Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Sugestie i Propozycje > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 30-10-11, 00:44   #1
Orbit
 
Avatar Orbit
 
Zarejestrowany: Paz 2011
Postów: 16
Domyślnie Obozy orków, bandytów, minotaurów itp

Witam. Na początku chciałbym zaznaczyć, że jestem pełen podziwu i szacunku za wkład czasu na zrobienie mapy Altaronu dla jej twórców. Lecz zastanawiam się czy w takich miejscach jak obóz orków, minotaurów, abitańczyków nie jest zbyt duża różnica w potworach. Precyzując - w jednym (czasami też jedynym) miejscu owego obozu można znaleźć potwory każdej maści. Gdy przeciętny gracz chciałby sobie pozabijać zwykle orki to zbytnio nie ma jak bo na tym samym poziomie zaraz wyleci mu berserker :D sądzę, że takie odmieńce powinny być na niższych/wyższych poziomach aby miejsca z przeciętnymi potworami (zwykłe minosy, orki) były bardziej dostępne i przyjemniejsze dla słabszych graczy. Jest to tylko mój własny pogląd i propozycja. Co sądzicie? :D

PS : trochę chaotycznie napisane no ale zrozumcie... późno już heh :D

Ostatnio edytowane przez Slythia ; 24-11-11 o 10:05
Orbit jest nieaktywny  
Stare 30-10-11, 00:47   #2
Slythia
 
Avatar Slythia
 
Zarejestrowany: Wrz 2009
Postów: 2,396
Domyślnie

Zwykle potworki są podzielone wg siły. Jeśli odpowiednio poznasz expowisko to bez większych problemów znajdziesz bezpieczną trasę nawet posiadając niski poziom. Przykładowo w obozach silniejsi znajdują się w zamykanych budynkach - wystarczy ich unikać, by być bezpiecznym.
__________________
Mamy jeszcze ryby lądowe w sosie owocowym...
– Że co?
– Ślimaki winniczki w marchewce!
Andrzej Pilipiuk, Trucizna.
Slythia jest nieaktywny  
Stare 30-10-11, 00:51   #3
Orbit
 
Avatar Orbit
 
Zarejestrowany: Paz 2011
Postów: 16
Domyślnie

Jesteś tego taka pewna? ;) taki zwykły minotaur kusznik potrafi po 60 siekać, a magowie też latają jak im się chce :p lub gdy już przywlekłem po długich poszukiwaniach na obóz orków to pod schodami hasały dwa berserkery :D lub w obozie bandytów niby przeciętny łowca też sieka po 70 dosyć często ;)
Orbit jest nieaktywny  
Stare 30-10-11, 00:55   #4
Slythia
 
Avatar Slythia
 
Zarejestrowany: Wrz 2009
Postów: 2,396
Domyślnie

Nie zawsze muszą być silniejsze jednostki zamknięte, wystarczy by były odsunięte od głównej 'drogi'. Owe berserkery były przy schodach pewnie dlatego, że ktoś je tam zaprowadził. Według mnie to wystarczy. Nie chcemy tworzyć zbyt prostej gry, jaką w końcu przyjemnością byłoby bieganie pośród samych np minotaurów? Nie byłoby to troszkę... nudne?
__________________
Mamy jeszcze ryby lądowe w sosie owocowym...
– Że co?
– Ślimaki winniczki w marchewce!
Andrzej Pilipiuk, Trucizna.
Slythia jest nieaktywny  
Stare 30-10-11, 01:00   #5
Orbit
 
Avatar Orbit
 
Zarejestrowany: Paz 2011
Postów: 16
Domyślnie

Chodziło mi o schody do wejścia na tą drogę główną właśnie :) owszem gdyby cały obóz składał się wyłącznie z samych gatunków najprostszych - było by to nudne. A gdyby tak powiększyć obóz o podziemia jakieś w których by umieścić właśnie tych siłaczy w dużych ilościach? ;)
Orbit jest nieaktywny  
Stare 30-10-11, 01:08   #6
Slythia
 
Avatar Slythia
 
Zarejestrowany: Wrz 2009
Postów: 2,396
Domyślnie

Jakby obóz składał się jedynie z silnych to także byłoby nudno :). Obozy powinny, i są, być zróżnicowane. Oczywiście, im dalej wejdziesz, tym więcej będzie właśnie silniejszych stworków.
__________________
Mamy jeszcze ryby lądowe w sosie owocowym...
– Że co?
– Ślimaki winniczki w marchewce!
Andrzej Pilipiuk, Trucizna.
Slythia jest nieaktywny  
Stare 30-10-11, 07:51   #7
anat123
 
Avatar anat123
 
Zarejestrowany: Paz 2011
Postów: 48
Domyślnie

w obozie minotaurow na anan respi sie czasem z 5 orkow wlocznikow naraz :\
anat123 jest nieaktywny  
Stare 30-10-11, 09:23   #8
Orbit
 
Avatar Orbit
 
Zarejestrowany: Paz 2011
Postów: 16
Domyślnie

Cytat:
Napisał anat123 Zobacz post
w obozie minotaurow na anan respi sie czasem z 5 orkow wlocznikow naraz :\
w obozie minotaurów są orki ? :p

Sądzę, że nie jeden gracz chciałby mieć choć część składającą się z samych łatwych odmian potworów, te mocniejsze łatwo jest zlurować i po graniu :D na moim przykładzie od lvl 10-20 wyobrażałem sobie ze będę mógł poszukać fajnego obozu z minotaurami i orkami gdzie będę mógł spokojnie expić. A rozczarowałem się gdy zobaczyłem że wokół nich biegają sobie najsilniejsze odmieńce. Zrezygnowałem z dłuższego pobytu tam ponieważ dałbym tam rade normalnie grać z poziomem (hmm na oko) 35,40 ? I tu znów nasuwa się pytanie czy na takim poziomie opłaca się tam zdobywać doświadczenie na potworach, które nie dają wiele doświadczenia jak na ten poziom. Fakt faktem i wychodzi na to że takie obozy są puste, nikt tam nie zdobywa doświadczenia i są one póki co bezużyteczne (biorąc pod uwagę expienie, być może są tam misje, do których nie doszedłem :D). Może się mylę, ale to są po prostu moje obserwacje :) pozdrawiam ;)
Orbit jest nieaktywny  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 05:17.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin