Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Pytania i Odpowiedzi

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 07-01-22, 07:57   #1
Xaderon
 
Zarejestrowany: Lis 2012
Postów: 87
Domyślnie Co z tym dropem?

Jak duza szanse do dropa dodaje kazdy gracz w party/shared? Juz od dluzszego czasu widze ze cos tu nie gra ale nic nie pisalem. Nie pytam teraz o bossy tylko o zwykle potworki, drop solo a w th. Bo skoro ja tyle czasu dropilem 2 wzmocnione kolczany (ponad 3000 gargow), a ktos mi pisze ze one w th spadaja co chwile no to sorry ale zwykle napisanie pech raczej nie wystarczy. Niby to teoretycznie jest mozliwe, zalezy co oznacza ze w th spadaja czesto. Wiadome jest ze w th bije sie szybciej i wiecej w danym okresie czasu. Ale to nie jedyne przypadki rzadkiego dropu przeze mnie. Ogolem rzadko spadaja i inne itemki ktore niby gracze dropia w th od tak jak np bitewny pancerz z profanow. Niby nie spedzilem tam mega duzo czasu ale swoje spedzilem i moge powiedziec ze tutaj troche niefart byl bo gracze expiacy tam solo znacznie czesciej dropili. Ale to dobrze ze jest taki rzadki drop, gra nie konczy sie od razu. A przynajmniej expiac samemu. Nie czepiam sie dropu w grze solo. Nie chodzi mi w zaden sposob o zwiekszenie dropu solo. Jednak sytuacja wyglada jakoby byl spory bonus do loota w th.

I teraz napisze cos co wielu moze sie nie spodobac. Mianowicie expiac th w sharedzie nie powinien byc zaden bonus do loota ze zwyklych potworkow ani tez zaden bonus do expa. Z tym ze exp w th w shared powinien byc na rownym/porownywalnym (ciezkie do osiagniecia) poziomie co expiac samemu.

Plusem tego ze idzie sie w th juz samo w sobie jest to ze na mniejszym poziomie mozna bic lepsze respy/dropic lepsze itemy oraz to ze wiecej potworkow jest wybijanych co przeklada sie na wieksza szanse i ilosc itemkow. A juz jaki exp to zalezy jak bardzo zaangazowani w dmg sa uczestnicy hunta przekladajac to na ilosc wybijanych potworkow. Party shared powinien wylacznie dzielic expa na wszystkich uczestnikow.

A moze nie ma zadnego bonusu do loota i expa w sharedzie?

Jezeli jednak sa, to gracze expiacy sami maja gorzej. I prosze nie piszcie mi 'to idz expic w th' czy cos tego typu bo sa tez gracze ktorzy expia sami, nie wszyscy na altaronie biegaja th. Ale widac ze kazdy o te th sie pyta czyli cos w tym jest, moze jest to zbyt atrakcyjne niz sama obecnosc innych graczy z nami.
Xaderon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 07-01-22, 09:19   #2
Kierka1234567890
 
Zarejestrowany: Gru 2021
Postów: 51
Domyślnie

Bonus do TH jest, nawet samo to, że masz duchownych w pt, dodaje Ci życie. Max bonus przy 6 osobach.
I masz racje, nie spodoba się nikomu, że nie powinno być bonusu do expa i loota w teamie. Po to właśnie ludzie się zbierają by grać MMORPG (skrót od Massively multiplayer online role-playing game) - rodzaj komputerowych gier fabularnych, w których duża liczba graczy może grać ze sobą w wirtualnym świecie. Podobnie jak w innych rodzajach gier fabularnych, gracz wciela się w postać i kieruje jej działaniami.

Tak lekko drwiąco się wypowiem, to może bonus za to, że się ludzie zebrali ? ;)))
Kierka1234567890 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 07-01-22, 09:50   #3
CySiO
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 378
Domyślnie

Może jakiś serwer single player z opcją ustawienia dla siebie trudności gry/DMG i tak dalej ? Brzmi kusząco
__________________
Strzyg, wiwern, endriag i wilkołaków wkrótce nie będzie na świecie. A skurwysyny będą zawsze.
-A.Sapkowski Czas Pogardy
CySiO jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 07-01-22, 11:45   #4
356278
 
Zarejestrowany: Lis 2011
Postów: 126
Domyślnie

Xarden Ty jesteś poważny ?
Exp w party ma być nagroda dla graczy, można iść w 2 stronę i jeszcze bardziej go zwiększyć .
356278 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 07-01-22, 19:19   #5
sebastianix
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 191
Domyślnie

A ja się zgodzę z założycielem tematu. Jestem graczem solowym, bo niestety nie mam czasu maniaczyc po xx godzin dziennie i czekać aż team się zbierze, więc uważam że lot na równi, exp na równo nieazelnie od party. Party i tak będzie miało profit z uwagi na mniejszy waste.
__________________
Sprawdź ten flow, mam w sobie go na 100%
Skąd? Skąd się wziął, to nieokiełznane moce
sebastianix jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 07-01-22, 20:08   #6
keroseforP
 
Zarejestrowany: Gru 2021
Postów: 213
Domyślnie

dodatkowy loot za shared jest glupi ze mna np shareda ma pare osob i musze bez pt isc na bossa super sprawa a potem sie okazuje ze ryc 2h przebija dmg i elo


jeszcze zeby duzym siochem leczyc trzeba byc w party wiec GG zjebany system
keroseforP jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 12:20.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin