Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Aktualności

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 22-06-11, 09:00  
Domyślnie Dobre i złe niespodzianki

Dziwne rzeczy dzieją się w grze. Po długiej przerwie postanowiłam odkurzyć swą starą kuszę i pójść z nią na małe polowanie. Parę bełtów w plecak, lina, jakiś prowiant - i wybrałam się na wycieczkę. Jednak od samego początku polowanie wydawało się być nieco inne niż zwykle... Miałam tę samą kuszę, co zwykle - podpisałam ją nawet!, identyczne bełty, nie ćwiczyłam nic wcześniej... a okazało się, że prawie zawsze trafiam! Na początku myślałam, że to po prostu szczęście. Jednak wszyscy znajomi łucznicy spotkali się z tym samym! Czyżby ktoś potajemnie poprawił celność naszych kuszy i łuków?


Po powrocie do miasta postanowiłam porozmawiać o tym z moim przyjacielem, Wilhelmem w gildii łuczników. Niestety, nic o tej sprawie nie wiedział, jednak poinformował mnie, że gildia wysłała go wreszcie na szkolenia na których nauczył się liczyć do 1000. Dzięki temu od dzisiaj można od niego kupić jednorazowo nawet 1000 bełtów!


Niestety, dla zachowania równowagi okazało się, że nie mogę poradzić sobie ze zmęczeniem, które dopadło mnie po polowaniu. Próby odpoczynku a nawet parogodzinnego snu nic nie dały. Nie tylko ja mam ten problem. Czyżby pogoda tak źle na nas wszystkich wpływała? Jestem pewna, że jutro wszystko wróci do normy.
Miniaturka załącznika (kliknij aby powiększyć)
Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	walka2.png
Wyświetleń:	21232
Rozmiar:	260.4 KB
ID:	164   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	bełt.png
Wyświetleń:	21056
Rozmiar:	261.7 KB
ID:	165  
__________________
Mamy jeszcze ryby lądowe w sosie owocowym...
– Że co?
– Ślimaki winniczki w marchewce!
Andrzej Pilipiuk, Trucizna.

Ostatnio edytowane przez Tron ; 23-12-11 o 13:15.
Slythia
 
Avatar Slythia
 
Zarejestrowany: Wrz 2009
Postów: 2,396
Odpowiedź z Cytatem Slythia jest nieaktywny  
Stare 22-06-11, 18:53   #31
Anzark
 
Zarejestrowany: Cze 2011
Postów: 4
Domyślnie

Dla mnie git malinka. Osiągnąłem Nirvane (hell yeah ... ups, raczej heaven yeah). Teraz się o trochu lepiej gra Łucznikiem :D

Co do staminy to nie ma co płakać. Przynajmniej tym co się skończy, będą mogli w końcu odpocząć ; ]

Am, małe pytanko - Zamierzacie w niedalekiej przyszłości zrobić next Up Łucznika ?
Anzark jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 22-06-11, 19:52   #32
siwyus
 
Avatar siwyus
 
Zarejestrowany: Paz 2010
Postów: 450
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do siwyus
Domyślnie

O widze że staminka zrobiona ;d YEAH !!!
siwyus jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 23-06-11, 11:37   #33
zipek
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Częstochowa
Postów: 26
Domyślnie

Wszystko gra, tylko łucznik jednak troche zasłabo wali... powinniscie o dosłownie ociupinke podniesc dmg z bełtów itp.
zipek jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 23-06-11, 14:39   #34
Dinoo20
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 462
Domyślnie

A wedlug mnie ciekawszym by bylo jakby wprowadzili nowe bronie. Jednak kusza, łuk i włócznie to za mały wybór biorąc pod uwage to ze mag ma wiekszy wybor i to samo z wojownikiem. Lepsze rodzaje beltow/strzal i przede wszystkim wlocznie bo niektorzy lubia polowac z tarcza w reku i bronia jednoreczna, nawet lucznicy.
__________________
"There is no force on Earth more powerful than the will to live"
Dinoo20 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 23-06-11, 15:22   #35
Kosiek
 
Avatar Kosiek
 
Zarejestrowany: Paz 2009
Postów: 75
Domyślnie

Żadnych włóczni! Od tego zaczęło się niszczenie balansu profesji w Tibii. Wzmocnić strzały, dodać jakieś mocniejsze bełty.
Kosiek jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 23-06-11, 16:51   #36
Szaty96
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 7
Domyślnie

Palek mizerny? Mag jest tutaj papierowy ...
All by było w porządku gdyby nie te hity ... wszystko ma za dobre hity ,profki,moby.
Łucznik z odes ekspiro 1 czarem mnie bez leczenia zabija mój lvl z srednimi skilami
Więc Skończcie pierdolic ze Łucznik jest Słaby Bo mag też jest.
Szaty96 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 23-06-11, 16:55   #37
Slythia
 
Avatar Slythia
 
Zarejestrowany: Wrz 2009
Postów: 2,396
Domyślnie

Mag jest słaby w obronie, za to bardzo dobry w ataku. Taki jego urok.
__________________
Mamy jeszcze ryby lądowe w sosie owocowym...
– Że co?
– Ślimaki winniczki w marchewce!
Andrzej Pilipiuk, Trucizna.
Slythia jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 23-06-11, 16:59   #38
Dinoo20
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 462
Domyślnie

I zaczyna sie klasyczna kłótnia że kazdy jest slaby... zrozum ze nie chodzi mi o to zeby lucznika zrobic odrazu mega koksem, hity po 600 i najlepiej duzo defa, hp no i many tez bo przeciez musi uzywac czarow. Nie, nie jeszcze raz nie! Chodzi jedynie o to ze jest za mala roznorodnosc broni u lucznika. Mialbys frajde jakbys mial na 100lvlu bic z tych samych rozdzek i czarow co na 20lvlu? Watpie. A ja dokładnie od 38lvli nie zmieniłem broni. Ciągle tylko kusza, bełty, kusza, bełty no kurde ile mozna. Zadnej zmiany, mag zmienia rozdzki, wojownik miecze a lucznik? Nic, pewnie bo po co...najlepiej niech na 150lvlu bije z kuszy zwyklymi beltami hity po 180.

Jeszcze raz apeluje..zróbcie cos z tym bo szału mozna dostac. 3 rodzaje bełtów i strzał i jest dobrze. Jakies najmocniejsze za duza cene i jeszcze za quest. Mysle ze to by rozwiazalo problem.
__________________
"There is no force on Earth more powerful than the will to live"
Dinoo20 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 23-06-11, 17:50   #39
Krzychu2
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 60
Domyślnie

Cytat:
Napisał Dinoo20 Zobacz post
I zaczyna sie klasyczna kłótnia że kazdy jest slaby... zrozum ze nie chodzi mi o to zeby lucznika zrobic odrazu mega koksem, hity po 600 i najlepiej duzo defa, hp no i many tez bo przeciez musi uzywac czarow. Nie, nie jeszcze raz nie! Chodzi jedynie o to ze jest za mala roznorodnosc broni u lucznika. Mialbys frajde jakbys mial na 100lvlu bic z tych samych rozdzek i czarow co na 20lvlu? Watpie. A ja dokładnie od 38lvli nie zmieniłem broni. Ciągle tylko kusza, bełty, kusza, bełty no kurde ile mozna. Zadnej zmiany, mag zmienia rozdzki, wojownik miecze a lucznik? Nic, pewnie bo po co...najlepiej niech na 150lvlu bije z kuszy zwyklymi beltami hity po 180.

Jeszcze raz apeluje..zróbcie cos z tym bo szału mozna dostac. 3 rodzaje bełtów i strzał i jest dobrze. Jakies najmocniejsze za duza cene i jeszcze za quest. Mysle ze to by rozwiazalo problem.
Dobrze prawi chłopak :)
A tak poza tym dlaczego w Altaronie są tylko miecze?
Krzychu2 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 23-06-11, 18:07   #40
siwyus
 
Avatar siwyus
 
Zarejestrowany: Paz 2010
Postów: 450
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do siwyus
Domyślnie

Cytat:
Napisał Krzychu2 Zobacz post
A tak poza tym dlaczego w Altaronie są tylko miecze?
Widziałem toporek (czy tam siekiere) ;p
siwyus jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 11:50.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin