Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Sugestie i Propozycje

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 23-01-22, 02:01   #1
masnyben
 
Zarejestrowany: Gru 2021
Postów: 27
Domyślnie Smocze łuski

Sugeruję, aby do wycinania ze smoków dodać szansę wycięcia łuski w okolicach 1/15 - 1/20.

Oczywiście chodzi o kwestię smoczego zestawu, który jest obecnie zbyt ciężki do zdobycia.
masnyben jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 23-01-22, 05:51   #2
WsT
Mistrz Gry
 
Avatar WsT
 
Zarejestrowany: Lut 2010
Postów: 414
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do WsT
Domyślnie

+1 <znaki>
__________________
https://discord.gg/ZqAF2xgnRW - Oficjalny Discord Altaronu
https://discordapp.com/invite/2G9ZRTJ - Hertagon Society
WsT jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 23-01-22, 06:33   #3
keroseforP
 
Zarejestrowany: Gru 2021
Postów: 213
Domyślnie

imo ja sobie seta w 1 dzien skompletowalem 80+ rycerzem nekro wbijajac 104lvl na x2 noszac odkazacza i mosiezny set tylko zwiadek ma gorzej na zielonych smokach (slabszy xp/h, mniejszy profit niz ryc) ale za to lepiej na czerwonych

Wtedy na 1 refill wynosilem od 10 do nawet 40 zielonych lusek co do czerwonych to roznie potrafilem 130 rycem na ankardii dlach z rago tote w 2h zdropic 4 luski zeby potem wyniesc 20


Jezeli juz to zmniejszylbym wymagana ilosc lusek na smocza tarcze bo faktycznie 1h ryc ma bardzo utrudnione zadanie u mnie np bylo to tak ze jak poszedlem z kolczatka 10lvli nizej na smoki zielone to na 70k suppli zwracalo mi sie 45k-50k i dropilem kilkanascie lusek max na czerwone to nie mialem nawet podjazdu na tym lvlu zas jak zalozylem odkazacza to z refilla wychodzilem okolo 15k-20k na plus i xp byl nawet okej jak na ten lvl (w granicach 600k/h-700k na x2)

Nie wiem tylko jak sie ma sprawa z rycem duchownym ktory bije w te smoki troche mniej
keroseforP jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 23-01-22, 18:21   #4
Xaderon
 
Zarejestrowany: Lis 2012
Postów: 87
Domyślnie

Cytat:
Napisał masnyben Zobacz post
Sugeruję, aby do wycinania ze smoków dodać szansę wycięcia łuski w okolicach 1/15 - 1/20.

Oczywiście chodzi o kwestię smoczego zestawu, który jest obecnie zbyt ciężki do zdobycia.
Mimo iz sam powoli zbieram przez kilka miesiecy luski na pelny zestaw, to jestem przeciwny takiemu ulatwieniu, szansa na drop lusek juz zostala zwiekszona jakis czas temu, kiedys to bylo dopiero ciezko uzbierac.

A moze dodac po jednym itemku z zestawu do 5 roznych bossow ale z mala szansa na dropa rzedu ~5-10%? Chociaz sam nie wiem, dobrze ze jest taki zestaw ktory sie wymienia u npc za skladniki.
Xaderon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 23-01-22, 21:20   #5
Zetix
 
Zarejestrowany: Wrz 2017
Postów: 288
Domyślnie

A ja proponuje drop z wszystkiego znerfic do 0 i zamknąć projekt !
Na początku na błędach dorobiła się część ludzi potem gdy inni zaczynają dochodzić do możliwości zarobku jego źródła są odpowiednio uszczuplone. Na pierwszysm sezonie było ciekawie na weekendach były jakieś najazdy było widać administracje teraz wygląda że zajmują się oni tylko obcinaniem loota z potworów. Nie reagują za bardo na to że na rynku brakuje wszystkiego. Exp jest przyśpieszony wiecej ludzi w krótkim czasie dochodzi do wyższyego poziomu a wszystkiego na rynku brak. Ludzie po kilka dni stoją i piszą KUPE BITEWNE TO CZY TAMTO i tak te same osoby całymi dniami i tylko kolejne osoby do nich dochodzą. W międzyczasie inne osoby które na początku zespołowo dorobiły się lepszych setów masowo wyprzedają sprzęt u Urbana częstokroć taki który jest na rynku potrzebny no ale CZAS po co stać i sprzedawać pospólstwu jak szybciej można zarobić na szybkim wypadzie na potworach których administracja jeszcze nie zdążyła wykastrować.

I tu jest jeszcze jakiś konkurs że niby nagroda na koniec. Mi tam nagrody wiszą ale o równych szansach to tu mowy nie ma.
Zetix jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 23-01-22, 21:36   #6
Wicher
 
Zarejestrowany: Mar 2012
Postów: 242
Domyślnie

Za.
Powinna bys szansa na ich sciecie, ale dosc niska
Wicher jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 04:33.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin