Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Dyskusje ogólne > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 02-08-13, 22:27   #1
Agri
 
Avatar Agri
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Silesia
Postów: 317
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Agri
Domyślnie Upośledzenie nekromanty

Witam, niestety z przykrością muszę stwierdzić, że rycerz nekromanta w dalszym ciągu jest upośledzony względem duchownego, oraz elementalisty. Pewnie od razu wyskoczycie ( w szczególności Slythia ), że Agri jak zwykle płacze i lamentuje, ale to nie prawda, przedstawiam tylko fakty.

Otóż dwa czary dla nekromanty, odróżniające ów subprofesje od reszty to efo rago oraz graata.
Jak wiadomo graatą się nie expi, a w walce używa się ją bardzo rzadko, tym bardziej że pare dni temu została osłabiona o około 30%.

Pozostaje efo rago, które bije tak samo, a może góra 10% więcej niż odes rago biorąc przy tym 2 razy więcej many, tak więc nie ma gdzie jej używać.
Każdy woli więc wybrać się na respik i expić na nim z odes rago + wrażliwy żywioł, co nie zmniejsza efektywności w expie, a pozwala znacznie zaoszczędzić. Czar staje się w ten sposób bezużyteczny.

Jak więc widać żaden czar nekromanty obecnie dupy nie urywa, pewnie dlatego nikt nim nie gra, każdy woli wybrać albo duchownego ( wreh tawis dzięki któremu można expić praktycznie wszędzie, czy to solo czy w drużynie, bo jest dużo łatwiej i ludzie wolą expić z nim, ponieważ nie trzeba go leczyć ), ALBO elementaliste, który jak zauważyłem z żywiołowych obszarówek na 120 lvlu bije mocniej niż ja na 210 z mojego jedynego, bezużytecznego efo rago.

Ta profesja nadal jest niedopracowana i wymaga poprawienia, może przyznać to każdy kto miał z nią styczność, próbował z nią wspólnie coś pohuncić itp. Proszę więc administrację o przemyślenie moich słów i podjęcie odpowiednich starań, aby profesja ta stała się użyteczna i równie grywalna co inne.
__________________
Sygnatura usunięta przez administrację.
Agri jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 03-08-13, 07:08   #2
Wicked
 
Avatar Wicked
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 565
Domyślnie

Cytat:
Agri,
Ty chyba masz okres, od kilku dni tylko narzekasz Oo
Ktoś zamieszcza sensowne wyjaśnienie tego jak jest i jak gra mu się 210 lvlowym rycerzem nekromantą (czyli ma pojęcie co mówi), a tu od razu hejt.
Dobrze mówi, a na dodatek mówi i o expie i o PvP.
Wicked jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 03-08-13, 08:17   #3
Agri
 
Avatar Agri
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Silesia
Postów: 317
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Agri
Domyślnie

Olivka nawet Cię nie znam, nigdzie nie narzekam, idź hejtować gdzieś indziej.

A co do tematu to zdaję sobie sprawę, że raczej nikt mnie poprze, bo nie znam nikogo kto regularnie gra nekromantą, wszyscy już go dawno porzucili. Chyba nie tak powinno być, powinien być balans; wybór subki to powinien być dylemat, a nie pójście na łatwiznę lub wieczne męczarnie. Chciałem tylko uświadomić administrację, że bycie nekromantą nie ma obecnie żadnych zalet
__________________
Sygnatura usunięta przez administrację.
Agri jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 03-08-13, 08:49   #4
Attax
 
Avatar Attax
 
Zarejestrowany: Paz 2011
Postów: 400
Domyślnie

Agri, ale z tego co wiem Administracja zdaje sobie z tego sprawę, że jest problem z tym Nekromantą. Może poczekaj do update'u ?
Attax jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 03-08-13, 08:59   #5
Gekko
 
Avatar Gekko
 
Zarejestrowany: Cze 2013
Postów: 77
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Gekko
Domyślnie

Ja cie popieram Agri, w sumie nie wiem jak jest na twoim lvl nekro, na razie gra mi się wspaniale, efo rago na smokach to po prostu potęga mając oczywiscie rycka 2h hity są o wiele mocniejsze niż np z odes rago, (350 z odes rago 750 z efo) na pewno masz racje jeżeli chodzi o granie 200lvl nekro ryckiem że dalsze expo jest już niestety udupione ze względu na brak dobrego leczenia, ja mam propozycje, nie jest to mój pomysł i często tutaj się pojawiał to mianowicie dać rycerzom taki sam czar jak mają Ghule np czyli wyssanie życia.
Gekko jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 03-08-13, 09:02   #6
Wicked
 
Avatar Wicked
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 565
Domyślnie

@up, @upup,

Co do upa, to raczej nie można niczego przewidzieć bez informacji/wtyki w Administracji. Fama niesie, że nekromantę ktoś tam męczy obecnie. Ale tylko tyle, fama, plota. ;p
Wicked jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 03-08-13, 09:52   #7
Agri
 
Avatar Agri
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Silesia
Postów: 317
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Agri
Domyślnie

Chodzi tylko o to, że wybierając nekromante, na wyższym lvl tracimy po prostu subprofesję, ponieważ W OGÓLE, już nie ma po co z niej korzystać
__________________
Sygnatura usunięta przez administrację.
Agri jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 03-08-13, 10:37   #8
Majkul
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 745
Domyślnie

Gołym okiem widać że nekromanta jest gorszy od ducha, bo w sumie bije tyle samo a nie ma wreh tawis. O tym wiemy i coś na pewno będzie z tym zrobione
Majkul jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 04-08-13, 10:55   #9
Agri
 
Avatar Agri
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Silesia
Postów: 317
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Agri
Domyślnie

Najpierw chciałbym podziękować za zainteresowanie i wypowiedź kogoś z administracji.
Mógłbym poznać chociaż przybliżony termin poprawy Nekromanty? Nadchodząca łatka, czy może przyszły up?
__________________
Sygnatura usunięta przez administrację.
Agri jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 05-08-13, 04:27   #10
Lester86
 
Zarejestrowany: Maj 2012
Postów: 46
Domyślnie

A tam agri narzekasz, outfit chociaż mamy fajny xd
Lester86 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 00:51.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin