Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Dyskusje ogólne

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 28-12-21, 16:16   #11
Maru123
 
Avatar Maru123
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Mielec
Postów: 343
Domyślnie

3/15/30 to dobra propozycja jeśli chodzi o limity.

Moim skromnym zdaniem DMG w pvp jest wciąż zbyt duży (bo jeśli mnie pamięć nie myli jest 40%). Po niecałych 2 tygodniach gry, mając niezmaxowane postaci, bez setów i dobrych broni 3 randomowe osoby z top 30 są w stanie ściągnąć na buta każdego (nie wliczając top wojów duchownych). Zmniejszenie DMG w ludzi do 30%-35% może poskutkować bardziej efektywnymi akcjami i wojnami.
Maru123 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 28-12-21, 16:21   #12
Kac Wieden
 
Zarejestrowany: Cze 2013
Postów: 26
Domyślnie

Oho, czyzby Szuja dostrzegl, ze duchowni przestaja byc w mecie i chce ustac yase unary moich zbrojnych? Przykro mi, wymaga testow, aktualnie nie widze problemu w dmg, mam camy, gdzie caly Wasz team zbil mi ledwo 1300hp po odliczeniu, takze zostanmy w temacie limitow, a o dmg pogadamy za miesiac.
Kac Wieden jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 28-12-21, 16:30   #13
356278
 
Zarejestrowany: Lis 2011
Postów: 126
Domyślnie

Koniec ze zmianami dopiero gdy jedna strona wykorzysta z nich na maxa profit. Trzeba potestować jak to wyżej napisali, po to tej serwer jest aby na koniec zrobić dobre zmiany.
356278 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 28-12-21, 16:32   #14
Maru123
 
Avatar Maru123
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Mielec
Postów: 343
Domyślnie

Zobaczysz jak jedna moja graata plus yase unar rozrzuci twe szczotki od kogaru po obóz Gwandera, to odszczekasz

Tak mordeczko tylko rzuciłem bo każdy tu pada na hita. Pozdrawiam
Maru123 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 28-12-21, 16:36   #15
sokoskiii
 
Zarejestrowany: Lip 2017
Postów: 155
Domyślnie

Tez uwazam ze dmg w pvpe za duze magowie padaja w 3 sekundy uchac to mozna tylko knajtów bo kazdy bo za knajtem pada od 3/4 osob
sokoskiii jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 28-12-21, 16:39   #16
Kac Wieden
 
Zarejestrowany: Cze 2013
Postów: 26
Domyślnie

Zgloscie lepiej unbalanced respy na kogarze. Dmg Wam pasowal poki nie mielismy buta, teraz nagle przeszkadza Wam, ze mam 25 nekromantow na Waszych 25 duchownych?

Przejedziemy sie po Was pare razy, skoczymy z poziomami i mozemy mowic o nerfie dmg. Pamietajcie jednak, ze 40 osobowe walki to bedzie rzadkosc na globalu

Btw, mam 1500hp z sumem, zabij mnie 3 magami duch/zwiadkami duch. Poczekam, popatrze.

Ostatnio edytowane przez Kac Wieden ; 28-12-21 o 17:08
Kac Wieden jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 28-12-21, 17:50   #17
GdowTeam
 
Zarejestrowany: Paz 2020
Skąd: Z Gdowa
Postów: 27
Domyślnie

Cytat:
Napisał Kac Wieden Zobacz post
Zgloscie lepiej unbalanced respy na kogarze. Dmg Wam pasowal poki nie mielismy buta, teraz nagle przeszkadza Wam, ze mam 25 nekromantow na Waszych 25 duchownych?

Przejedziemy sie po Was pare razy, skoczymy z poziomami i mozemy mowic o nerfie dmg. Pamietajcie jednak, ze 40 osobowe walki to bedzie rzadkosc na globalu

Btw, mam 1500hp z sumem, zabij mnie 3 magami duch/zwiadkami duch. Poczekam, popatrze.
W sumie ostatnio było śmieszne jak padłeś od 3 osób robiąc misje ratunkowego dla Johnnego Sinsa, gdy padł na rsie pod obozem abitańskim. Wiec o czym ty gadasz jedno ssanie many i padłeś jak smietnik od 1 palka duchownego i 1 knajta duchownego i jednego maga duchownego. :kekw
GdowTeam jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 28-12-21, 17:51   #18
Exoreniuss
 
Zarejestrowany: Wrz 2017
Postów: 172
Domyślnie

Cytat:
Napisał Kac Wieden Zobacz post
Zgloscie lepiej unbalanced respy na kogarze. Dmg Wam pasowal poki nie mielismy buta, teraz nagle przeszkadza Wam, ze mam 25 nekromantow na Waszych 25 duchownych?

Przejedziemy sie po Was pare razy, skoczymy z poziomami i mozemy mowic o nerfie dmg. Pamietajcie jednak, ze 40 osobowe walki to bedzie rzadkosc na globalu

Btw, mam 1500hp z sumem, zabij mnie 3 magami duch/zwiadkami duch. Poczekam, popatrze.
1 mag duch i 2 zwiadów duch i padasz tak bez kappy XD
i czemu piszesz, że "wam" przeszkadza duży dmg w pvp a jak narazie tylko szuja się o tym wypowiedział i adehade który jest z wami XD
Exoreniuss jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 28-12-21, 18:02   #19
Maru123
 
Avatar Maru123
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Mielec
Postów: 343
Domyślnie

Ponadto zanznaczyłem że to jedynie moje skromne zdanie.
Maru123 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 28-12-21, 18:22   #20
Kac Wieden
 
Zarejestrowany: Cze 2013
Postów: 26
Domyślnie

Od Nas nie tylko Perfect jest za zmniejszeniem DMG, sam uważam, że aktualnie magi nie mają szans na obronę, co nie zmienia faktu, ze nie bedziemy zmieniac nic do momentu, gdy nie będzie wypracowany plan tego jak bardzo cokolwiek zmniejszać w odniesieniu do planowanego servera long term. Gdyby zależało Wam na balansie to byście zgłaszali to co jest przesadzone. Aktualnie po wykorzystaniu wszystkiego co możliwe chcecie znerfić to co mój team drobnymi krokami osiągnął i do tego nie dopuszczę póki nie znajdziemy odpowiednich rozwiązań problemu dmg w pvp. Na pewno nie możecie liczyć na to, że zgodzimy się na zmiany, które sprawią, że w tak licznym teamie nie będziemy w stanie Was policzyć. Pomyliliście się robiąc team duchownych, nie macie już na Nas dmg to obracacie kota ogonem, by oprzeć pvp wyłącznie na wzajemnym leczeniu (przypominam, przepychacie zmiane pod Was nie dając nic w zamian, zmieniając mete, a nie balansując, nie pierwszy zresztą raz). Ze względu na moją reputację na tym forum, przestaje się wypowiadać w tym temacie, ale uważam, że jesteście pozbawieni jakiejkolwiek godności dostosowywując server pod swoją aktualną sytuację, ubierając to w idee balansu.

Pozdrawiam cieplutko.
Legkan.

Cytat:
Napisał GdowTeam Zobacz post
W sumie ostatnio było śmieszne jak padłeś od 3 osób robiąc misje ratunkowego dla Johnnego Sinsa, gdy padł na rsie pod obozem abitańskim. Wiec o czym ty gadasz jedno ssanie many i padłeś jak smietnik od 1 palka duchownego i 1 knajta duchownego i jednego maga duchownego. :kekw
Bez czerwonych potow, owszem, od 4 osob. Na 80lv? Aktualnie leczę się za 900 na strzał, hape tawis ma mniejszy cd. Dzisiaj jakiś rycek nekro od Was bił mnie za 200 z odes rago. Jedynym problemem jest brak przeżywalności magów, ale ciężko ugryźć temat, gdy walka przebiega między tak dużymi drużynami.

Ostatnio edytowane przez Kac Wieden ; 28-12-21 o 18:28
Kac Wieden jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 10:15.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin