Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Sugestie i Propozycje > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 31-07-13, 20:59   #1
Ezreal
 
Zarejestrowany: Cze 2012
Postów: 94
Domyślnie Dom publiczny-burdel

Prostytucja najstarszy zawód świata.. to chyba każdy wie. W każdym mieście mniejszym większym ktoś trudzi się tym zawodem. Już w 2 wieku p.n.e prostytutki zostały spisane w rejestrze (taka ciekawostka).

Dobijmy do brzegu. Proponuje stworzyć Altaroński dom publiczny gdzie można by obejrzeć show tancerek porozmawiać z kobietami napić się wina pograć na harfie zapalić bongo itd - co by było najciekawsze? możliwość stworzenia nowych misji ,nowych postaci! -rozterki kochanków, porwania, gwałty ,morderstwo można dużo zdziałać na tej płaszczyźnie:) chciałbym to zobaczyć w grze

Gdyby kiedykolwiek mogło by to wejść ,myślę ,że moja wyobraźnia wykreowała by całkiem fajne postacie i ich historie, komentujcie!
Ezreal jest nieaktywny  
Stare 31-07-13, 21:07   #2
Mastach
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 193
Domyślnie

Może jeszcze do tego jakieś wojny gangów narkotykowych ( skoro mają być burdele, więc analogicznie narkotyki) oraz mafia ? Oraz jakieś pistolety albo gaz łzawiący, żeby obronić się przed gwałtem.
Mastach jest nieaktywny  
Stare 31-07-13, 21:08   #3
Ezreal
 
Zarejestrowany: Cze 2012
Postów: 94
Domyślnie

raczej miałem wizje rzymskiego domu publicznego
Ezreal jest nieaktywny  
Stare 31-07-13, 21:11   #4
Mastach
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 193
Domyślnie

Chciałem Ci tylko uświadomić, że na razie ten pomysł jest (chyba) zbędny... a tak w ogóle to już chyba był taki temat

edit.
Kliknij tutajl
Mastach jest nieaktywny  
Stare 31-07-13, 21:13   #5
Gargulec21
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Skąd: Koszalin
Postów: 1
Domyślnie

Rzymski dom publicznym wbrew nazwie było to miejsce bardzo dostojne. Spotykali się tam patrycjusze aby zajść do tamtejszej łaźni, spędzić czas z kobietami u swojego boku wypić wina,porozmawiać o ważkich sprawach polityki. Określenie burdel kompletnie tu nie pasuje.

A jak to napisałeś stworzyć misje na tej płaszczyźnie..Nie żebym coś do tej gry miał, ale pachnie mi to wiedźminem.
Gargulec21 jest nieaktywny  
Stare 31-07-13, 21:15   #6
Ezreal
 
Zarejestrowany: Cze 2012
Postów: 94
Domyślnie

Wręcz przeciwnie przydałoby się coś świeżego bardziej erpegowego od nowych respów. Jakaś historia do odkrycia ,kolejna ścieżka którą można podążyć

@up
o właśnie ostatnio grałem w wiedźmina bardzo fajny motyw z tym burdelem:)
tak to właśnie jest z domem publicznym troche jest pod przykrywką tak naprawdę to szli postukać i się naje.. nawet sędzia neolith ma swoją konkubinę (zdradził mi to ostatnio hehe)
Ezreal jest nieaktywny  
Stare 31-07-13, 21:20   #7
Mastach
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 193
Domyślnie

Ale niech to nie idzie w tą stronę... wolałbym zobaczyć questy w stylu Mechanicznej Rezydencji połączonej z Wieżą Alchemiką, tylko znacznie trudniejsze (potwory oraz zagadki logiczne)
Mastach jest nieaktywny  
Stare 31-07-13, 21:24   #8
Ezreal
 
Zarejestrowany: Cze 2012
Postów: 94
Domyślnie

To jest tylko sugestia:) grunt ,żeby to zrobić ze smakiem
Ezreal jest nieaktywny  
Stare 31-07-13, 21:32   #9
9106796
 
Zarejestrowany: Cze 2011
Skąd: Lubelskie/ Poznań
Postów: 281
Domyślnie

Ze smakiem to idz znajdz jakas prostytutke i ruchaj do woli a nie w grze bys walil :D
__________________
Nikt nie jest na tyle mocny by nie można było z nim zwyciężyć.

Zurvy - Collegium.
9106796 jest nieaktywny  
Stare 31-07-13, 21:37   #10
Walles
 
Avatar Walles
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Warszawa
Postów: 978
Domyślnie

Cytat:
Napisał Ezreal Zobacz post
Prostytucja najstarszy zawód świata.. to chyba każdy wie. W każdym mieście mniejszym większym ktoś trudzi się tym zawodem. Już w 2 wieku p.n.e prostytutki zostały spisane w rejestrze (taka ciekawostka).

Dobijmy do brzegu. Proponuje stworzyć Altaroński dom publiczny gdzie można by obejrzeć show tancerek porozmawiać z kobietami napić się wina pograć na harfie zapalić bongo itd - co by było najciekawsze? możliwość stworzenia nowych misji ,nowych postaci! -rozterki kochanków, porwania, gwałty ,morderstwo można dużo zdziałać na tej płaszczyźnie:) chciałbym to zobaczyć w grze

Gdyby kiedykolwiek mogło by to wejść ,myślę ,że moja wyobraźnia wykreowała by całkiem fajne postacie i ich historie, komentujcie!
Nie wiem co paliłeś ale bogata wyobraźnia :rolleyes: zapewne chciałbyś misje na ruch***e prostytutek.
Walles jest nieaktywny  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 21:33.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin