Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Luźne pogaduchy > Dyskusje

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 22-10-17, 15:45   #1331
Kre Donau
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 152
Domyślnie

Urban: Dobrze, dobrze. Dostaję pieniądze na zakup każdego sprzętu. Dzisiaj wezmę na pewno takie rzeczy: kolczatki, mosiężne zbroje, mosiężne tarcze, pary mosiężnych butów, tizony, królewskie tarcze, gromy, bitewne tarcze, bitewne hełmy, złote hełmy, ale wpadnij też innym razem, bo tak jak mówiłem - ciągle potrzebujemy czegoś innego!
Kre Donau jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 30-10-17, 14:09   #1332
Kre Donau
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 152
Domyślnie

12:56 Urban: Dobrze, dobrze. Dostaję pieniądze na zakup każdego sprzętu. Dzisiaj wezmę na pewno takie rzeczy: mosiężne zbroje, pary mosiężnych butów, mosiężne hełmy, królewskie nogawice, królewskie pancerze, kościste hełmy, smocze zbroje, smocze nogawice, pary smoczych butów, pary złotych butów, ale wpadnij też innym razem, bo tak jak mówiłem - ciągle potrzebujemy czegoś innego!
Kre Donau jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 01-11-17, 20:21   #1333
Kre Donau
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 152
Domyślnie

20:20 Urban: Dobrze, dobrze. Dostaję pieniądze na zakup każdego sprzętu. Dzisiaj wezmę na pewno takie rzeczy: nogawice maga, pary mosiężnych butów, demoniczne pomioty, tizony, królewskie nogawice, królewskie tarcze, królewskie pancerze, kościste tarcze, smocze tarcze, złote tarcze, ale wpadnij też innym razem, bo tak jak mówiłem - ciągle potrzebujemy czegoś innego!
Kre Donau jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 02-11-17, 20:01   #1334
Kre Donau
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 152
Domyślnie

18:53 Urban: Dobrze, dobrze. Dostaję pieniądze na zakup każdego sprzętu. Dzisiaj wezmę na pewno takie rzeczy: mosiężne tarcze, pary mosiężnych butów, odkażacze, królewskie hełmy, kościste tarcze, kościste hełmy, smocze zbroje, pary smoczych butów, złote tarcze, złote hełmy, ale wpadnij też innym razem, bo tak jak mówiłem - ciągle potrzebujemy czegoś innego!
Kre Donau jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 03-11-17, 09:47   #1335
kasko43
 
Zarejestrowany: Gru 2013
Postów: 51
Domyślnie

09:36 Urban: Dzisiaj wezmę na pewno takie rzeczy: nogawice maga, mosiężne nogawice, pary mosiężnych butów, mosiężne hełmy, tizony, królewskie nogawice, gromy, mroczne halabardy, smocze hełmy, bitewne hełmy ale wpadnij też innym razem, bo tak jak mówiłem - ciągle potrzebujemy czegoś innego!
kasko43 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 06-11-17, 22:12   #1336
Kre Donau
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 152
Domyślnie

22:08 Urban: Dobrze, dobrze. Dostaję pieniądze na zakup każdego sprzętu. Dzisiaj wezmę na pewno takie rzeczy: kolczatki, pary mosiężnych butów, tizony, królewskie hełmy, mroczne halabardy, kościste hełmy, bitewne nogawice, złote tarcze, złote hełmy, złote nogawice, ale wpadnij też innym razem, bo tak jak mówiłem - ciągle potrzebujemy czegoś innego!
Kre Donau jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 08-11-17, 22:51   #1337
Kre Donau
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 152
Domyślnie

19:37 Urban: Dobrze, dobrze. Dostaję pieniądze na zakup każdego sprzętu. Dzisiaj wezmę na pewno takie rzeczy: zbroje maga, mosiężne tarcze, mosiężne nogawice, pary mosiężnych butów, smocze tasaki, królewskie hełmy, smocze zbroje, smocze nogawice, złote tarcze, pary złotych butów, ale wpadnij też innym razem, bo tak jak mówiłem - ciągle potrzebujemy czegoś innego!
Kre Donau jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 09-11-17, 19:13   #1338
Kre Donau
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 152
Domyślnie

19:12 Urban: Dobrze, dobrze. Dostaję pieniądze na zakup każdego sprzętu. Dzisiaj wezmę na pewno takie rzeczy: mosiężne zbroje, mosiężne nogawice, pary mosiężnych butów, pary królewskich butów, kościste zbroje, kościste hełmy, smocze zbroje, smocze nogawice, złote tarcze, złote nogawice, ale wpadnij też innym razem, bo tak jak mówiłem - ciągle potrzebujemy czegoś innego!
Kre Donau jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 13-11-17, 17:42   #1339
Lunaar
 
Avatar Lunaar
 
Zarejestrowany: Gru 2013
Postów: 102
Domyślnie

17:38 Urban: Dobrze, dobrze. Dostaję pieniądze na zakup każdego sprzętu. Dzisiaj wezmę na pewno takie rzeczy: mosiężne nogawice, królewskie tarcze, mroczne halabardy, kościste tarcze, kościste zbroje, smocze tarcze, bitewne hełmy, złote tarcze, złote hełmy, złote nogawice, ale wpadnij też innym razem, bo tak jak mówiłem - ciągle potrzebujemy czegoś innego!
Lunaar jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 15-11-17, 15:36   #1340
Lunaar
 
Avatar Lunaar
 
Zarejestrowany: Gru 2013
Postów: 102
Domyślnie

5:36 Urban: Dobrze, dobrze. Dostaję pieniądze na zakup każdego sprzętu. Dzisiaj wezmę na pewno takie rzeczy: nogawice maga, mosiężne tarcze, królewskie nogawice, pary królewskich butów, kościste tarcze, kościste zbroje, pary kościstych butów, smocze zbroje, bitewne tarcze, bitewne nogawice, ale wpadnij też innym razem, bo tak jak mówiłem - ciągle potrzebujemy czegoś innego!
Lunaar jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 18:22.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin