Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Sugestie i Propozycje

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 23-01-22, 08:42   #1
CySiO
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 378
Domyślnie Cain Teram.

Witam, była propozycja zmiany czaru, aby dawał % krytyka zależny od ilości osób w party. Ja zaproponowałbym by w party była to połowa kryta solo, by po prostu zwiadowcy ze sobą mogli expić nie tracąc zbyt dużo z tego czaru.
__________________
Strzyg, wiwern, endriag i wilkołaków wkrótce nie będzie na świecie. A skurwysyny będą zawsze.
-A.Sapkowski Czas Pogardy
CySiO jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 23-01-22, 08:57   #2
keroseforP
 
Zarejestrowany: Gru 2021
Postów: 213
Domyślnie

zwiadowca ma najlepszy th z drugim zwiadowca jak najbardziej na +
keroseforP jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 23-01-22, 23:11   #3
Wicher
 
Zarejestrowany: Mar 2012
Postów: 242
Domyślnie

Jestem za.

W tym momencie nie oplaca sie expic w 2-3 zwiadków, bo spadek kryta jest zbyt mocno odczuwalny
Wicher jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 24-01-22, 00:12   #4
mexiunio
 
Zarejestrowany: Sie 2012
Postów: 610
Domyślnie

+1 <znakiii>
__________________
To do list:
x 200 lvl na abitańcach
x 400 lvl na legionistach
mexiunio jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 24-01-22, 02:57   #5
Waka
 
Zarejestrowany: Sty 2013
Postów: 43
Domyślnie

Dla mnie nie powinno być żadnej kary na cain teramie po prostu tyle kryta ile masz solo masz w th.
I dodatkowo jak jesteśmy w temacie buffów party to zwiad jako jedyny nie ma party-wide wzmocnienia dla drużyny, bo mag ma aury a woj caina.
Waka jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 24-01-22, 04:49   #6
keroseforP
 
Zarejestrowany: Gru 2021
Postów: 213
Domyślnie

rycerz nekro nie ma nic jak cos do party tez przez co ryc 2h duch daje wiecej dmg teamowi niz ryc nekro 2h nawet jakby nakurwial graate (ktora na wiekszosci team huntow moze sie zakonczyc tragicznie dla rzucajacego ja blokera)
keroseforP jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 24-01-22, 05:55   #7
Figovsky
 
Avatar Figovsky
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 470
Domyślnie

No sam tematy o tym robiłem. Solo robię większy exp i profit niż z dwoma zwiadami w party tylko i wyłącznie ze względu na krytyk.

Więc albo polepszyć kpiro w pvm i usunąć ten czar na kryta, albo zwiększyć bonus jaki daje w party.
Figovsky jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 24-01-22, 07:08   #8
Exoreniuss
 
Zarejestrowany: Wrz 2017
Postów: 172
Domyślnie

Czyli chcecie jeszcze bardziej zbufowac zwiadowców pomimo tego, że w parę zwiadków na hrimturach robi się jeden z top expow/profitów na serwerze?? Piromanty, gdzie również jest jeden z większych expów a chodzi się tam głównie zwiadkami, orki na kogarze również jeden z lepszych respów na duo dla zwiadowców w grze, piaskowe hydry gdzie na poziomach 180+ zwiadki w th robią totalne oro, legionisci/dugionici????
Pokażcie mi gdzie sami magowie na th pójdą lub w duo. A co jak 2 wojowników chciało by sobie isc na jakieś duo?

@rekerafi proponuję ctrl+r zrobic solidne bo zwiadki op na th a ty wiedząc o tym i tak robisz taki turbo gówno temat na forum, który ma za zadanie jeszcze bardziej podbic ci cyferki na refilku bez potrzeby brania tam wojownika i maga. Jeszcze zaproś do tego kolegów by dawali łapkę w górę pod durnowatym pomysłem jaki sobie uroiles. I ty razem ze swoimi kolegami mowisz, że to ja chce balans pod siebie robic XDD hipokryci razem z @wicher


Pozdro 600, jak najbardziej NIE WPROWADZAC TAKIEJ ZMIANY
Exoreniuss jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 24-01-22, 09:45   #9
CySiO
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 378
Domyślnie

@exoreniuss jak już się popłakałeś to się nie wypowiadaj.
Chodzi o to że solo świadkiem opłaca się bardziej expic niż w 2-4, niech do 4 osób w pt daje połowę solo, a powyżej niech będzie dalej tyle ile jest.
__________________
Strzyg, wiwern, endriag i wilkołaków wkrótce nie będzie na świecie. A skurwysyny będą zawsze.
-A.Sapkowski Czas Pogardy
CySiO jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 24-01-22, 09:49   #10
Exoreniuss
 
Zarejestrowany: Wrz 2017
Postów: 172
Domyślnie

Cytat:
Napisał CySiO Zobacz post
@exoreniuss jak już się popłakałeś to się nie wypowiadaj.
Chodzi o to że solo świadkiem opłaca się bardziej expic niż w 2-4, niech do 4 osób w pt daje połowę solo, a powyżej niech będzie dalej tyle ile jest.
Mogę się wypowiadać kiedy chce i ile chce na kazdy temat, a jak widzę głupoty które piszesz, że się nie opłaca isc na 3-4 zwiadkow na hrimki albo piro, czyli jedne z lepszych respow jeżeli chodzi o kase/hajs to az grzech się nie wypowiedzieć i powiedziec administracji jak od strony gracza, ex top 1 zwiada na sezonie to wygląda.
A wygląda to tak, że Ty chcesz przepchnąć zmianę, która dosłownie na każdym etapie gry w teamhuntach jeszcze to wszystko zwiększy a altaron ma być trudny kekw, czyż nie wlasnie tak brzmi twoje ulubione hasełko hipokryto?

Szanujmy się, jeszcze nie dawno byl płacz, że zwiad ots bo 50lvli przewagi zrobiłem a teraz jakies bufy szykują, dla profesji która radzi sobie dobrze. Chyba nie musi być dobra do duo expa na 2 zwiadow, skoro nadrabia na każdym innym th.

Ostatnio edytowane przez Exoreniuss ; 24-01-22 o 09:58
Exoreniuss jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 11:21.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin