Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Dyskusje ogólne

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Zobacz wyniki ankiety: Co twoim zdaniem jest słuszne
Łączenie 1:1 16 22.86%
Łaczenie znerfione 4 5.71%
Brak łączenia do wystartowania nadchodzącego globalnego serwera. Nagrody po 3 miesiącach 24 34.29%
Łączenie tylko dla chętnych 1 1.43%
Usunięcie obecnych serwerów przed wystartowaniem nadchodzacego globalnego serwera 25 35.71%
Głosujących: 70. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 04-01-22, 22:11   #31
CySiO
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 378
Domyślnie

Według mnie ogólne usunięcia serwerów i postawienie stałego serwera byłoby najlepsze ale to potrzebuje dużo czasu, balansu i przemyślenia. Zostawić cpvp można, ale bez dodawania nowych terenów/itemow równo z nowym serwerem. Na cpvp można to dodac jeżeli na zwykłym serwerze już będzie to sprawdzone, by nie było tak, że wchodzi coś na cpvp a na normalnym serwerze.ludzie już wszystko o tym wiedza a jeśli chcecie testować to, zrobcie test serwer w ten sposób że dajecie moby bez mapy i sprawdzajcie jak to wygląda, tak samo z nowymi broniami i tak dalej. Mapa powinna być tylko dla graczy do odkrycia żeby nie było że ktoś wie jak coś wygląda już przed dodaniem .
__________________
Strzyg, wiwern, endriag i wilkołaków wkrótce nie będzie na świecie. A skurwysyny będą zawsze.
-A.Sapkowski Czas Pogardy
CySiO jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 05-01-22, 01:29   #32
Figovsky
 
Avatar Figovsky
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 470
Domyślnie

@Altrel

Powiedz nam, czy gdyby zagłosowało dużo osób na przedłużenie sezonowego, powiedzmy tak do 2 tygodni przed startem globalnego serwera, to czy byłoby to możliwę? Ile osób musiałoby zagłosować? Bo ludzie, mówią, że nie ma co głosować i cytuje 'i tak będziesz miał wyjebane'.

A naprawdę 3 miesiące to mało. Jeszcze jest tyle do zwiedzenia na Kogar, że to nie pojęte. Jak u nas nikt nie wie o żadnych misjach tam. No może West jedynie wie, nie wiem, nie pytałem. Myślę, że to obopólna korzyść, bo będzie więcej czasu na wychwycenie bugów i zbalansowanie gry. Prosimy o odpowiedź!
Figovsky jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 05-01-22, 05:39   #33
matthew293
 
Zarejestrowany: Gru 2021
Postów: 7
Domyślnie

Wiadomo coś jak z tymi transferami postaci będzie? Niektóry grają tu z sentymentu, wbijają raz na jakiś czas by sobie fajnie pograć ale i tak nie będą w topce.

Czy sezonowy będzie skasowany po 20 marca? Cczy postacie przejdą na nowy serv?
matthew293 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 05-01-22, 08:21   #34
Altrel
Mistrz Gry
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 1,370
Domyślnie

Cytat:
Napisał Figovsky Zobacz post
@Altrel

Powiedz nam, czy gdyby zagłosowało dużo osób na przedłużenie sezonowego, powiedzmy tak do 2 tygodni przed startem globalnego serwera, to czy byłoby to możliwę? Ile osób musiałoby zagłosować? Bo ludzie, mówią, że nie ma co głosować i cytuje 'i tak będziesz miał wyjebane'.

A naprawdę 3 miesiące to mało. Jeszcze jest tyle do zwiedzenia na Kogar, że to nie pojęte. Jak u nas nikt nie wie o żadnych misjach tam. No może West jedynie wie, nie wiem, nie pytałem. Myślę, że to obopólna korzyść, bo będzie więcej czasu na wychwycenie bugów i zbalansowanie gry. Prosimy o odpowiedź!
W tym momencie, na ponad dwa miesiące do zamknięcia sezonowego, ciężko nam cokolwiek deklarować. Naszą intencją jest wystartowanie kolejnego serwera zaraz lub wkrótce po zamknięciu sezonowego, jednak nie możemy tego zagwarantować. Rozmowy o przedłużeniu serwera sezonowego są więc puste ze względu na brak niektórych danych.

Kwestia stopnia przeniesienia na CPVP również jest otwarta - nie jesteśmy w stanie zaplanować jakie błędy zostaną znalezione i jak wpłyną na rozgrywkę.
To przeniesienie jednak planujemy i stopień przeniesienia będziemy jeszcze konsultować - również z graczami z obecnego CPVP. Nie rozważamy opcji przeniesienia postaci na nowy serwer - chcemy by wszystko ruszyło od nowa, na równych zasadach dla wszystkich.

Ankieta, biorąc pod uwagę zawarte w niej opcje, jest dla nas bezużyteczna. Nigdy nie deklarowaliśmy możliwości usunięcia CPVP. Propozycja ta jest po prostu niewłaściwa w stosunku do graczy, którzy legalnie zdobyli tam doświadczenie i przedmioty, wykorzystując miesiące czy lata swojego czasu.
Altrel jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 05-01-22, 09:27   #35
Figovsky
 
Avatar Figovsky
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 470
Domyślnie

Cytat:
Napisał Altrel Zobacz post
W tym momencie, na ponad dwa miesiące do zamknięcia sezonowego, ciężko nam cokolwiek deklarować. Naszą intencją jest wystartowanie kolejnego serwera zaraz lub wkrótce po zamknięciu sezonowego, jednak nie możemy tego zagwarantować. Rozmowy o przedłużeniu serwera sezonowego są więc puste ze względu na brak niektórych danych.

Kwestia stopnia przeniesienia na CPVP również jest otwarta - nie jesteśmy w stanie zaplanować jakie błędy zostaną znalezione i jak wpłyną na rozgrywkę.
To przeniesienie jednak planujemy i stopień przeniesienia będziemy jeszcze konsultować - również z graczami z obecnego CPVP. Nie rozważamy opcji przeniesienia postaci na nowy serwer - chcemy by wszystko ruszyło od nowa, na równych zasadach dla wszystkich.

Ankieta, biorąc pod uwagę zawarte w niej opcje, jest dla nas bezużyteczna. Nigdy nie deklarowaliśmy możliwości usunięcia CPVP. Propozycja ta jest po prostu niewłaściwa w stosunku do graczy, którzy legalnie zdobyli tam doświadczenie i przedmioty, wykorzystując miesiące czy lata swojego czasu.
A czy Administracja mogła by zrobić podobną ankietę, by gracze mogli głosować? Jeżeli global startuje zaraz lub wkrótce (różnica miesiąca) po zakończeniu sezonowego, to zgadzam się, że nie ma po co przedłużać sezonowy.

Natomiast co do legalnego zdobywania expa i przedmiotów, to nawet te osoby, które tego nie zdobyli legalnie, nam o tym mówili i śmiali się z tego. Tak naprawdę, nie ma gracza na aktualnym cpvp, który by nie bocił, używał macro do skillowania etc., nie kupował postaci czy nie sprzedawał setów/talarów za plny. Nie ma.

Sam Xaderon miał takiego bota, że łowił ryby, wbił na niej 241 zrękę i do tego bot jeszcze mu odnosił złowione ryby do domku za każdym razem gdy mu brakowało capa.
Figovsky jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 05-01-22, 09:46   #36
Altrel
Mistrz Gry
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 1,370
Domyślnie

Na CPVP istnieje wiele tysięcy postaci. Sam ranking zaczyna się od 140 poziomu. Rzucanie podobnymi argumentami jak te z Pana wypowiedzi (nie ma gracza który by nie bocił) sprowadza dyskusję do niskiego poziomu i obraża wszystkich tych, którzy poświęcili czas by legalnie zdobyć doświadczenie. Mają oni prawo zrobić sobie przerwę od gry na kilka lat i wrócić do tego samego, gdy wejdzie update czy po prostu będą mieli ochotę. Nie będziemy więcej wypowiadać się w temacie ingerencji w serwer CPVP.
Altrel jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 05-01-22, 09:57   #37
Figovsky
 
Avatar Figovsky
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 470
Domyślnie

Cytat:
Napisał Altrel Zobacz post
Na CPVP istnieje wiele tysięcy postaci. Sam ranking zaczyna się od 140 poziomu. Rzucanie podobnymi argumentami jak te z Pana wypowiedzi (nie ma gracza który by nie bocił) sprowadza dyskusję do niskiego poziomu i obraża wszystkich tych, którzy poświęcili czas by legalnie zdobyć doświadczenie. Mają oni prawo zrobić sobie przerwę od gry na kilka lat i wrócić do tego samego, gdy wejdzie update czy po prostu będą mieli ochotę. Nie będziemy więcej wypowiadać się w temacie ingerencji w serwer CPVP.
Oczywiście miałem na myśli tych, co cały czas grają i powbijali te 200-400 lvle.
Możę nie każdy. Nie wiadomo. Na discordzie przewija się tyle nicków, że szkoda gadać.

Mnie to nie interesuje. Po prostu wiem jak tam jest. Nie będę tam grał, nawet jakbym dostawał pensję 5tysi miesięcznie za granie tam. Będę grał na globalu. Tak wygląda u mnie sytuacja. Ludzie nie chcą łączenia właśnie z w/w powodów. Ale na pewno wszystkich z teamów walczących, nie będzie interesował ani sezonowy ani cpvp, gdy wystartuje global. Teoretycznie, walczę tutaj na forum dla innych. Mnie interesuje jedynie przedłużony sezonowy, gdyby global miał wyjść na długo później niż planujecie

@Edit

I może ta ankieta nic dla was nie znaczy - ale jak widzimy, ludzie nie zgadzają się z wami w kwestii połączeń 1:2, w kwestii braku przedłużonego sezonowego, czy nie usuwania serwerów po starcie. Obiektywnie takie wnioski wyciągnąłem. Byłoby miło, gdybyście to Wy zrobili ankietę jaka was interesuje i wyciągneli od graczy to, czego wam potrzeba.

@Edit2

Co do połączen 1:2, wspomniałem o nich, bo już takie były.

Ostatnio edytowane przez Figovsky ; 05-01-22 o 10:03
Figovsky jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 05-01-22, 10:03   #38
mexiunio
 
Zarejestrowany: Sie 2012
Postów: 610
Domyślnie

Cytat:
Napisał Figovsky Zobacz post
Sam Xaderon miał takiego bota, że łowił ryby, wbił na niej 241 zrękę i do tego bot jeszcze mu odnosił złowione ryby do domku za każdym razem gdy mu brakowało capa.
Jak Xaderon ma ze 180 zręki i to większość wbite na kuszy xd

Info od Łobuza z tym 241?


Cytat:
Napisał Figovsky Zobacz post
Tak naprawdę, nie ma gracza na aktualnym cpvp, który by nie bocił, używał macro do skillowania etc., nie kupował postaci czy nie sprzedawał setów/talarów za plny. Nie ma.
Ja jestem.
__________________
To do list:
x 200 lvl na abitańcach
x 400 lvl na legionistach
mexiunio jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 05-01-22, 10:05   #39
Figovsky
 
Avatar Figovsky
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 470
Domyślnie

Cytat:
Napisał mexiunio Zobacz post
Jak Xaderon ma ze 180 zręki i to większość wbite na kuszy xd

Info od Łobuza z tym 241?
Nie będę wymieniał nicków, kto o tym mówił na jakimś forum. Chcesz wiedzieć, to wbij na discorda.


Chcesz mi powiedzieć, że demoniczne itemy po 20zł, a demoniczne sety po 100zł, to nie prawda? 100 talarów za 20zł? Ty grasz na altaronie czy jakimś otsie ze skopiowanymi grafikami?
Figovsky jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 05-01-22, 10:08   #40
Maru123
 
Avatar Maru123
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Mielec
Postów: 343
Domyślnie

@Altrel

Czy w marcu jak zakończymy 2 server sezonowy, na cpvp będzie wgrana nowa zawartość która jest obecnie na sezonie? Wydaje mi się, że to zbyt wcześnie, by eksplorować nowe tereny postaciami z cpvp które budzą sporo wątpliwości.
Maru123 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 07:56.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin