Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Sugestie i Propozycje

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 12-02-22, 09:06   #1
Figovsky
 
Avatar Figovsky
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 470
Domyślnie Serwer Globalny - balans

Boost zwiadowcy nekromanty:

Obrażenia z yase unar takie same jak obecnie na cpvp. Paraliż tego czaru zostaje, ale w pvp będzie bardzo lekki, prawie niezauważalny. Mocny paral w pvm zostaje.

Nowe puginały analogicznie do nowej kuszy.

Nerf magów:

A dokładnie brak nerfa. Redukcja w secie chaosu zostaje taka sama jak obecnie. Natomiast zwiadowcy otrzymują przypisany do nich demoniczny set i ów set będzie miał lepszą redukcję niż set chaosu.

Myślę, że redukcja powinna być dla zwiadowcy w demonicznym secie bez tarczy równa dla maga w secie chaosu z tarczą.

Rycerze 2h. Ta profesja powinna w secie świętym i bitewnym bez tarczy mieć większą redukcję niż mag w secie chaosu. A im lepszy set, tym większa różnica.

Set chaosu

Możliwy do zdropienia oczywiście jednownękowy z najsilniejszych kogarskich potworów.

Skradanie:

Ten czar nie ma prawa bytu na Altaronie. Jest przesadzony i niepotrzebny.

Cżęstotliwość wypadania orła z piromantów i tyranów.

Obecnie szansa na orła z tych potworów jest zbyt duża. Osobiście przez miesiąc, nie przykładając się zbytnio do expa, zdobyłem ich około 10.
Szansa na zdropienie tej broni powinna być dwukrotnie mniejsza, ale nie przesadzona/

[B] Częstotliwość wypadania posępnego topora z tyranów[B]

Zdobyłem ich 6 albo 7. Straciłem rachubę w ich liczeniu po pierwszych czterech, które wszystkie zdropiłem w ten sam dzień. Myślę, że ich szansa na drop powinna być również dwukrotnie mniejsza niż obecnie.

Przesadzony EXP na klasztorze duchownych

Obecnie gniotąc legionistów tyranami i robiąc odpowiednie kółko, mój exp zbliża się do 5kk/h, a profit jest ogromny. Patrząc na to, że na globalnym serwerze będzie grało więcej ludzi i orły nie straciły by tak szybko na wartości, takim zwiadowcą jakiego mam teraz, wynosiłbym ponad 300 talarów na godzinę z tego respa. Mój najlepszy refil na tyranach to zdropienie w pół godziny: demonicznego hełmu, orła i posępnego toporu oraz kilku zwoji błogo pomarańczowych.

Propozycja: tyrany nie gniotą legionistów/upiorzyc.

Kontrowersyjne exp x0.5, loot x0.5

Uważam, że nowy serwer globalny powinien być trudny i jeżeli ma długo trwać to rozgrywka na nim powinna być na tyle wolna, żeby administracja miała czas na dodawanie nowego contentu dla high lvli.

Wiem, że taki przelicznik nie sprzyja wojnię, ale kto wam każę być w wojnie od samego początku?
Figovsky jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 12-02-22, 09:47   #2
prazyna9
 
Zarejestrowany: Gru 2021
Postów: 49
Domyślnie

wprowadzamy wszystko pod warunkiem, ze dalej bedziesz kontynuowal swoj wielki zajazd na globalnym serwerze
prazyna9 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 12-02-22, 12:39   #3
sebastianix
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 191
Domyślnie

I tak to wszystko jest prawie bez sensu, aktualnie jest podwójny exp, więc tak szybko nie będziesz w stanie locic swoje 10 orłów bo nie będziesz miał tak wysokiego levela itd.
__________________
Sprawdź ten flow, mam w sobie go na 100%
Skąd? Skąd się wziął, to nieokiełznane moce
sebastianix jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 12-02-22, 13:49   #4
Figovsky
 
Avatar Figovsky
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 470
Domyślnie

@Grysik

Nie ma znaczenia kiedy będę je dropił. Ważne, że będę je dropił w ilościach masowych po wyexpieniu się czyli wtedy kiedy neutrale będą miały levele na ubranie tych przedmiotów i na globalu będą płacili za te przedmioty masywnie.

Swojego pierwszego orła na sezonowym z piro sprzedałem za 150 talarów. Kupił go 'Parcelem przez świat''
Drugiego sprzedałem za 150 talarów. Kupił go ''cinkwaw''.
Dalej już cena spadała. Pięć orłów sprzedałem po promocyjnej cenie: darkowi dałem za free, bianuhowi za 25t, łomotowi za 50t, yediemu za 50t, Szuji za 50t
Miałem jeszcze zamówienia na kilka orłów po 100t od m.in yediego czy kogoś tam co mnie pytał jak zrobić dostęp na lego, nie pamiętam już.

Zwrot z tyranów mam z samej sakwy i czarnych czaszek. Nie rozdałem jeszcze pn'ów w dysta.

Zaś posępne topory wkładałem do kostki. Cztery złamałem, jednego dałem +3 kostką toporkowi, drugiego sprzedałem blasterowi gdy był neutralem za 130t (dawał mi 150t), trzeciego +3 kostką sprzedałem daackowi za 210t

A demoniczne hełmy/demoniczne buty? Na tym największy profit zrobiłem.

Ludzie nie rozumieją, że ja już na 3 edycji expilem Gościem tak jak Kekwem i odkąd zacząłem expić na tyranach, robie tam top expa. Jedynie bosik na pokutnikach przebija mnie. Nie wiem ile wyciągacie tam na klasztorze nekro, ale jeżeli ja bym expił tyle co wy, focusował się bardziej na gierce czyli mniej padał, miałbym gm speeda na każdym sqmie już :|

Sprostowanie. ''Jedynie Bosik od niedawna przebija mnie z expem''
Sprostowanie2 ''Na 3 edycji ogarnąłem kółko i gniecenie legionistów i upiorzyc tyranami jako pierwszy w Altaronie''

Nie mam na celu być pyszny. Po prostu jestem dobry w grach!

p's czempiony też gniotę piromantami

mówcie mi zgniatacz

@poprawka post jest skierowany do sisa, nie do grysika :|
Figovsky jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 20-02-22, 12:49   #5
ix7
 
Zarejestrowany: Paz 2017
Postów: 5
Domyślnie

nie zwykłem się wypowiadać na te wasze posty odnośnie nerfienai wszystkiego.

Podsumuję to tak:
pregusia zrób tak żeby po wyloceniu rzadkich przedmiotów przez "TOP" graczy przestały się one w ogóle dropić albo żeby dropiły się na tyle rzadko żeby te osoby maiały odpowiedni zarobek z 1 sztuki a reszta ludzi niech sobie marzy o zdobywaniu lepszej broni. Nowi gracze to już z pewnością, a wtedy to już nasz Kekw będzie najlepszy tak wcale go nie chwaląc przecież jest bądź co bądź dobry w gry.

P.S. Ciekawe czy w życiu tez taki dobry jesteś.

Cytat:
Napisał Figovsky Zobacz post
...

...

Nie mam na celu być pyszny. Po prostu jestem dobry w grach!

p's czempiony też gniotę piromantami

mówcie mi zgniatacz

...
Aleś Ty mnie teraz zaimponował ....
ix7 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 20-02-22, 16:59   #6
Astero
 
Zarejestrowany: Wrz 2017
Postów: 115
Domyślnie

Itemy są warte tyle ile ktoś za nie da to raz , a dwa to że tobie się udało nie znaczy , że każdemu się to udało dodajac też iż ty jednego dnia spędzałeś tam po 10 godzin więc to też nie miarodajne ..

Zwiadowca już stoi więcej niz mag czemu chcesz go zrobic jeszcze większym tankiem ? Ja przypominam mechanikę altaronu tylko 2 Potwory biją w tarcze resztą w pancerz ....

Robisz 5kk/h przy odpowiednim Poznaniu respa na expie 2x czyli 2.5kk na staminie przez 150 minut potem robisz ledwo 2kk czyli standardowy exp na altaronie
Astero jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 00:36.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin