Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Dyskusje ogólne > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 13-08-13, 21:14   #21
Gekko
 
Avatar Gekko
 
Zarejestrowany: Cze 2013
Postów: 77
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Gekko
Domyślnie

Cytat:
Napisał Attax Zobacz post
Rycerz 1h ma być tankiem.
A Nekromanta wedlug Ciebie tylko DPS
Czyli reasumujac nekromanta 1h jest gownem, ani dps ani tankiem.
A chodzi o to, że Rycerz 1h nekro tez ma być tankiem jak duchowny tylko działający na innych zasadach. Duchowny leczy sie lepiej ale i tak ma mniej obrony niz nekromanta przez co dostaje wieksze hity niz nekromanta. Dzieki czemu nekromanta nie potrzebuje miec OP leczenia. Na takich zasadach ma polegac balans. Nie na zasadach Ja bije za 1k Ty sie leczysz za 1k, z takim balansem dlugo nie pogramy.
Oj tam zaraz żeby bił po 1k... skoro o tym już mówimy to ja już bije na moim lvl prawie 1k więc o czym mowa?

Ok reasumując to co mówisz jest dobrym wyjściem że nekro może być tankiem na innych zasadach popieram to jak tak to ma wyglądać to ok pełna zgoda ale teraz tego brakuje, góra na pewno tematem sie zainteresowała, także tak czy siak i tak jestem jednak zwolennikiem by jak ty to mówisz duchowny sie leczył więcej a nekro bił więcej bo na tym to polega ktoś zostaje tankerem bo to lubi a ktoś zostaje dps i tyle, ale cóż twój pomysł jest równie dobry.
Gekko jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 13-08-13, 21:32   #22
Attax
 
Avatar Attax
 
Zarejestrowany: Paz 2011
Postów: 400
Domyślnie

Cytat:
Napisał Gekko Zobacz post
Oj tam zaraz żeby bił po 1k... skoro o tym już mówimy to ja już bije na moim lvl prawie 1k więc o czym mowa?

Ok reasumując to co mówisz jest dobrym wyjściem że nekro może być tankiem na innych zasadach popieram to jak tak to ma wyglądać to ok pełna zgoda ale teraz tego brakuje, góra na pewno tematem sie zainteresowała, także tak czy siak i tak jestem jednak zwolennikiem by jak ty to mówisz duchowny sie leczył więcej a nekro bił więcej bo na tym to polega ktoś zostaje tankerem bo to lubi a ktoś zostaje dps i tyle, ale cóż twój pomysł jest równie dobry.
Tu chodzi po prostu o to, że gracz wybierając subprofesje na 20 poziomie gówno wie na temat całej gry, czarów i innych czynników wpływających na rozgrywkę. I nie ma możliwości zmiany tego w jakikolwiek inny sposób niż założenie nowej postaci i gry od nowa - co na moje jest bezsensu.
Attax jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 13-08-13, 21:52   #23
Xarxes
 
Avatar Xarxes
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 20
Domyślnie

Nekromanta, elementalista i duchowny przynajmniej mają coś wspólnego z walką. Fajnie by było gdyby alchemik (nawet na niskim lvl) miał prawo głosu - chodzi mi o mikstury ofensywne - stopniowane wg poziomy alchemii.
Xarxes jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 13-08-13, 22:44   #24
Total
 
Zarejestrowany: Paz 2009
Skąd: Lodz
Postów: 180
Domyślnie

Cytat:
Napisał Xarxes Zobacz post
Nekromanta, elementalista i duchowny przynajmniej mają coś wspólnego z walką. Fajnie by było gdyby alchemik (nawet na niskim lvl) miał prawo głosu - chodzi mi o mikstury ofensywne - stopniowane wg poziomy alchemii.
Dobre !!
Proponuje przenieść tego posta na osobny temat do działu propozycji.

@Agri
Odnośnie czarów to na expie używam głównie spelli necro z bardzo dobrym rezultatem.
Total jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 15-08-13, 09:23   #25
Agri
 
Avatar Agri
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Silesia
Postów: 317
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Agri
Domyślnie

Ok, dzięki za odpowiedzi. Widocznie tylko 1h jest bez sensu :P
__________________
Sygnatura usunięta przez administrację.
Agri jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 21:51.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin