Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Sugestie i Propozycje > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 30-07-14, 17:07   #1
ReeZo
 
Zarejestrowany: Wrz 2012
Skąd: Poznań
Postów: 574
Domyślnie doradca

Teraz chyba odpowiedni dzial.

@Obles

Nie wiem czy jest jakis kandytat. Ja zrezygnowalem jakis czas temu z uwagi na chwilowa koniecznosc odpoczynku od gry. Aktualnie jestem ponownie aktywny i z checia pomoge. Jezeli bierzecie w ogole mnie pod uwage.

Z innych "starych wyjadaczy", ktorzy maja "dobra" opinie i sa aktywni dosc czesto to moze Janela?
__________________
Potrzebujesz pomocy? Napisz w grze.
ReeZo jest nieaktywny  
Stare 30-07-14, 18:36   #2
KUSZNIK
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: 100lica
Postów: 42
Domyślnie

Nie zdążyłem przed panem Altrel'em i moja propozycja się nie pojawiła. Proponuję właśnie na nonie pana ReeZo i pana Mcree. Osoby poważne i kompetentne. Jako że pan ReeZo wyraża chęć zająć na nowo owe stanowisko, mam nadzieję że pan Mcree też weźmie pod uwagę i rozwagę przyjęcie ewentualnego stanowiska.
KUSZNIK jest nieaktywny  
Stare 30-07-14, 18:39   #3
ReeZo
 
Zarejestrowany: Wrz 2012
Skąd: Poznań
Postów: 574
Domyślnie

Oooo zapomniałem o Mcree :) bardzo dobra propozycja.
__________________
Potrzebujesz pomocy? Napisz w grze.
ReeZo jest nieaktywny  
Stare 30-07-14, 19:13   #4
Mcree
 
Avatar Mcree
 
Zarejestrowany: Paz 2013
Skąd: Poznań
Postów: 645
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Mcree
Domyślnie

Dzięki chłopaki za pamięć
Jeśli Matt wróci na stanowisko to wreszcie zapanuje porządek na Czacie

Co do mojej kandydatury nie będzie tajemnicą jeśli powiem, że te stanowisko mi już proponowano- jednak póki co z oferty nie skorzystałem. Od samej administracji zależy czy pojawię się w roli Doradcy, jednak pamiętajcie że w wielu kwestiach mam inne zdanie niż oni, więc nazwa Doradca słabo do mnie pasuje.
__________________
R.I.P. Altarony :< Niezapomniane chwile, niezapomniani ludzie i przygody...
GG 40756490
Mcree jest nieaktywny  
Stare 30-07-14, 19:26   #5
Arkon
 
Avatar Arkon
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Neolith
Postów: 1,235
Domyślnie

Zawsze możesz im doradzić co byłoby lepsze niż ich pomysł.
wystarczy spojrzeć na płacz na forum, wiele zmian mogło by wyglądać inaczej.
__________________
Akrą Siocher
Arkon jest nieaktywny  
Stare 30-07-14, 19:30   #6
KUSZNIK
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: 100lica
Postów: 42
Domyślnie

Cytat:
Napisał Mcree Zobacz post
..... Od samej administracji zależy czy pojawię się w roli Doradcy, jednak pamiętajcie że w wielu kwestiach mam inne zdanie niż oni, więc nazwa Doradca słabo do mnie pasuje.
Ranga Doradcy bardzo, ale to bardzo pasuje do Twojej osoby. To, że masz inne zdanie niż szanowna administracja nie jest niczym dziwnym bo wielu z nas ma inne zdania w wielu kwestiach. Jesteś szanowanym graczem, z reputacją bardzo dobrą, uczynny i pomocny ( to nie wazelina ). Proszę więc, przyjmij ewentualną propozycję. Pozdrawiam
KUSZNIK jest nieaktywny  
Stare 30-07-14, 19:46   #7
Bubsko
 
Zarejestrowany: Sie 2013
Postów: 134
Domyślnie

Cytat:
Napisał Mcree Zobacz post
Dzięki chłopaki za pamięć

Od samej administracji zależy czy pojawię się w roli Doradcy, jednak pamiętajcie że w wielu kwestiach mam inne zdanie niż oni, więc nazwa Doradca słabo do mnie pasuje.
Odmienne zdanie w tym wypadku to raczej twój atut :P
Bubsko jest nieaktywny  
Stare 30-07-14, 20:04   #8
Tron
Emerytowany Techniczny
 
Avatar Tron
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 1,612
Domyślnie

Tylko doradca musi reprezentować administracje i jej poglądy. Publicznie musi respektować ich zdanie i ich popierać. Pomijając sprawy oczywiste, czyli nie łamanie regulaminu i umiejętności reprezentowania jakiegoś tam poziomu kultury, bla bla bla.

Bo jak wygląda członek administracji, który nie zgadza się ze swoimi "przełożonymi" w publicznych wypowiedziach? Słabo. Wewnętrzne spory, które wyciąga się na światło dzienne nie poprawiają wizerunku administracji, a tego oni nie chcą jeszcze bardziej. Władza musi być zgadzać.

To oczywiście dotyczy forum publicznego na którym trzeba czasami zacisnąć zęby (a to jest trudne, wiem to z autopsji!).

@ReeZo: Dawno to było, więc mogło mi się coś pomieszać, ale wydaje mi się, że zostałeś po prostu wyjebany ze swojego stanowiska. Nie wiem o jakiej rezygnacji mówisz. A osobiście byłbym przeciw przywróceniu cię na stanowisko.
Tron jest nieaktywny  
Stare 30-07-14, 21:27   #9
ReeZo
 
Zarejestrowany: Wrz 2012
Skąd: Poznań
Postów: 574
Domyślnie

Ja za to pamietam jak sam napisalem do Altrela o rezygnacji. No chyba, ze w planach mieliscie wyrzucenie mnie i zwyczajnie sie to nalozylo.

Swoją drogą jeżeli rzeczywiście miałem zostać cyt.: "wyjebany" to szkoda, że dowiaduje się o tym w taki sposób :/
__________________
Potrzebujesz pomocy? Napisz w grze.
ReeZo jest nieaktywny  
Stare 30-07-14, 22:16   #10
tomakeo
 
Avatar tomakeo
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Zielona Góra
Postów: 1,600
Domyślnie

Szczerze? Nikomu tej posady nie życzę, ale fakt faktem ktoś taki być musi.
Swoją drogą, to sam zrezygnowałem z doradcy, ale z wybrańca nie rezygnowałem. Pewnego dnia wchodzę na forum i mnie wyjebali bez głupiej wiadomości "wypierdalaj, nie chcemy Cię". Nie wiem czy było to podyktowane tym, że otwarcie pisałem o tym co mi nie pasuje, ale jeżeli o to chodziło, to naprawdę słowa uznania. Obiecałem sobie, że już nigdy nic tutaj nie zaproponuję i nie będę reklamował tego serwera.

Jak dla mnie to najodpowiedniejszą osobą do objęcia tego stanowiska jest Janela. Dlaczego?
1. Dyspozycyjność - jest bardzo aktywna
2. Znajomość gry - jak to zwykło się u nas mawiać "Janela to altarońska encyklopedia"
3. Wyrozumiałość i empatia - chyba nie ma na serwerze non-pvp osoby, z którą Janela miałaby jakieś zatargi. Często pomaga i doradza na czacie gry lub pomocy.

Mogę wymieniać zalety tej osoby bez końca.

Oczywiście gracza Lord Hordan aka Mcree zgłaszałem i proponowałem Pregusi podczas mojej rezygnacji. Skoro nie chce skorzystać z tego jakże zaszczytnego stanowiska, to nie ma co go zmuszać. Dobrze robi :D

Pozdrawiam.
__________________
Cytat:
Napisał piniovsky Zobacz post
a ty eletrix zdradliwa ku*wo morda . jestes taki cwaniak to zapraszam w rl na ustawke piz*o

Ostatnio edytowane przez tomakeo ; 30-07-14 o 22:38
tomakeo jest nieaktywny  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 22:03.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin