Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Błędy i problemy

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 19-01-22, 14:43   #21
Zetix
 
Zarejestrowany: Wrz 2017
Postów: 288
Domyślnie

Cytat:
Napisał Tron Zobacz post
Kto w ogóle robił mapy Kogaru?
Dobre pytanie :D
Gra nie ma być zbyt łatwa OK. Ma być ciekawa aby fabuła przyciągała ale i przyjemna żeby do siebie nie zniechęcać potencjalnych graczy. Obecnie są miejsca takie że przejścia są na jedną kratkę dodatkowo blokują je kleszcze, węże itp. A miejscami występują silniejsze potwory które w międzyczasie biją nas z dystansu czy wysysają mane i to w sumie juz zaraz obok miasta gdzie poziom niżej wielki resp Czerwii (z którego nikt nigdy nie skorzysta). Na domiar tego to wszystko zasłaniają drzewa. Czyli stajemy w miejscu i nie wiemy czy blokuje nas potwór czy tez włazimy w wystające konary, a z oddali Motyl Kogarski ssie nam manę i bije nas Duza Skolopedra. Na samym dole mapy mamy idealne respy dla 40-50 levelu Chochliki czy Chrząszcze ale juz poziom niżej 3 rekiny a poziom wyżej 2 piratów 2 piratki i 2 Najemników. Po boku Żywiołaki Ognia nad nimi Gryfy a na lewo pod piratami poziom niżej Żywiołaki Energii. Taki jeden wielki misz masz.

Niestety aby dojść na respy dla niższych poziomów trzeba obejść górę dookoła albo przejść przez sam środek respa z Kamiennymi Golemami, Marmurowymi Golemami i Gargulcami, a wystarczyło pare krzaków w górnej części zastąpić trzciną do wycięcia (nie było by za łatwo ale istniała by trasa alternatywna) Teraz trzeba robić zygzak przez całe nowe tereny. Do tego całe wejście na Kogar przez obóz drwali po drodze Drzewce, Enty, Krwawniki i całe mnóstwo Ropuch które powodowały na takim 50 poziomie naprawdę spore straty. Dodatkowo loot Chrząszczy obciety do takiej wartości że obecnie zupełnie nie opłaca się na niższym poziomie tam chodzić a na wyższym są o wiele lepsze miejsca.
Loot z Górskich Orków na granicy straty i zysku czasem na zero częściej ze stratą. Skoro już spadają z nich ryby to moża by dodac czasem rybią ostke np.

To takie moje spostrzeżenia z Kogaru póki co.
Zetix jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 19-01-22, 16:36   #22
neilran
 
Avatar neilran
 
Zarejestrowany: Paz 2013
Skąd: Psiuu?
Postów: 676
Domyślnie

Gra ma też stanowić jakieś wyzwanie, a nie głaskać gracza na każdym kroku sypiąc talary pod nogi itp.
A co do tych robali to też mnie to kiedyś irytowało, nawet podobny temat zdaje sie zalożyłem na forum. Ale tak na prawde to ja po prostu nienawidze misji dziennych. Gdy mam po pracy 2 godziny na gre, ostatnie co chce robić to 30 minut latać po żywiołakach ognia itp robalach. Lubie początkowy etap gry i te słabe respy, ale nie w formie codziennej rutyny.
Niby nie musze robić dziennych, ale PNy są zbyt ważne żeby je sobie ot tak odpuścić.
Ale poza tym to zrozumiałem że gran ie musi mi pod każdym kątem odpowiadać, jestem w stanie znieść te misje dzienne, tak samo robale na drodze. Byleby Altaron nie stał sie jakimś durnym orszabal otsem.
__________________
"Jesteśmy tylko tym, czym jesteśmy w oczach Bożych i niczym więcej."
neilran jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 19-01-22, 16:59   #23
Figovsky
 
Avatar Figovsky
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 470
Domyślnie

Cytat:
Napisał Tron Zobacz post
Kto w ogóle robił mapy Kogaru?
Łatwiej byłoby zapytać: A kto nie robił?

Z tego co pamiętam, to Zurvy na samym początku. A z tego co wiem, to każdy po trochu.

Nie mam na myśli, że ta mapa jest do usunięcia albo jest zbędna. Na pewno należy naprawić kilka rzeczy, typu korony drzew, dziury ze zbyt silnymi mobami na -1, tubylce wyskakujące po cajmanach. Powinny wyskakiwać jeszcze jakieś zwykłe hydry przed tubylcami i wtedy już wiadomo, że pojawiają się co raz silniejsze potwory, więc trzeba zawrócić.

Ostatnio edytowane przez Figovsky ; 19-01-22 o 17:06
Figovsky jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 20-01-22, 17:18   #24
Maru123
 
Avatar Maru123
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Mielec
Postów: 343
Domyślnie

Jestem oczywiście za usunięciem drzew. Lecz nie zgadzam się ze stwierdzeniem, że jakikolwiek mob obok miasta jest zbyt silny. Na 30 levelu spokojnie można znaleźć tam przyjemne expowiska. Kogar nie jest dla nobow i niech tak zostanie.
Maru123 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 24-05-22, 14:55   #25
tiozzo
 
Zarejestrowany: Kwi 2022
Postów: 4
Domyślnie

Hej, a jak wygląda sytuacja obecnie?
Expicie na Kogar?
Mam 55 woja, czy znajdę tu coś dla siebie?
tiozzo jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 24-05-22, 17:34   #26
Kierka1234567890
 
Zarejestrowany: Gru 2021
Postów: 51
Domyślnie

Jasne, są skarabeusze na 15 lvl.
Tak to raczej nic ciekawego, ew. może kajmany. :v
Kierka1234567890 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 24-05-22, 17:44   #27
Rahilux
 
Avatar Rahilux
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 1,518
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Rahilux
Domyślnie

giga wielkie respy czerwi, czerwi królewskich i larw



https://forum.altaron.pl/showthread....786#post179786

:]
Rahilux jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 00:49.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin