Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Dyskusje ogólne

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Zobacz wyniki ankiety: Co twoim zdaniem jest słuszne
Łączenie 1:1 16 22.86%
Łaczenie znerfione 4 5.71%
Brak łączenia do wystartowania nadchodzącego globalnego serwera. Nagrody po 3 miesiącach 24 34.29%
Łączenie tylko dla chętnych 1 1.43%
Usunięcie obecnych serwerów przed wystartowaniem nadchodzacego globalnego serwera 25 35.71%
Głosujących: 70. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 01-01-22, 23:44   #1
Figovsky
 
Avatar Figovsky
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 470
Domyślnie Serwer Sezonowy

Rozmawiałem z większością ludzi na dc i wszystkie punkty w ankiecie są wnioskami, do których doszliśmy. Tak naprawdę to nikt nie wyraził chęci łączenia z serwerem CPVP, ze względu na przenoszenie z mniejszym expem i występujących tam h lvli. Ponadto największym minusem, którzy ludzie wymieniali to: plecaki talarów, plecaki setów, wymaxowane skille na bocie, expienie na botach. Co do botów to podobno przez kilka lat nie sprawdzano na CPVP!

Nie chcemy łączenia z takim czymś. Gdy wystartuje global, to i tak ludzie przejdą na nowy serwer, więc nie będzie ich obchodziło jakieś łączenie.

Przeważająca większość łącznie z widzami profesorka z naszego dc zgadza się z tym, żeby serwer sezenowy trwał do wystartowania globala. Oczywiście nagrody zostaną rozdane po 3 miesiącach trwania sezonowego!

P;s Bardzo dobrzę gra się i to widać nawet po nie spadającej liczbie online.
P;s2 Dłuższy sezonowy to więcej czasu na dopięcie na ostatni guzik serwera globalnego. Mam na myśli lepsze zbalansowanie go!

Ostatnio edytowane przez Figovsky ; 02-01-22 o 00:08
Figovsky jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 02-01-22, 09:17   #2
Maru123
 
Avatar Maru123
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Mielec
Postów: 343
Domyślnie

+1 dobre propozycje. Głosuje z usunięciem wszystkiego przed startem global. Poniżej postaram się troszkę uzasadnić swój wybór.

Około dwa miesiące przed startem sezonu 2 wróciłem do gry (oczywiście na cpvp). Niestety to co tam zastałem nie przypominało mojej ulubionej gry... Server grany był przez około 20 osób, lecz pomimo małej ilości graczy postanowiłem zostać. Jednak przerosło to moje oczekiwania. Gra, dla której spora część graczy zostaje z powodu rygorystycznie przestrzeganego regulaminu, co zmniejsza do minimum możliwość oszustów, jest zdominowana przez boty. Wszystkie nielegalne do tej pory praktyki były tutaj używane:
- handel postaciami
- dzielenie kont z innymi graczami
- gdy zaproponowałem pewnemu grajkowie kupno sw setu za talary to mnie wyśmiał... Tylko przew lub paypal.
- teleporty z expa
- multi client
- sprzedawanie expa w warmode.

To obecny obraz cpvp. Jeśli ktoś chce przykłady mogę sypać nickami, ale nie mam tu na celu piętnować kogokolwiek, jednak uświadomić nieprzekonany , że ten serwer to dno. Winę za ten stan ponoszą gracze ale również administracja zostawiając wszystko bez kontroli.

Jeśli server cpvp ma zostać to prosimy o rozliczenie przeszłości, i usunięcie wszystkich kont które złamały regulamin. Jestem ciekaw czy choć jedna osoba z top 30 zostanie. Osobom z cpvp botowanie tak weszło w krew, że na starcie sezonu 2 pierwsze co to odpalili boty na scarabruszch... jednak tu administracja zadziałała (nie do końca tak jak powinna, bo main konta powinny zostać usunięte) ale przynajmniej w porę wyplewiła ten proceder. Przynajmniej zarabiamy teraz na przedmiotach które kupują po kosmicznych cenach... Bit arm za 30t xD.

W tym miejscu zaznaczę że sam używałem taskera, kupowałem talary, robiłem tpki z expa i dzieliłem konto z innym graczem, bo zaraz będzie ból w komentarzach.

Prosimy o usunięcie cpvp bo nie jest to server na którym nawet po przeniesieniu nikt z tymi oszustami nie zagra.

Ostatnio edytowane przez Maru123 ; 02-01-22 o 09:56
Maru123 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 02-01-22, 10:53   #3
Figovsky
 
Avatar Figovsky
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 470
Domyślnie

Warto dodać, że ów patologię z cpvp niektóre osoby przeniosły na sezonowy. Bociły na skarabeuszach, dostali bana na second kontach i nawet nie usunięto im talarów! Nie mówiąc już o tym, że dostali tylko bana, a powinien być bezwzględny delete wszystkich kont na które te talary były przerzucane. Mam nadzieję, że na globalu będziecie bardziej rygorystycznie podchodzić do oszustów.
Figovsky jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 02-01-22, 11:18   #4
Rahilux
 
Avatar Rahilux
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 1,518
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Rahilux
Domyślnie

Proszę o usunięcie SPVP.

Wszystkie nielegalne do tej pory praktyki były tutaj używane:
- handel postaciami
- dzielenie kont z innymi graczami
- sprzedaż talarów za złotówki
- teleporty z expa
- multi client


xD
Rahilux jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 02-01-22, 11:25   #5
Maru123
 
Avatar Maru123
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Mielec
Postów: 343
Domyślnie

Cytat:
Napisał Rahilux Zobacz post
Proszę o usunięcie SPVP.

Wszystkie nielegalne do tej pory praktyki były tutaj używane:
- handel postaciami
- dzielenie kont z innymi graczami
- sprzedaż talarów za złotówki
- teleporty z expa
- multi client


xD
Pierwszy sprawiedliwy który się przyznał, ciekawe ilu jeszcze mamy tak honorowych graczy.
Maru123 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 02-01-22, 12:25   #6
Rahilux
 
Avatar Rahilux
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 1,518
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Rahilux
Domyślnie

Nie no, taki protip

piszac takie glupoty predzej czy pozniej bedziecie miec w 99% ignorowane tematy przez administracje

Rahilux jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 02-01-22, 14:03   #7
Maru123
 
Avatar Maru123
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Mielec
Postów: 343
Domyślnie

Cytat:
Napisał Rahilux Zobacz post
Nie no, taki protip

piszac takie glupoty predzej czy pozniej bedziecie miec w 99% ignorowane tematy przez administracje

Twoje głupoty powinny być ignorowane, ponieważ były doradca łamiący regulamin nie jest już dla nikogo wiarygodny. Nie zauważyłeś handlu postaciami na cpvp? czy sprzedaży expa w warmode ? Czy jak grałeś na postaciach innych graczy to też jest ok {Valentine}. Nieskazitelny i przemądrzały na każdy temat, bo wszędzie musisz wtrącić swoje 5 groszy.
Maru123 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 02-01-22, 15:17   #8
TaoFao
 
Zarejestrowany: Gru 2021
Postów: 2
Domyślnie

Pamietam Altaron kiedy powstal, wtedy zaczela sie przygoda z moja gra. Gra wygladala gorzej niz Tibia, wszechobecny bot, mc client, stawiales bota na czerwie i nie mogles tam nawet wejsc bo kilka osob non stop tam bocilo, liczne reporty nic nie dawaly. Przestalem w to grac az do momentu wyjscia tego serwera sezonowego. Powiem, ze patrzac na czas kiedy gralem wczesniej a teraz jest ogromna roznica. Gramy fair play, nie sztuka jest grac i oszukiwac, sztuka jest grac i osiagnac cos sam z siebie. Chcialbym zeby ten serwer "testowy" zistal zwyklem serwerem drugiem serwerem, a nie ze postacie beda przenoszone czy cos w tym stylu. Kiedy tak administracja zrobi, nie bedzie fair w stosunku do osob ktore poswiecily swoj czas na gre fair play do tych co bocili i sprzedawali wszystk za pieniadze realne. To sie mija z celem...

W obecnym tescie serwera potrzebna jest komunikacja, jest duzo trudniej grac i wykonywac nawet misje niz majac bota wyexpic dana postac i wtedy grac bo bot chodzil kilka dni i sobie lvl nabijal.. Zostawcie ten serwer, a zobaczycie ze nie stracicie na tym.
Osobiscie jak postacie pojda na serwer nr1 raczej nie bede w to grac, bo nie bede grac z wyboconymi postaciami, sorry..

Tyle ode mnie.
TaoFao jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 02-01-22, 15:29   #9
Xaderon
 
Zarejestrowany: Lis 2012
Postów: 87
Domyślnie

Wnosze o usuniecie postaci z spvp po zakonczeniu 2 edycji. Sezon sezonem, kazdy wiedzial czego sie spodziewac po jego wylaczeniu. Cieszcie sie ze administracja poszla wam na reke i macie ten sezonowy o ktory byly prosby od lat. Nie bedzie resetu na cpvp a co za tym idzie, nie bedzie on usuniety. Ankieta jest inwalida. Nagle jest sezon, gracze wracaja i zadaja usuniecia serverow? Hah, dobre. Gdzie byliscie przez te lata? Mogliscie grac, kiedy inni grali. A co jakby sezonu nie bylo? Dalej by byla cisza. Znowu ta sama historia co zawsze. Wracacie i tylko reset/usuniecie bo czemu niby? Bo nie graliscie i jestescie w plecy? To grajcie na nowym serverze jak kiedykolwiek wystartuje.

Plecaki setow? Wymaxowane skille na bocie? EXPIENIE NA BOTACH? Handel postaciami? Dzielenie kont z innymi graczami? Sprzedaz itemow za dobra spoza gry a nie talary? Teleporty z expa? (wgle wtf jakie teleporty?) Multi klient? Sprzedawanie expa w warmodzie?

Mnie to nie dotyczy. Jedyny podpunkt w wymienionych powyzej ktory mnie dotyczy to plecaki talarow (nie doslownie bo nie mam plecakow talarow a dokladniej to talary w itemach ktore wydropilem z huntow/bossow), gralem, poswiecilem czas, takze mam co mam. Kazdy mogl tak samo.

Dwie moje postacie na koncie pochodza z npvp i teraz probujecie przepchnac kolejna propozycje z usunieciem servera. Nie moge do tego dopuscic, dlategoz teraz trace czas zeby to naskrobac. Moje konto ze wszystkimi postaciami ma zostac wszystko 1:1 tak jak jest aktualnie.
Xaderon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 02-01-22, 15:37   #10
Rahilux
 
Avatar Rahilux
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 1,518
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Rahilux
Domyślnie

Cytat:
Napisał Maru123 Zobacz post
Twoje głupoty powinny być ignorowane, ponieważ były doradca łamiący regulamin nie jest już dla nikogo wiarygodny. Nie zauważyłeś handlu postaciami na cpvp? czy sprzedaży expa w warmode ? Czy jak grałeś na postaciach innych graczy to też jest ok {Valentine}. Nieskazitelny i przemądrzały na każdy temat, bo wszędzie musisz wtrącić swoje 5 groszy.


Nie byłem doradcą gdy był warmode, zresztą sam z niego też zrezygnowałem.
Co miałem robić jako tutor?
Poruszany temat sprzedaży postaci na cpvp był przez wszystkich zawistnych graczy, co ja zrobię więcej jeżeli sprzedawaliście swoich i przeciwników do Pregiego na pw a on tego nie ruszał?
I co robiłem na Valentine? Expiłem go czy coś?

Piszecie głupoty jakich mało na tym forum, Ty i Levi, na temat respów na kogarze tak samo.
Jakbym nigdy się nie przyznał, że to konto na, którym piszę od dobrych 7 lat nie było wymienione :].

I co, ja mam słuchać jak na tarczy ma się 40% redukcji od obrażeń fizycznych, albo o tym jak wydaliśmy 30T na bitewną zbroję, która nam się zwróciła po 3h na normalnym respie przy normalnym expie w TH, gdzie po 10h na profanach już więcej talarów mieliśmy bez ANI JEDNEJ zbroi?

Czysta hipokryzja i zawiść Polska zżera, że ktoś może sobie na coś pozwolić w grze.
Szkoda, że wczoraj na discordzie mi takich rzeczy nie mówiłeś, albo wtedy gdy Levi głosił swoje dogmaty o sile potworów, silnych bombach i tarczach.

Ja szczerze mam wylane w moją postać na cpvp (za którą notabene chciałeś mi dać 0.001 BTC bym usunął, nadal czekam na te 200zł i to zrobie).
Ale głupoty, które piszecie o CPVP przechodzą ludzkie pojęcie, wypisujecie sobie jakieś podpunkty z regulaminu, które były łamane, ale nie bierzecie pod uwagę, że 3/4 obecnej topki nawet nie uczestniczyła w tych warmodach xD.

Zresztą najłatwiej hipokrycie wypomnieć hipokryzje komuś innemu, szczególnie biegając na czyimś koncie i codziennie namawiając wszystkich na bossy, ale gdy już ma się inną ekipę to starą trzeba zbesztać i powyzywać.


ps.
W trakcie trwania CPVP była informacja, że już nigdy nie będzie obecny serwer resetowany, albo koniec altaronu i brak CPVP albo te wasze nowe serwery, więc możecie skończyć pisać te posty o resetach.


Ciekawe czemu Tibia bez resetów postaci sobie radzi HMM.
Rahilux jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 02:14.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin