Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Sugestie i Propozycje

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 13-04-22, 15:03   #1
Znajda
 
Zarejestrowany: Kwi 2022
Postów: 9
Domyślnie bonus za spanko

Mam taką propozycję, by zmienić zdobywanie bonusu do expa, tak by regenerowało się nie tylko wtedy kiedy się śpi.

W Altaronie jest mnóstwo różnych aktywności poza biciem potworków, a jednocześnie można powiedzieć, że gra nagradza bonusem tych, którzy zaraz po skończonym huncie prędko wylogowują się z gry w łóżku, by znowu im rósł bonus.

Według mnie jest to szkodliwe dla servera ponieważ:

a) gracz musi wybierać między odnawianiem bonusu, a poznawaniem innych aspektów gry
b) liczba ludzi online dla wielu jest wyznacznikiem czy warto grać na serverze czy jest on popularny itp. a jednocześnie ten system powstrzymuje od bycia zalogowanym. (w momencie gdy siedzę przed laptopem i piszę tego posta moja postać jest wylogowana, bo bardziej to się opłaca. W innym systemie pewnie bym stał gdzieś nad rzeką, przeglądał handel, łowił rybki czy coś)

Celem tego bonusu domyślam się, że było umożliwienie graczom co mają mniej czasu na expienie nadgonienie tych co expią więcej, a obecnie mam wrażenie, że ten system nagradza tych graczy, którzy wyexpią swoje, wyłączą grę i pójdą grać w coś innego.

Ja wiem, że to tylko 25% i można to olać i w ogóle się tym nie przejmować ale jednak sądzę, że system gdzie np. bonus powoli odnawia się ciągle gdy nie expimy, byłby lepszym rozwiązaniem.
Znajda jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 13-04-22, 16:28   #2
Kierka1234567890
 
Zarejestrowany: Gru 2021
Postów: 51
Domyślnie

-nie tracisz bonusu biegając po mapie
-nie tracisz bonusu nie zaznaczając moba
-zwiedzać grę możesz gdy wypompujesz bonus

Ale też jestem tego zdania, że ten bonus powinien się ładować nawet w momencie gdy nie bijemy potworów, byłoby to spoko opcją. Bo w altaronie można albo stać w depo, albo bić moby. :D
Kierka1234567890 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 13-04-22, 17:32   #3
kaos
 
Avatar kaos
 
Zarejestrowany: Gru 2011
Postów: 123
Domyślnie

Cytat:
Napisał Kierka1234567890 Zobacz post
Bo w altaronie można albo stać w depo, albo bić moby. :D
Brzmi jak potwarz dla lore i całej masy dostępnych questów, wliczając te, które nie zostały jeszcze rozwiązane.

@OP,

Rozumiem i szanuję ideę, ale jestem przeciwny temu, by bonus odnawiał się 'za nic'. Wszak by efektywniej zdobywać doświadczenie trzeba być zregenerowanym a co za tym idzie - wyspanym. Coś za coś. Bonus(jak sama nazwa wskazuje) jest dodatkiem, a nie celem samym w sobie.
kaos jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 13-04-22, 18:01   #4
Znajda
 
Zarejestrowany: Kwi 2022
Postów: 9
Domyślnie

Cytat:
Napisał kaos Zobacz post

Wszak by efektywniej zdobywać doświadczenie trzeba być zregenerowanym a co za tym idzie - wyspanym. Coś za coś. .
Łowienie rybek w spokojny bezwietrzny dzień regeneruje prawie jak sen :D
Znajda jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 08:22.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin