Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Multimedia

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 02-06-14, 17:41   #1
Bubsko
 
Zarejestrowany: Sie 2013
Postów: 134
Domyślnie Altarońskie przygody zielarzy.

Witam wszystkich!
Nasza wesoła paczka zielarzy udała sie na wycieczke krajoznawczą,niestety nasze dobre intencje zostały mylnie odebrane,oficjalnie oswiadczam,ze nie udalismy sie tam w celu zdobywania doswiadczenia,a tym bardziej zabijania bezbronnych zwierzat w celu zarobkowym(zarobek ha ha-to słowo możecie wyrzucić z waszych altaronskich słowników)


Zaślepieni złem,ktore nas otaczało nie dostrzegaliśmy tego co najcenniejsze,na szczęście to juz za nami!


Więcej przygód zielarzy już wkrótce
Bubsko jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 02-06-14, 17:53   #2
19960314
 
Avatar 19960314
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 299
Domyślnie

Ach, jakże piękny dzisiaj dzień powiedział sam do siebie strudzony wędrowiec wpatrując się w monitor. 'Już widzę jakie cudowne 12 godzin skillowania mnie czeka' pomyślał zasłaniając szybko okno, aby nic nie przeszkadzało mu w wbijaniu 180 poziomu siły. Zasiadłem przed komputerem i poczułem dreszcz emocji gdy uświadomiłem sobie, że czeka mnie 12 godzin skillowania przed depozytem i rozmawiania z napotkanymi poszukiwaczami przygód. To Jest to co lubię! Krzyknąłem do monitora w nadziei, że moi znajomi z komunikatora również cieszą się tak jak ja na myśl o dwunastogodzinnym skilowaniu. Po pięciu godzinach nagle zauważyliśmy dzielnego rycerza Mervakisa. Od razu rozpoznałem w nim prawdziwego gracza RPG, widziałem, że korci go, aby razem z nami podnieść swoje umiejętności do maksimum. Czuję w nim ukryty potencjał! Wiem, że to on jest najlepszym graczem RPG tego wspaniałego świata. Gdyby tylko opuścił on depozyt i potrenował z nami! Byłbym wniebowzięty. Nareszcie zrozumiałem, że prawdziwą ideą tego serwera jest wieczne podnoszenie swoich umiejętności! Jakże byłem głupi szydząc, płacząc i lamentując na forum!


Ostatnio edytowane przez 19960314 ; 02-06-14 o 18:00
19960314 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 03-06-14, 00:34   #3
cewix
 
Avatar cewix
 
Zarejestrowany: Wrz 2011
Postów: 561
Domyślnie

Dziś postanowiłem wybrać się w poszukiwaniu pięknego zapachu. Nie myśląc o wojnie postanowiłem wybrać się w poszukiwaniu pięknego zapachu, długo szukać nie musiałem, wystarczyło oczyścić swój umysł z ciągłej walki, by ujrzeć jak piękną florę posiada świat Altaronu.
Tak oto znalazłem to czego szukałem, był to... Kwiat Cmentarny


Ostatnio edytowane przez cewix ; 03-06-14 o 00:40
cewix jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 03-06-14, 16:54   #4
Bubsko
 
Zarejestrowany: Sie 2013
Postów: 134
Domyślnie

Bubsko jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 14-06-14, 23:50   #5
Bubsko
 
Zarejestrowany: Sie 2013
Postów: 134
Domyślnie

Dzisiaj w Neolicie stala sie rzecz niesamowita,po 3 latach serwera doczekalismy sie raidu potworów!

Zdjecie dzielnych wojowników,którzy przecenili swoje sily i czym predzej uciekali przed straszna bestia...




Niestety nie wszyscy mieli tyle szczęscia...
Bubsko jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 04-07-14, 13:21   #6
Bubsko
 
Zarejestrowany: Sie 2013
Postów: 134
Domyślnie

Kolejny najazd okazał sie brzemienny w skutkach...
Czyżby mieszkancy neolithu nie uczyli się na błędach?!









Bubsko jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 25-07-14, 22:16   #7
begar321
Ban Dożywotni
 
Zarejestrowany: Mar 2012
Skąd: Swiecie/Kuj-Pom
Postów: 194
Domyślnie

begar321 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 25-07-14, 22:25   #8
beta2468
 
Avatar beta2468
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 681
Domyślnie

Nie no nie mogę patrzeć na ta patologie. Nawet gdybym miała duzo czasu w ciagu dnia, nie miałabym ochoty patrzeć na ten brak balansu. Czasem mnie jednak poniesie i zhejtuje choćby ze piksele się nie zgadzaja. No chyba, że ten screen jest prawdą, to gratuluje 'uczciwego' lota collegiumczycy. Altaron taki trudny.....
__________________
"W życiu najpiękniejsze są dwie chwile.
Ta w której się rodzimy i ta, w której odkrywamy po co."
~ M. Twain
beta2468 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 25-07-14, 22:38   #9
Kubush
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 19
Domyślnie

Jestem pod wrażeniem . Chyba nawet użyję odważnego stwierdzenia "schlebiasz mi" takim a nie innym postem. A tak na serio serio to super screeny (podkładka anty-offtopowa)
Kubush jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 25-07-14, 23:03   #10
Bubsko
 
Zarejestrowany: Sie 2013
Postów: 134
Domyślnie

Miejsce fajnie zrobione,klimatyczne,fajnie dopasowane potwory...ale co z tego,skoro nikt tam nie bedzie chodzil...
Wybralismy sie dzisiaj(pierwszy raz po latce,w ktorej zostal poprawiony loot w tym miejscu) w celu sprawdzenia czy cos sie zmienilo.
Zmienilo sie tyle,ze spadlo mniej razowców :P.

Patrzac przez pryzmat poziomu trudnosci i kosztów,ktore sie tam ponosi,to loot jest dramatyczny,wiecej wynosi sie po jednym kolku na koscianych solo,niz z refilla na klasztorze w 5 osob.
Bubsko jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 19:17.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin