg w setach, a hp i skille, co było lepszym rozwiązaniem, gdyż te skille wpływały na dmg, nie to co jest teraz, że najważniejszy jest set zrobiony na dmg.
W sumie chyba każdemu sie dobrze grało w altaron jak były te max skille, mieszane sety. W sumie chialbym wbic na server testowy i zobaczyc balans wizje administracji jak by to wygladalo jestem bardzo ciekaw.
Można by jeszcze zrobic ankiete w ktora edycje altaronu gralo sie najlepiej i inna ankiete ktore pomysly nam sie podobaja a ktore by usunac po takim okresie czasu, przeciez jak by nie patrzec altaron to chyba dalej jest beta a nie official server co nie?
Kennis jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 15-01-16, 14:55   #104
nevonsky
 
Avatar nevonsky
 
Zarejestrowany: Cze 2015
Postów: 77
Domyślnie

Cytat:
Napisał szymongal Zobacz post
Moze i Altaron NIE MIAŁ na tym polegać, ale aktualnie nie ma nic innego do roboty. Jedyne co można to zmienić resp on czasu do czasu
zmienic resp XDDDDDDDD
__________________
21:08 Hipolita: Smoczki! Najwspanialsze i najukochańsze! Najmilusie! Czerwone, zielone, bagienne... Wszystkie! Ach!
nevonsky jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 15-01-16, 15:10   #105
sokoskiiii
Ban Dożywotni
 
Zarejestrowany: Wrz 2012
Postów: 165
Domyślnie

https://www.youtube.com/watch?v=Nd2s...ature=youtu.be
sokoskiiii jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 15-01-16, 16:51   #106
Noratl
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 144
Domyślnie

Cytat:
Napisał CySiO Zobacz post
Dużo razy pisałem, że to co było przed tabelkami z lekkimi modyfikacjami takimi jak zwiększenie lekko dmg maga nekro z sd i duchownym zwiększyć lekko leczenie. Ze starym systemem zestawów, które były coś warte (nie jak teraz 2-3 wnęki tylko), bo wydawało się po 2-3kk na jeden itemek. Wystarczyło by tylko zmniejszyć częstotliwość wypadania, by były one rare. Ponadto nie bylo by bonusów do dmg w setach, a hp i skille, co było lepszym rozwiązaniem, gdyż te skille wpływały na dmg, nie to co jest teraz, że najważniejszy jest set zrobiony na dmg.
zjebałeś bonusy w świętym secie i myślisz że ci je naprawią? ta, mogłeś nie pakować jak leciało.
Noratl jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 15-01-16, 16:52   #107
prazyk123
 
Avatar prazyk123
 
Zarejestrowany: Sty 2012
Postów: 29
Domyślnie

I tutaj szanowany pan Perfect trafił w dziesiątkę z tym filmikiem. Filmikiem który pokazuje jak dobry może być balans w altaronie, dla mnie najlepszy czas, najlepsze wojny, najlepszy klimat i najlepsi ludzie. Wtedy to jakoś wyglądało, kiedy ciężko było czasami zliczyc 150 palka, bo miał leczenie od 5+ osób i można było się pobić w zwarciu, bo teraz nie oszukujmy się - jest to nie mozliwe. Kiedy chodzilo się zarabiać na elfy bądź na fanatyków, kiedy przegrana gildia expila po nocach albo wstawała nad ranem, żeby wbić parę procent, kiedy nie zabijalo się 200 palka w 3 osoby i nie expilo się solo na piaskowych, wtedy te postacie miały jakąś wartość. Pamiętacie to jeszcze? Xd grało się wtedy bardzo przyjemnie i to właśnie wtedy ALARON BYL TRUDNY. I sory za określenie, ale możecie sobie wsadzic w dupe te sety, wnęki, aury, bossy, runy, minerały, proszki jeżeli ludzie sukcesywnie rezygnują z gry tutaj. Patrząc na ten filmik i na to co jest teraz szczerze możecie stanąć przed lustrem i powiedzieć sobie " tak, spieprzylismy sprawę" droga administracjo.
/ Fardon
__________________
"Człowieku
Przecież wiesz, że jesteś w stanie załatwić wszystko,
tak jak załatwiasz bakanie..
"
prazyk123 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 15-01-16, 17:08   #108
Mefisto63
 
Zarejestrowany: Cze 2013
Postów: 73
Domyślnie

nom widzę bitki fajne ale przewaga zwiadów była przytłaczająca , parę zmian i było by dobrze.
Mefisto63 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 15-01-16, 17:30   #109
Ebzdyberybecjusz
 
Zarejestrowany: Sie 2013
Skąd: Kraków
Postów: 35
Domyślnie

Wtedy sie działo a nie teraz że Gwandi po 1k z sd bije :D Perfect Polaci Ci tylko i wyłącznie :D
Ebzdyberybecjusz jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 15-01-16, 18:13   #110
CySiO
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 378
Domyślnie

@Felczyk
Nie wiem czy żartujesz czy nie. Mam nadzieję, że tak. I raczej nie myślę o tym, żeby mi naprawili set. Bardziej by serwer bym przyjemniejszy.
__________________
Strzyg, wiwern, endriag i wilkołaków wkrótce nie będzie na świecie. A skurwysyny będą zawsze.
-A.Sapkowski Czas Pogardy
CySiO jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 05:19.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin