Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Sugestie i Propozycje

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 08-02-22, 16:04   #11
Maru123
 
Avatar Maru123
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Mielec
Postów: 343
Domyślnie

To ty nie jesteś doradca ? Nie wiedziałem.... To jakim cudem udostępniłeś całą mapę kogaru i dlaczego masz dostęp do plików gry i rozsiewasz wszędzie te info?
Maru123 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 08-02-22, 16:07   #12
Rahilux
 
Avatar Rahilux
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 1,518
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Rahilux
Domyślnie

Cytat:
Napisał Maru123 Zobacz post
To ty nie jesteś doradca ? Nie wiedziałem.... To jakim cudem udostępniłeś całą mapę kogaru i dlaczego nasz dostęp do plików gry i rozsiewasz wszędzie te info?
Chcesz powiedzieć, że mam teraz sprzedać Westa i streamek na twitchu w pierwszym tygodniu serwera od osoby z Collegium, która miała pełną mapę i była ona w waszym posiadaniu publicznie?

Owszem posiadam takową jak i moja drużyna, nikomu jej nie rozesłaliśmy do momentu dołaczenia do drużyny walczącej.
Szuja, chcesz się popisać? nie mieszaj w to innych, bo tutaj naprawdę jest pole do popisu by pokazać jak bardziej zaufana administracji część Collegium nadużywała mocy.

Oczywiście chciałbym jakiekolwiek dowody na ten temat, że rozsiewam jakiekolwiek pliki gry?
Spójrz jak to absurdalnie brzmi.

ps.
Pełna mapa była do pobrania na discordzie Hertagonu przed rozpoczęciem serwera, kilka osób z tego skorzystało.

A za robienie takiego spamu prosiłbym o usunięcie nie związanych z tematem postów i nagrodzenie Szuji warnami.

Bawi mnie to, że w jednym temacie związanym z battle/fragami na noobcharach potrafisz wytrzeć swoją mordę bezproduktywną dyskusją nt. teleportów / udostępniania mapy.
Rahilux jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 08-02-22, 16:34   #13
Maru123
 
Avatar Maru123
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Mielec
Postów: 343
Domyślnie

Jak siedzieliśmy na discordzie normalnie szukałeś w plikach procentu dropi itemów itp. o czym ty mówisz człowieku, jakie dowody jak robisz to publicznie i wszyscy to wiedzą.

Mapę rozdalres ty, my nie mieliśmy do niej dostępu dopóki od was z discorda nie wyciekła, jak i wiele innych informacji.

Co do tematu to bzdura. Jazda z nimi
Maru123 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 08-02-22, 16:46   #14
Rahilux
 
Avatar Rahilux
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 1,518
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Rahilux
Domyślnie

Cytat:
Napisał Maru123 Zobacz post
Jak siedzieliśmy na discordzie normalnie szukałeś w plikach procentu dropi itemów itp. o czym ty mówisz człowieku, jakie dowody jak robisz to publicznie i wszyscy to wiedzą.

Mapę rozdalres ty, my nie mieliśmy do niej dostępu dopóki od was z discorda nie wyciekła, jak i wiele innych informacji.

Co do tematu to bzdura. Jazda z nimi
Mylisz osoby kolego.
Chyba, że chodzi Ci o % szans na drop kompozytowego łuku z waligóry.

Btw.
pytasz inną osobę o takie rzeczy, nie dostajesz nawet dokładnej informacji ale trzymasz ją w głowie by kiedyś kogoś oskarżyć o to w temacie w ogóle z tym nie związanym.

A mógłbyś powiedzieć jak się nazywa nasz teamowy discord skoro nigdy nie miałeś dostępu do niego? albo raczej dostępu do prywatnych kanałów?

Lubie niesprecyzowane odpowiedzi.
Rahilux jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 08-02-22, 16:56   #15
Maru123
 
Avatar Maru123
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Mielec
Postów: 343
Domyślnie

Jak mylę osoby skoro sam podałeś mi dokładny loot z bossa elfów, szanse na stóp z profanów i inne temat. Człowieku skończ bo się sam zaorałeś.
Maru123 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 08-02-22, 16:58   #16
Rahilux
 
Avatar Rahilux
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 1,518
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Rahilux
Domyślnie

Cytat:
Napisał Maru123 Zobacz post
Jak mylę osoby skoro sam podałeś mi dokładny loot z bossa elfów, szanse na stóp z profanów i inne temat. Człowieku skończ bo się sam zaorałeś.
No i dziękuję, przynajmniej nie będę musiał strzelać w Twoich kolegów z którymi grałeś w teamie, a mają większe zasięgi u GMa.

A jak chcesz dalej kontynuować rozmowe, to może na głosowym i mi powiesz co się stało, że tak Ci zależy na zbanowaniu kogoś z nas albo poniżeniu na jakimś dead forum.
Rahilux jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 08-02-22, 17:27   #17
Maru123
 
Avatar Maru123
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Mielec
Postów: 343
Domyślnie

Chce poprostu sprawiedliwości.
Maru123 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 08-02-22, 21:59   #18
prazyna9
 
Zarejestrowany: Gru 2021
Postów: 49
Domyślnie

Sasiad chyba za duzo z levim na jednym kanale przesiadujesz, opamietaj sie
prazyna9 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 09-02-22, 01:50   #19
Figovsky
 
Avatar Figovsky
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 470
Domyślnie

Zrobić sobie tp na respie, a zrobić tp w siedem osób wykorzystując to na maxa, unikając potencjalnych zgonów od boruty i/lub demonów, by jednocześnie zabić enemy to dwie inne sprawy.

Ja myślę, że taki odpoczyneczek na 3 dni dla was dobrze by zrobił. Jakiś wspólny spacerek byście sobie zrobili na świeżym powietrzu :D

Ogólnie to dziwne, że jeszcze nie ma posta o nerfie orła +10 :D
Figovsky jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 05:01.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin