Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Pytania i Odpowiedzi

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 11-12-21, 20:09   #1
Mesud
 
Zarejestrowany: Gru 2021
Skąd: Poznań
Postów: 3
Domyślnie Nowy powrót - więcej pytań niż odpowiedzi

Cześć,

Grałem w Altarona dobrych kilka lata temu (2014 rok to był z tego co sprawdziłem). Wtedy był to fajny projekt, alternatywa dla Tibii, taka Polska Tibia w zasadzie. No generalnie przyjemnie się grało. Pamiętam też motyw wojny Collegium vs Exorit, ale szczegółów nie pamiętam bo to już było kawał czasu temu.

Widzę, że bardzo dużo się zmieniło od tamtej pory a z tego co czytam na forum nie mogę połączyć wątków. Czy byłby ktoś tak miły i opowiedział w skrócie co się wydarzyło że tak mocno spadła liczba graczy? O ile serwery sezonowe rozumiem, to nie rozumiem o co chodzi z tym cPvP (czy on jest jakiś gorszy czy co?)

I generalnie jak ma wyglądać przyszłość Altarona? Tj. czasy po sezonowym, czy ten cPVP będzie wiodącym czy będzie jakiś jeszcze inny i na dobrą sprawę nie warto budować się na tym cPVP.

Sory za może głupie pytania, ale jak mówiłem - zalogowałem się kilka dni temu po prawie 6 latach... (ew. jak ktoś wolałby to opowiedzieć na Discordzie to też taką opcje chętnie przyjmę).

Pozdro!
Mesud jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 11-12-21, 21:32   #2
neilran
 
Avatar neilran
 
Zarejestrowany: Paz 2013
Skąd: Psiuu?
Postów: 676
Domyślnie

Cpvp to pvp ale ze strefami non pvp, to sie chyba stało po połączeniu serwera pvp z serverem non pvp.

Czemu mało ludzi gra? można winy sie doszukiwać w braku regularnych apdejtów, ale równie dobrze można jej upatrywać w poczynaniach graczy i ich nastawieniu do gry.

Po sezonowym tym który ma wystartować 18 grudnia na 3 miesiące i przy okazji służyć przetestowaniu nowego kontentu, ma wystartować regularny długo terminowy serwer, jakoś w marcu.
__________________
"Jesteśmy tylko tym, czym jesteśmy w oczach Bożych i niczym więcej."
neilran jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 12:35.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin