Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Dyskusje ogólne

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Zobacz wyniki ankiety: Co twoim zdaniem jest słuszne
Łączenie 1:1 16 22.86%
Łaczenie znerfione 4 5.71%
Brak łączenia do wystartowania nadchodzącego globalnego serwera. Nagrody po 3 miesiącach 24 34.29%
Łączenie tylko dla chętnych 1 1.43%
Usunięcie obecnych serwerów przed wystartowaniem nadchodzacego globalnego serwera 25 35.71%
Głosujących: 70. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 02-01-22, 15:52   #11
neilran
 
Avatar neilran
 
Zarejestrowany: Paz 2013
Skąd: Psiuu?
Postów: 676
Domyślnie

+1 panowie wyżej

Ps. nie głosuje w tej ankiecie, bo porusza zbyt wiele różnych wątków. Ankieta powinna dotyczyć tylko jednego wątku, np. jaki przelicznik ekspa przy przenoszeniu postaci, i 0% (nie przenosimy), 50% etc.
A nie jednocześnie poruszać temat usuwania serwerów i warunków przenoszenia postaci.
__________________
"Jesteśmy tylko tym, czym jesteśmy w oczach Bożych i niczym więcej."
neilran jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 02-01-22, 15:58   #12
Figovsky
 
Avatar Figovsky
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 470
Domyślnie

Cytat:
Napisał Xaderon Zobacz post
Wnosze o usuniecie postaci z spvp po zakonczeniu 2 edycji. Sezon sezonem, kazdy wiedzial czego sie spodziewac po jego wylaczeniu. Cieszcie sie ze administracja poszla wam na reke i macie ten sezonowy o ktory byly prosby od lat. Nie bedzie resetu na cpvp a co za tym idzie, nie bedzie on usuniety. Ankieta jest inwalida. Nagle jest sezon, gracze wracaja i zadaja usuniecia serverow? Hah, dobre. Gdzie byliscie przez te lata? Mogliscie grac, kiedy inni grali. A co jakby sezonu nie bylo? Dalej by byla cisza. Znowu ta sama historia co zawsze. Wracacie i tylko reset/usuniecie bo czemu niby? Bo nie graliscie i jestescie w plecy? To grajcie na nowym serverze jak kiedykolwiek wystartuje.

Plecaki setow? Wymaxowane skille na bocie? EXPIENIE NA BOTACH? Handel postaciami? Dzielenie kont z innymi graczami? Sprzedaz itemow za dobra spoza gry a nie talary? Teleporty z expa? (wgle wtf jakie teleporty?) Multi klient? Sprzedawanie expa w warmodzie?

Mnie to nie dotyczy. Jedyny podpunkt w wymienionych powyzej ktory mnie dotyczy to plecaki talarow (nie doslownie bo nie mam plecakow talarow a dokladniej to talary w itemach ktore wydropilem z huntow/bossow), gralem, poswiecilem czas, takze mam co mam. Kazdy mogl tak samo.

Dwie moje postacie na koncie pochodza z npvp i teraz probujecie przepchnac kolejna propozycje z usunieciem servera. Nie moge do tego dopuscic, dlategoz teraz trace czas zeby to naskrobac. Moje konto ze wszystkimi postaciami ma zostac wszystko 1:1 tak jak jest aktualnie.
Jak ty chyba po wojaku, że ktoś te wypociny przeczyta.
Figovsky jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 02-01-22, 16:10   #13
Maru123
 
Avatar Maru123
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Mielec
Postów: 343
Domyślnie

WSZYSCY GRACZE SEZONU MAJA WY****NE NA CPVP I NA OBECNE POSTACI. Utkajcie sie tam niedorajdy na tym cpvp i siedzcie ogladajac swoje itemy.... przecież nikt nie zlamal tam nigdy regulaminu.... porażka luckości. Koncze wypowiadac sie na forum bo nikt nie napisze nic merytorycznego na żaden temat tylko odpowiedzi w stylu nie bo nie.

@Xaderon gratki top1 pięcioosobowego servera. I oczywiście 221 zręki ręcznie.
@Rahilux ty sam nie wierzysz w to co piszesz. Stań się mężczyzną i przynajmniej zamilcz.
Maru123 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 02-01-22, 16:12   #14
neilran
 
Avatar neilran
 
Zarejestrowany: Paz 2013
Skąd: Psiuu?
Postów: 676
Domyślnie

Cytat:
Napisał Maru123 Zobacz post
WSZYSCY GRACZE SEZONU MAJA WY****NE NA CPVP I NA OBECNE POSTACI. Utkajcie sie tam niedorajdy na tym cpvp i siedzcie ogladajac swoje itemy.... przecież nikt nie zlamal tam nigdy regulaminu.... porażka luckości. Koncze wypowiadac sie na forum bo nikt nie napisze nic merytorycznego na żaden temat tylko odpowiedzi w stylu nie bo nie.

@Xaderon gratki top1 pięcioosobowego servera. I oczywiście 221 zręki ręcznie.
@Rahilux ty sam nie wierzysz w to co piszesz. Stań się mężczyzną i przynajmniej zamilcz.
Gdyby nie tacy ludzie którzy grają z pasji, zamiast dla wojennych emocji to Altaron prawdopodobnie by już dawno umarł.
Myślisz że to nic nie znaczy, że zawsze tutaj wbijała ta garstka prawdziwych polaków nie zważając na licznik online?
Myślisz że tacy co to grają do wygranej / przegranej wojny po starcie nowego serwera są więcej warci?
Oczywiście nikogo nie zadowala to że codziennie loguje ~20 osób, ale dobrze to świadczy o Altaronie że ma w sobie taki magnetyzm że zawsze ktoś w niego gra.
__________________
"Jesteśmy tylko tym, czym jesteśmy w oczach Bożych i niczym więcej."
neilran jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 02-01-22, 16:17   #15
Rahilux
 
Avatar Rahilux
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 1,518
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Rahilux
Domyślnie

Cytat:
Napisał Maru123 Zobacz post
WSZYSCY GRACZE SEZONU MAJA WY****NE NA CPVP I NA OBECNE POSTACI. Utkajcie sie tam niedorajdy na tym cpvp i siedzcie ogladajac swoje itemy.... przecież nikt nie zlamal tam nigdy regulaminu.... porażka luckości. Koncze wypowiadac sie na forum bo nikt nie napisze nic merytorycznego na żaden temat tylko odpowiedzi w stylu nie bo nie.

@Xaderon gratki top1 pięcioosobowego servera. I oczywiście 221 zręki ręcznie.
@Rahilux ty sam nie wierzysz w to co piszesz. Stań się mężczyzną i przynajmniej zamilcz.


Czyli co, temat już można zamknąć, żeby zapobiec dalszym wysrywom i zostawić ankietę? Chociaż ją też by pasowało zmienić, najlepiej, żeby administracja sama zrobiła własną wersję.
Rahilux jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 03-01-22, 00:14   #16
Figovsky
 
Avatar Figovsky
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 470
Domyślnie

Cytat:
Napisał Rahilux Zobacz post


Czyli co, temat już można zamknąć, żeby zapobiec dalszym wysrywom i zostawić ankietę? Chociaż ją też by pasowało zmienić, najlepiej, żeby administracja sama zrobiła własną wersję.
Czego ci w tej ankiecie brakuje?

A z dyskusji gdy jesteś obiektywny możesz wyciąnąć wnioski, które pomogą adminom lepiej zdecydować. Takżę nie widzę sensu w zaymkaniu tematu i zostawieniu ankiety.
Figovsky jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 03-01-22, 08:33   #17
Wicher
 
Zarejestrowany: Mar 2012
Postów: 242
Domyślnie

Również jestem za tym, aby aktualny sezonowy trwał możliwie najdłużej, a jego koniec był dopiero ogłoszony w momencie pewnej daty powstania nowego serwera. Każdy długo czekał na altaron i w tym momencie bardzo dobrze się bawimy.

Nie rozumiem też hejtowania serwera cpvp. Jeśli tylko serwer zarabia na siebie, niech sobie stoi. A gracze którzy tam grają noehc sobie grają dalej
Wicher jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 03-01-22, 10:37   #18
Figovsky
 
Avatar Figovsky
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 470
Domyślnie

Zabawa jest przednia panowie dlatego głosujcie bo ja nie wytrzymie kolejnej przerwy bez altaronuw
Figovsky jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 03-01-22, 11:31   #19
TaoFao
 
Zarejestrowany: Gru 2021
Postów: 2
Domyślnie

Dla mnie po tej kilkuletniej przerwie na sezonowym gra się rewelacyjnie. Świetnie by było gdyby ten serwer został normalnym serwerem, sądzę że przynosi on więcej zysków niż ten trup na którym gra jedna osoba. Sami pomyślcie co się opłaca bardziej...
TaoFao jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 03-01-22, 13:33   #20
Kac Wieden
 
Zarejestrowany: Cze 2013
Postów: 26
Domyślnie

Ironicznie zagłosowałem za skasowaniem bazy danych poprzez pracownika placówki z serverami (w nawiązaniu do przeszłości), oczywiste, że to nie nastąpi.
Jeżeli ktoś cokolwiek wybotował na spvp to serdeczna parówka z żabki mu w kinola.
Handel postaciami powinien zostać aktywowany przez administracje.
Sprzedaż talarów napędza gospodarkę.
Kac Wieden jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 17:00.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin