Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Sugestie i Propozycje

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Zobacz wyniki ankiety: Wybierz opcje
Zużywanie Bonusa od 10000/h. 1 12.50%
Rozgniatanie robactwa po pierwszej promocji. 4 50.00%
Obie opcje. 3 37.50%
Głosujących: 8. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 20-01-22, 10:25   #21
Zetix
 
Zarejestrowany: Wrz 2017
Postów: 288
Domyślnie

Cytat:
Napisał Shrime Zobacz post
...można uznać za manipulacje danymi...
Pomyśl że mi musiało się turbo nudzić żeby w ogóle tu zaglądać. A co dopiero napisać post. A kliknięcie checkobxa to sekunda.
Nie większą jak w TVP wiec nie jest źle kto chce wyciągnie z tego odpowiednie dane. BTW widocznie dość leniwy jesteś. Opcji NIE nie ma i nie będzie ponieważ jest zbyt wielu ludzi mówiących NIE bo NIE. Nie bo to za dużo roboty dla twórców.
Cytat:
Napisał Shrime Zobacz post
Nie wiem jak ty chodzisz, że rozgniatasz pszczoły albo sporej wielkości, trujące pająki. Większość węży zapewne też by ci się odwdzięczyła za nadepnięcie na nie.
Przepraszam bardzo czy ja gdziekolwiek napisałem o sporej wielkości pająkach czy pszczołach. Jak byś dobrze przeczytał chodzi głównie o kleszcz, szczury, węże może żaby. Wszystko to co i w grze jest małe.
Cytat:
Napisał Shrime Zobacz post
Podsumowując, często logujesz się żeby pograć kilka minut, i nie chce ci się odstawiać postaci do łóżka, jednocześnie nie pomyślałeś żeby np. nie zalogować się i zregenerować bonus stamke, dlatego należy zaangażować już zasypane robotą zasoby ludzkie projektu i to zmienić. Zresztą, jeśli grasz tylko po kilka minut to jak zbijasz całe 2,5h staminy?
Kolego będziesz miał dzieci może zrozumiesz, że tu nie chodzi o "nie chce Ci się" tylko zwyczajnie nie ma na to szans. Często muszę odejść natychmiast szukam wtedy najbliższego bezpiecznego miejsca i stoję AFK nie wyobrażam sobie jak bym miał wracać z Kogaru aby się przespać 15-20 minut i potem szedł tam z powrotem żeby pograć. Widzisz może dobra opcją by było gdyby w każdym mieście były miejsca w których można spać NWM.
Pytasz jak zbijam Bonus. Zwyczajnie chyba nigdy nie miałem go więcej jak 1,5h.
Niestety takie mam warunki do gry a nie inne i dlatego zasugerowałem zmianę. Musisz zrozumieć że nie każdy ma możliwość żyć grą i dostosowywać pod nią swój tryb życia.
Cytat:
Napisał Shrime Zobacz post
... dlatego należy zaangażować już zasypane robotą zasoby ludzkie projektu i to zmienić...
Po to jest dział sugestie i propozycje aby skonsultować swoje pomysły. Naprawdę nie martwcie się tak o administracje. Nowych tematów pojawia się na tyle mało że mogą przeczytać taki post i go skomentować. Czyżbym ja miał wolę sprawczą aby nakazać komuś siadać i programować. Jeżeli ktokolwiek z nich uzna to za warte rozpatrzenia to umieści na odpowiednim miejscu w hierarchii rzeczy do zmiany. Uwierz mi że lepiej dla wszystkich jak pomysły są. Owszem część z nich może być absurdalna bądź trudna do realizacji ale lepiej jak są bo administracja ma spojrzenie na produkt od strony użytkownika w ten sposób jakby nigdy sama nie spojrzała. To daje możliwość zmiany.
Propozycje to nie rozkazy.
Naprawdę to nie wasz problem. Wy jeżeli uznajecie, że to zły pomysł napiszcie MERYTORYCZNE powody dla których uważacie że to rozwiązanie jest złe. Jak napisałem Ankieta ma pokazać ewentualnie która z opcji bardziej odpowiada. To jest mało znaczący dodatek a nie wyrocznia żeby twórcy coś zmieniali bo mają swój rozum i jeżeli uznają za dobre zmienią jeśli nie to trudno.

Ostatnio edytowane przez Zetix ; 20-01-22 o 10:33
Zetix jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 05:12.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin