Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Dyskusje ogólne

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Zobacz wyniki ankiety: Co twoim zdaniem jest słuszne
Łączenie 1:1 16 22.86%
Łaczenie znerfione 4 5.71%
Brak łączenia do wystartowania nadchodzącego globalnego serwera. Nagrody po 3 miesiącach 24 34.29%
Łączenie tylko dla chętnych 1 1.43%
Usunięcie obecnych serwerów przed wystartowaniem nadchodzacego globalnego serwera 25 35.71%
Głosujących: 70. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 05-01-22, 10:15   #41
mexiunio
 
Zarejestrowany: Sie 2012
Postów: 610
Domyślnie

Cytat:
Napisał Maru123 Zobacz post
@Altrel

Czy w marcu jak zakończymy 2 server sezonowy, na cpvp będzie wgrana nowa zawartość która jest obecnie na sezonie? Wydaje mi się, że to zbyt wcześnie, by eksplorować nowe tereny postaciami z cpvp które budzą sporo wątpliwości.
W marcu to sezonowy będzie budził wątpliwości. Tzn. wątpliwości będzie budził fakt, czy na pewno nie uchował się żaden bug na nowym kontencie, który może potencjalnie zniszczyć całkowicie serwer (vide fioletowe zasłony czy zlewki).
__________________
To do list:
x 200 lvl na abitańcach
x 400 lvl na legionistach
mexiunio jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 05-01-22, 11:59   #42
Xaderon
 
Zarejestrowany: Lis 2012
Postów: 87
Domyślnie

Cytat:
Napisał Figovsky Zobacz post
Oczywiście miałem na myśli tych, co cały czas grają i powbijali te 200-400 lvle.
Możę nie każdy. Nie wiadomo. Na discordzie przewija się tyle nicków, że szkoda gadać.

Mnie to nie interesuje. Po prostu wiem jak tam jest.
Zejde do poziomu niektorych twoich wpisow, gowno wiesz. Nie grales lata a rzucasz byle czym, spamisz tymi postami zeby tylko przeforsowac swoje durne pomysly albo zmiany. Wracasz do gry i chcesz tego, chcesz tamtego. Osobiscie nic do ciebie nie mam, lecz nie moge pozostawic powyzszych postow obojetnie. Moze i byla grupa graczy wykorzystujacych jakies nielegalne wspomagacze, lecz nie mozna pisac ze wszyscy. Nie wiem kto i ilu, przymknalem na to oko ze takie akcje mogly miec miejsce ze wzgledu ze chcialem grac w altarony i nie bylo wyboru bo to moze i nie doskonala ale nader swietna gra, taka mieszanina tibii z lat 2006-2009 a rl tibia dla mnie upadala od wiosennej latki z 2009 roku a to co sie tam dzieje przez ostatnie lata to dno i nawet nie wiem jak to okreslic.

Cytat:
Napisał Figovsky Zobacz post
Sam Xaderon miał takiego bota, że łowił ryby, wbił na niej 241 zrękę i do tego bot jeszcze mu odnosił złowione ryby do domku za każdym razem gdy mu brakowało capa.
Ciekawe, pisz dalej. Co wiecej wiesz o mojej postaci czego ja nie wiem? A moze to ty bocisz? Po takim wpisie jak dla mnie to ty uzywasz/uzywales bota. Ja bym to sprawdzil. Albo nie pisz nic wiecej, szkoda mojego cennego czasu na czytanie/odpisywanie na cos takiego. Nie znasz mnie, nie masz pojecia o czym piszesz.

Cytat:
Napisał Figovsky Zobacz post
Nie będę tam grał, nawet jakbym dostawał pensję 5tysi miesięcznie za granie tam. Będę grał na globalu. Tak wygląda u mnie sytuacja. Ludzie nie chcą łączenia właśnie z w/w powodów. Ale na pewno wszystkich z teamów walczących, nie będzie interesował ani sezonowy ani cpvp, gdy wystartuje global.
Cpvp to takze global. Tyle ze nie jest nowy a stoi kilka lat. Ludzie nie chca laczenia? Dziwne, zauwazylem odmienne wpisy... Ale jezeli rzeczywiscie nie chca, to bardzo dobrze, nie laczmy postaci i po problemie. Ja takze nie chce miec doczynienia z takimi graczami. A teraz na powaznie co do poprzedniego zdania. Liczni gracze ktorzy graja po raz pierwszy lub tez casualowi gracze grajacy rpg a nie stricte pod wygrana na sezonie lub wojne, pisali ze nie chca aby ich postacie zostaly utracone po sezonie. I to glownie im zalezy na tych postaciach aby nie zostaly utracone. Natomiast wydaje mi sie ze wiekszosci z was bioracych udzial w wojnie nie interesuje dalszy los postaci po sezonie, kiedy to ma wystartowac nowy server. I tak bedziecie grali na nowym servie. Zwlaszcza ze wyraznie widac to jak odnosicie sie do resetu/wylaczania starych serverow.

Jest walkowane to samo co zawsze od lat na altaronie. Mamy grupe graczy rpg/casual, wiekszosc z nich nie chce sie angazowac w wojny, wola bardziej rozwijac postacie itp. Duzo z nich to byli gracze npvp. Sa to gracze longterm, ktorzy nawet po latach chca wrocic do swoich postaci.
Oraz mamy druga grupe graczy, graczy grajacych tutaj typowo pod pvp, ktorzy ciagle chca wojny, bitki, urywanie lbow oponentom. Tutaj wiekszosci raczej nie zalezy na dlugim serverze, czesto pisze sie o reset/wylaczenie starego servera i odpalenie nowego po czym po krotkim czasie server swieci pustkami i ponownie wracamy do resetu. Temat jest wam znany. Jak to juz nie jedna osoba tutaj pisala, nie da sie polaczyc obu grup graczy na jednym servie a przynajmniej ciezko. Wlasnie cpvp byl tego wynikiem kiedy usunieto npvp. Ani to 100% server pvp czy tez npvp. Teraz sytuacja jest juz odmienna lecz nasuwaja mi sie takie wnioski ze powinien byc jeden (lub tez wiecej np pvp i npvp) server staly bez resetu a drugi pvp na wzor sezonu tyle ze reset np raz do roku.

W tym co powyzej nie probuje obrazic zadnej ze stron graczy, to tylko obiektywne spojrzenie na wiekszosc z nas tu obecnych. To normalne ze sa tacy i tacy gracze i kazdy ma swoj cel kiedy wchodzi na gierke.

A co do kwestii postaci z sezonu, jezeli decyzja administracji o przeniesieniu juz zapadla (no szczerze szkoda mi tych graczy ktorym rzeczywiscie zalezy na tych postaciach), najprzychylniej bylbym za podzieleniem nie doswiadczenia a poziomu o polowe, tak jak to zostalo poczynione z moimi postaciami przy przeniesieniu z npvp. Jednak wtedy sytuacja byla skomplikowana i obecnie wiem ze takie rozwiazanie byloby nieuczciwe, takze podzielenie doswiadczenia a co za tym idzie i umiejetnosci (wiadomo, nie poziomu umiejetnosci lecz calego progresu) o polowe to jedyne uczciwe rozwiazanie. Chociaz przydaloby sie w tej opcji uwzglednic takie czynniki jak to ze gracze wbija duze poziomy na swoich postaciach ze wzgledu na 2x exp a co za tym idzie, wiecej pn ktore na sezonie rozdaje sie od razu w umiejetnosci. Wynik bedzie taki ze postac z max skillem np 200 po przeniesieniu i podziale progresu tejze umiejetnosci o polowe bedzie posiadac nie wiem, brakuje mi dokladnych danych ale zalozmy ze 180 skill. Niezbyt to uczciwe wzgledem graczy ktorzy poswiecili wiecej czasu na trening niz ci co sie wyexpili na sezonie i rozdali wiecej pn za wbite poziomy. Przeniesienie umiejetnosci bym potraktowal jako wazny, osobny temat przy przenoszeniu.

A co do propozycji przeniesienia 1:1, no sorry ale to niepowazna propozycja. Zwlaszcza kiedy sa gracze celujacy w 300 poziom na sezonie.

Narazie to tyle ode mnie.
Xaderon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 05-01-22, 12:06   #43
Figovsky
 
Avatar Figovsky
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 470
Domyślnie

Kiedyś tą książkę przeczytam, obiecuję, nie zapomnę.
Figovsky jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 05-01-22, 12:10   #44
mexiunio
 
Zarejestrowany: Sie 2012
Postów: 610
Domyślnie

Xaderon jak zawsze z rigczem, +1
__________________
To do list:
x 200 lvl na abitańcach
x 400 lvl na legionistach
mexiunio jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 05-01-22, 12:39   #45
Uiop
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 366
Domyślnie

Cytat:
Napisał Figovsky Zobacz post
Będę grał na globalu. Tak wygląda u mnie sytuacja.
Ale nikt nie pytał :o
__________________
Niech Licor spłonie!
Uiop jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 05-01-22, 13:26   #46
Figovsky
 
Avatar Figovsky
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 470
Domyślnie

Cytat:
Napisał Uiop Zobacz post
Ale nikt nie pytał :o
Pomyliłem cię z Xaderonem ;/ Jaka zręka?
Figovsky jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 05-01-22, 13:39   #47
Wicher
 
Zarejestrowany: Mar 2012
Postów: 242
Domyślnie

Cytat:
Napisał Figovsky Zobacz post
@Altrel

Powiedz nam, czy gdyby zagłosowało dużo osób na przedłużenie sezonowego, powiedzmy tak do 2 tygodni przed startem globalnego serwera, to czy byłoby to możliwę? Ile osób musiałoby zagłosować? Bo ludzie, mówią, że nie ma co głosować i cytuje 'i tak będziesz miał wyjebane'.

A naprawdę 3 miesiące to mało. Jeszcze jest tyle do zwiedzenia na Kogar, że to nie pojęte. Jak u nas nikt nie wie o żadnych misjach tam. No może West jedynie wie, nie wiem, nie pytałem. Myślę, że to obopólna korzyść, bo będzie więcej czasu na wychwycenie bugów i zbalansowanie gry. Prosimy o odpowiedź!
Smiechłem :D
Przeciez wy nie zglaszac bugow i op spotow tylko abusujecie je ile sie da xD
Wicher jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 05-01-22, 15:15   #48
Figovsky
 
Avatar Figovsky
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 470
Domyślnie

Cytat:
Napisał Wicher Zobacz post
Smiechłem :D
Przeciez wy nie zglaszac bugow i op spotow tylko abusujecie je ile sie da xD
No powiem Ci, że sam Altrel by potwierdził gdyby chciał, że ja akurat reportowałem respy i co najlepsze - nawet na nich nie expiłem. Oprócz 3 refili na bagienach.

West też reportował.
Figovsky jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 05-01-22, 17:42   #49
paaaprikos96
 
Avatar paaaprikos96
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Białystok
Postów: 637
Domyślnie

Karmelia, to jest sezonowy, każdy kto tu wchodził musiał liczyć się z tym, że to będzie trwało 3 msc i elo. Druga sprawa to testowanie kogaru, co było założeniem do tworzenia sezonowego, widać gołym okiem, że respy tam są niezbalansowane. Wyjebane, czy te postaci trafią po sezonowym na jakiś community czy nie, jeśli ktoś się przejmuje tym, że nie trafi na community no to pozdro charlove xd
__________________
paaaprikos96 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 05-01-22, 17:50   #50
Windykator
 
Avatar Windykator
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 659
Domyślnie

Oho, ktos tu mysli, ze Nam na postaciach zalezy xDDDD idz sprzataj depo.
__________________
Cytat:
Napisał Mcree
[...]najwięcej jest jadu Legkana, który (mam osobiste wrażenie) pisząc każdy kolejny post spożywał coś mocniejszego niż amfetamina.
Windykator jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 12:29.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin