Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Aktualności

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 19-05-14, 03:41  
Aktualizacja została wprowadzona!
Altrel Altrel jest nieaktywny 19-05-14, 03:41

Witajcie w ten piękny, poniedziałkowy poranek!

Przede wszystkim przypominamy o pobraniu najnowszego klienta gry, bez którego nie zalogujecie się do świata Altaronu.


Aktualizacja właśnie została wprowadzona. Oprócz zmian w samej grze stworzyliśmy całkiem nową stronę główną, która zawiera teraz wiele nowości oraz udogodnień. Zachęcamy do zapoznania się ze wszystkimi opcjami i podzielenia się ewentualnymi uwagami oraz pomysłami.

Mnogość wprowadzonych nowości jest na prawdę duża! W zapowiedziach opisywaliśmy Wam nowe wyzwania, które dla Was przygotowaliśmy, systemy oraz zmiany w pvp jak i zmiany w balansie profesji i sub-profesji. Ponadto w tym temacie możecie przeczytać dokładnie o wszelakich zmianach dokonanych w celu poprawy balansu miedzy profesjami jak i odczytać wykresy, które przedstawiają sposób w jaki "to wszystko" działa.

W tym miejscu chcielibyśmy jeszcze raz podziękować wszystkim zaangażowanym podczas testów! To dzięki Wam - graczom, którzy spędzają godziny nad testami i dyskusjami dotyczącymi zmian w grze udaje nam się tworzyć Altaron taki jakim jest teraz . Interakcja na poziomie gracz - administracja jest dla nas bardzo ważna!

Mamy też kilka ważnych wiadomości na temat zmian w ekipie. Matt The Healer oraz Mervakis rezygnują ze stanowiska doradcy. Dziękujemy za ich wkład w tworzenie Altaronu. Witamy tym samym nowych doradców: Eletrix na serwerze npvp oraz Slip na serwerze pvp. Miejmy nadzieję, że świeża krew wpłynie pozytywnie na całokształt prac nad Projektem. Ponadto Majkul postanowił, iż skupi się jedynie na tworzeniu grafik tym samym rezygnując ze stanowiska Mistrza Gry. Dziękujemy mu za dotychczasową pracę i pomoc w wielu ważnych zadaniach!

Nie zatrzymujemy Was już więcej na forum. Ruszajcie w świat odkrywać nieznane!


Administracja Altaron.pl

Ostatnio edytowane przez pregusia ; 19-05-14 o 13:24.

Altrel
Mistrz Gry
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 1,370
Odwiedzin: 56227
Odpowiedź z Cytatem
Stare 19-05-14, 22:01   #61
Siupek
 
Zarejestrowany: Cze 2011
Postów: 132
Domyślnie

Nie grałem jakoś strasznie długo, ale zdążyłem pójść na 1.5h expa. Powiem tak...podoba mi się. Akceptuję rolę 1h duchownego - tanka. DMG nie jest duży, ale światłość naprawdę daje mocnego kopa ^^. Leczę się dużo - z hape tawisa 400 a z silnej runy leczenia po 1000 a do tego jestem klocem :P (dobra obrona i dużo hp). Czego chcieć więcej?

Jedyne negatywne zaskoczenie powstało podczas używania mikstur many. Używając manasów alchemikiem odnawiam tyle samo punktów many co alchemikiem nie będąc. Myślałem, że alchemik będzie miał bonus do miksturek niezależnie od tego, czy zrobi je sam, czy je kupi :P.

W PvP się nie udzielam, ale widziałem ile potrafi uderzyć nekromanta alchemik i faktycznie robi to ogromne wrażenie, ku uciesze jednych i frustracji drugich...

To takie pierwsze wrażenie, bo jak wiadomo konkretnie się będzie można wypowiedzieć po jakimś tygodniu gry.
Siupek jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 19-05-14, 22:07   #62
Dreat
 
Avatar Dreat
 
Zarejestrowany: Kwi 2010
Skąd: Tricity
Postów: 82
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Dreat
Domyślnie

Cytat:
Napisał Aydek Zobacz post
Tylko nie przemyśleli tego, że zdecydowana większość ludzi która gra na altaronie przyszła tu z Tibii. Nie dlatego, że wyszła nowa fajna gra pod nazwą Altaron, tylko z czystego sentymentu do Tibii i starych rozgrywek, ludzi na poziomie, dobrego PvP zależnego od umiejętności gry w drużynie, konkretnej strategii, a nie tego "kto mocniejszy".

Jeśli nie cofniecie tej aktualizacji to możecie pożegnać się z graczami. Takie jest moje zdanie.
Ta gra nigdy nie miała być Tibią. Handluj z tym.
__________________
But no matter how distant in space or time
One constant remains
Chaos.
Dreat jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 19-05-14, 22:09   #63
corkarypto
 
Avatar corkarypto
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 177
Domyślnie

Jak dla mnie ta aktualizacja to jedna wielka porażka. Zapominacie o jednym że tu ludzie graja własnie z sentymentu do tibi ze starych lat. Wygląda to tak że chcesz zjeść w swoim ulubionym barze Altaron gdzie jest zajebiście wielki hamburger który jest zajebiście dobry, wiec udajesz się do tego baru w celu konsumpcji. Ale na miejscu okazuje się że jest zmiana menu i zamiast zajebiście dużego i smacznego hamburgera dostajesz, małże w pincet orientalnych smakach których nawet nie potrafisz jeść i nie masz za bardzo ochoty ale obsługa wmawia ci że tak jest super, no trudno więc próbujemy jednak już wiesz że to nie jest dobry pomysł.
A finał jest taki że kończy się to całonocnymi wymiotami.
A wystarczyło tylko dodać nowe lokacje, stroje, warmoda coś by się jeszcze znalazło
__________________
Kiedy byłem już na dnie ...
... usłyszałem pukanie od spodu.

Ostatnio edytowane przez corkarypto ; 19-05-14 o 23:00
corkarypto jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 19-05-14, 22:15   #64
Altrel
Mistrz Gry
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 1,370
Domyślnie

Po ukończeniu własnego silnika oraz klienta gry, Altaron nie będzie w ogóle przypominał tibii jeśli chodzi o mechanikę, pisaliśmy o tym wielokrotnie.
Altrel jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 19-05-14, 22:29   #65
bilsom
 
Avatar bilsom
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 120
Domyślnie

Cytat:
Napisał Altrel Zobacz post
Po ukończeniu własnego silnika oraz klienta gry, Altaron nie będzie w ogóle przypominał tibii jeśli chodzi o mechanikę, pisaliśmy o tym wielokrotnie.
w takim razie jak się ma to do tego ze lvle zostały wbijane i postacie robione praktycznie na zasadach tibijskich i potem niby co zostanie wszystko przeniesione na nowa grę z nowym silnikiem uahahahahahahahahahahhahaha gdzie częśc graczy będzie miała wbity lvl rodem z tibii a nowi gracze beda musieli ten lvl zdobywac na zasadach zupełnie odmiennych rodem alataronu z nowym silnikiem. Parodia normalnie posrało was zdrowo to już wyłączcie te serwery i zostawcie tylko test serwer bo to sensu nie ma, prowadzenie tego dalej jak to ma tak wyglądać :)
bilsom jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 19-05-14, 22:35   #66
begar321
Ban Dożywotni
 
Zarejestrowany: Mar 2012
Skąd: Swiecie/Kuj-Pom
Postów: 194
zły

Cytat:
Napisał Altrel Zobacz post
Po ukończeniu własnego silnika oraz klienta gry, Altaron nie będzie w ogóle przypominał tibii jeśli chodzi o mechanikę, pisaliśmy o tym wielokrotnie.
Zrobicie reklame tak jak to było WOT-em i będzie tu grała masa ludzi !
<blump>
Lee to jest jakieś gówno podobne do tibi ! 80% ludzi gra tu tylko dlatego , że jest tutaj dość fajny klimat tak jak to bywało na dawniej na tibi , ciekawe co zrobią xd
begar321 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 19-05-14, 23:26   #67
heroes133
 
Zarejestrowany: Cze 2011
Postów: 9
Domyślnie

Cytat:
Napisał corkarypto Zobacz post
Jak dla mnie ta aktualizacja to jedna wielka porażka. Zapominacie o jednym że tu ludzie graja własnie z sentymentu do tibi ze starych lat. Wygląda to tak że chcesz zjeść w swoim ulubionym barze Altaron gdzie jest zajebiście wielki hamburger który jest zajebiście dobry, wiec udajesz się do tego baru w celu konsumpcji. Ale na miejscu okazuje się że jest zmiana menu i zamiast zajebiście dużego i smacznego hamburgera dostajesz, małże w pincet orientalnych smakach których nawet nie potrafisz jeść i nie masz za bardzo ochoty ale obsługa wmawia ci że tak jest super, no trudno więc próbujemy jednak już wiesz że to nie jest dobry pomysł.
A finał jest taki że kończy się to całonocnymi wymiotami.
A wystarczyło tylko dodać nowe lokacje, stroje, warmoda coś by się jeszcze znalazło
Sam bym tego lepiej nie opisał, zgadzam się w 100%
heroes133 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 19-05-14, 23:37   #68
Aydek
 
Zarejestrowany: Maj 2014
Postów: 3
Domyślnie

Tibia nie Tibia panowie moi drodzy, gra została konkretnie zniszczona przez ten update. Tibia nie Tibia, PvP powinno pozostać PvP. A ja dzisiaj cały wieczór udowadniam wszystkim że nowy system PvP jest po prostu słaby :) Biorąc pod uwagę fakt że z kolegą postanowiliśmy zakończyć naszą krótką(niestety) karierę w waszej pięknej grze postanowiliśmy trochę porozrabiać. Zabiliśmy kilku typa na krasnoludach, kilku się odgrażało że juz po nas leci swoimi main charami - nie przyszedł żaden. Jeden nawet przyznał że szkoda mu tych punktów PVP na takich noobów i że ten nowy system jest do bani. Każdy czuje frustrację jak zostanie zabity i każdy chce zemsty. Tak było i powinno pozostać. Efekt update'a jest taki, że nikomu nie chciało się przyjść bo byliśmy bez czaszek:D co było po prostu śmieszne.
W mieście natomiast, i tu uwaga co do waszych wspaniałych algorytmów(zatrudnijcie jakiegoś porządnego matematyka, a nie koleżkę po maturze rozszerzonej), koleś z 13 lvlem wywijał runami hity w ludzi po 150-200. Panowie, to co zrobiliście to nawet się na marnej jakości otsach nie zmieści. Efekt waszej pracy jest zwyczajnie zabawny, nie wiem jak coś tak słabego mogło opuścić test server.
Podpowiem wam coś. Następnym razem skonsultujcie swoje super pomysły z graczami, bo zrobiliście niezłą kupę gnoju.
Z wiatrem

PS.
@Dreat widzę już któryś twój post w którym strugasz wszystko wiedzącego. Dla Ciebie też mam radę. Nie bądź taki cwany bo Cię pająki za obraz wciągną :)
Aydek jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 20-05-14, 00:00   #69
cewix
 
Avatar cewix
 
Zarejestrowany: Wrz 2011
Postów: 561
Domyślnie

A mnie się update podoba, dzięki niemu zaczałem tu grać z 2 kolegami, jakby cofnęli ten update to byśmy przestali tu grać ^^
cewix jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 20-05-14, 00:09   #70
Estebano
 
Zarejestrowany: Kwi 2014
Postów: 164
Domyślnie

Widzę że najwięcej głosu mają magowie i ludzie z kontami stworzonymi przedwczoraj podający się za nowych(czytaj magowie na noobcharach). Szkoda... Zwiad był poszkodowany mocno ostatnimi czasy na npvp, teraz w końcu mają hita i mogą uciekać(a nie stać bez demejdżu) i płacze... Moim zdaniem UP wyszedł bardzo dobrze, i to nie tylko dla tego, że mam zwiada nekro alchema - bo mam, ale dla tego że teraz kto tankuje ten tankuje, kto jest dps ten jest dps. Boli mnie tylko, że cos co robi sie pod pvp jest bez użyteczne na mobach, a znów jak chcą coś zrobić pod expa to jest too OP na pvp...
__________________
meanwhile in altaron http://i.imgur.com/bZwAJ2e.jpg
Estebano jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 09:51.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin