Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Multimedia

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 29-05-14, 03:29   #1
Breaner
 
Avatar Breaner
 
Zarejestrowany: Maj 2014
Postów: 88
oczko Pulsek & Breaner - "Pamiętaj kim jesteś..."



Dosyć niedawno na ziemiach Altaronu pojawił się śmiałek, który zapragnął zapisać się w kartach historii jako prawy człowiek, odważny bohater i wierny przyjaciel...



Szybko uczył się jak odnajdywać się w tym wielkim świecie.



Spotykał on na swojej drodze coraz to innych przeciwników, których z łatwością nauczył się pokonywać, jego siła wciąż rosła...



...blask przyszłej chwały przyświecał mu zdobywając kolejne doświadczenie...



Pamiętał on również o trenowaniu innych umiejętności, o których dowiedział się od zaprzyjaźnionych ludzi z miasta w którym mieszka. Jest im wdzięczny za wiele rad które otrzymał na początku swojej przygody.





Nadszedł również czas ważnych wyborów : "Nekromanta! To właśnie będzie moja pierwsza subprofesja!"
Znany był z tego, że nie rzucał słów na wiatr...




Na koniec tego bardzo męczącego dnia, gdy odpoczywał z dzbanem piwa pod gospodą podszedł do niego stary mędrzec do którego doszły już słuchy o nowym śmiałym bohaterze Altaronu. Usiadł koło niego i wypowiedział słowa, które na zawsze utkwią już w głowie Breaner'a : "Pamiętaj kim jesteś...".

Ostatnio edytowane przez Breaner ; 29-06-14 o 13:44
Breaner jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 29-05-14, 03:32   #2
Catthon
Lubię placki
 
Avatar Catthon
 
Zarejestrowany: Lis 2012
Postów: 2,264
Domyślnie

Mi się już podoba. Dobry klimat. Tak trzymaj
Catthon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 29-05-14, 11:34   #3
Dinoo20
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 462
Domyślnie

Kolejny dobry temat. Podoba mi się!
__________________
"There is no force on Earth more powerful than the will to live"
Dinoo20 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 29-05-14, 11:39   #4
Walles
 
Avatar Walles
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Warszawa
Postów: 978
Domyślnie

Graty i powodzonka oby ten zapał nie zgasł.

Odezwij się na grze :)
Walles jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 29-05-14, 11:48   #5
carlcoxxx
 
Avatar carlcoxxx
 
Zarejestrowany: Cze 2013
Postów: 521
Domyślnie

Fajne ssy, ładnie sie zapowiada Powodzenia w grze!
carlcoxxx jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 29-05-14, 11:53   #6
RubSon
 
Avatar RubSon
 
Zarejestrowany: Sie 2012
Skąd: Woj. Pomorskie
Postów: 130
Domyślnie

Nonono, zapowiada się naprawdę ciekawie. :) Wszystko ładnie opisane, przyjemnie się czyta. Oby tak dalej oraz życzę Ci powodzenia! :)

Pozdrawiam, RubSon.
RubSon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 29-05-14, 17:23   #7
Breaner
 
Avatar Breaner
 
Zarejestrowany: Maj 2014
Postów: 88
strzałka Nowy Dzień!

Kolejny dzień, kolejne ciężkie przygody na drodze naszego śmiałka!
"Ten ostatni dzban piwa nie był dobrym pomysłem. Ten starzec, który do mnie podszedł wydawał mi się znajomy, gdzie wcześniej mogłem go widzieć ?" - Zastanawiał się Breaner ubierając zbroję i wyruszając poszukiwać kolejnych przygód.




Początkowo z rana świat Altaronu świecił pustkami, po paru godzinach na swojej drodze spotkał jednego ze swoich przyjaciół. Postanowili wybrać się na zachód od miasta !



To trzęsienie ziemi było naprawdę mocne! Świat jakby zatrzymał się na kilka sekund! Podobno dwóch bogów : Lag'zor i Freez'or mieli w tym jakiś udział ale to tylko pogłoski...



"To się nie może powtórzyć! Muszę być silniejszy aby następnym razem sprostać takim przeciwnościom losu!" - pomyślał.



Ostatecznie postanowił na zawsze obronić miasto przed najazdami nietypowych potworów z zachodu!



"Dzień jeszcze młody jednak muszę zrobić sobie chwilową przerwę na dzisiaj, za dużo emocji jak na jeden raz. Krótka drzemka dobrze mi zrobi..." - Powiedział w duchu i położył się pod najbliższym drzewem.
__________________
"Pamiętaj kim jesteś..."
Moja historia -> http://forum.altaron.pl/showthread.php?t=11176
Kupię/Sprzedam -> http://forum.altaron.pl/showthread.php?t=12468

Ostatnio edytowane przez Breaner ; 02-06-14 o 02:25
Breaner jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 30-05-14, 05:57   #8
Walles
 
Avatar Walles
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Warszawa
Postów: 978
Domyślnie

Ładnie :) mam nadzieję że kasa się przysłużyła.
Walles jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 31-05-14, 01:40   #9
Breaner
 
Avatar Breaner
 
Zarejestrowany: Maj 2014
Postów: 88
strzałka Dzień wielkich wyzwań!

"Dzisiaj będzie wyjątkowy dzień!" - Z takim pozytywnym nastawieniem Breaner przywitał kolejny poranek.
"Dzisiaj spróbujemy czegoś nowego, silniejszego ! Ale przed tym musze nabyć jeszcze trochę więcej doświadczenia w walce!"




Bywało gorąco...



Bohater jednak jak zawsze brnął do przodu, przyświecał mu cel który założył sobie na początku!







"Ci magowie naprawde są denerwujący..."



"Na dzisiaj opuszczam to miejsce, nie wiem czy jeszcze tu wrócę. Muszę pamiętać żeby polecić to miejsce komuś słabszemu...w końcu sam kiedyś miałem mniej doświadczenia niż obecnie" - Pomyslał opuszczając to plugawe miejsce pełne nienawiści.



"I co teraz ?" - Pomyślał. "Czas spróbować swoich sił z naprawde potężnym przeciwnikiem z którym moge się obecnie zmierzyć, co jednak mogło by nim być..." - Rozmyślał w trakcie udoskonalania swoich umiejętności. "Obrona to podstawa jeżeli chce się zmierzyć z kimś silniejszym!"



Śmiałek niezapominał również o sile!



Wielu przyjaciół pomagało mu w treningach do tej wyprawy...





Był już gotowy, jednak gdzie mógł się wybrać ? Stał tak pogrążony sam na sam ze swoimi myślami gdy nagle na jego drodze pojawiła się znajoma twarz którą spotkał na początku swojej przygody - to mędrzec, który przekazał mu ważną radę gdy był jeszcze młodym, niedoświadczonym łucznikiem - CASUAL!



"Cóż może kryć tajemnicze miejsce na północy..." - rozmyślał. "Ten doświadczony człowiek na pewno wiele przeżył i muszę skorzystać z jego rady, w końcu to dzięki niemu wiem w którą stronę kierować swoje losy!"

"TO SMOKI ! Czy poradzę sobie tutaj ? Muszę!"






"To był dobry pomysł przychodzić tutaj, mam u Casual'a wielki dług wdzięczności, który kiedyś na pewno spłacę!"

Siła bohatera wzrasta z dnia na dzień, staje się coraz bardziej rozpoznawalnym mieszkańcem swojego rodzinnego miasta Neolith. Jak potoczą sie jego losy ? Wszystko zależy od niego, a on sam dobrze o tym wie!

__________________
"Pamiętaj kim jesteś..."
Moja historia -> http://forum.altaron.pl/showthread.php?t=11176
Kupię/Sprzedam -> http://forum.altaron.pl/showthread.php?t=12468

Ostatnio edytowane przez Breaner ; 02-06-14 o 02:25
Breaner jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 31-05-14, 07:52   #10
Mcree
 
Avatar Mcree
 
Zarejestrowany: Paz 2013
Skąd: Poznań
Postów: 645
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Mcree
Domyślnie

Cytat:
Napisał Breaner Zobacz post
"To był dobry pomysł przychodzić tutaj, Casual ma u mnie wielki dług który kiedyś na pewno spłacę!"
Taka mała uwaga- ty masz dług (jesteś dłużnikiem/coś dłużny), a Casual z tego co pamiętam gra na tyle rozważnie, że długów nie ma
Mcree jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 23:01.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin