Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Dyskusje ogólne > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 29-01-13, 13:37   #21
Legolas
 
Zarejestrowany: Lut 2012
Postów: 148
Domyślnie

Dokładnie lila ma racje. Ja sobie pozwole wrzucic znowu to aby usunac combo czary.
Jezeli zwiad ma to combo jest lepszy od maga. Jezeli zwiad jest lepszy od maga , to jakis sensa ma mag? Nie wspominam o rycerzach. Zastanwocie sie nad moim nowym postem co do tej gry w temacie naprawmy rycerza. Takim dzialaniem jakie ludzie proponuja nic nie naprawicie. Jedynie poprawicie dmg szybkosc expienia itd. to tylko ulepszanie postaci.
Legolas jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 29-01-13, 15:43   #22
9891404
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 285
Domyślnie

Oi Morgian to nie prawda ze jednej osobie sie nie spodoba i ma hunt od wszystkich , jakos Hynio miał hunta i nic nie płacił i nie ma juz hunta bo sie wszystko wyjasniło a tak jak Usain co 2 post widze to placze ze exorit niby hunci kazdego neutrala jakos inny neutral o tym nie pisał tylko ciągle on
9891404 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 29-01-13, 15:47   #23
eloelo320
 
Zarejestrowany: Paz 2012
Postów: 65
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do eloelo320
Domyślnie

Bo gościu ze mnie byle piona nie zrobicie i się trzymajcie zasad. Bo tych akurat nie dotrzymujecie. Nie będę wklejał SS-ów z rozmów bo porażka na jakim jesteście poziomie.
Wasze hunty są do przewidzenia taki typ oblatany i ogarnięty nie może grać sam dla siebie...
eloelo320 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 29-01-13, 18:04   #24
Afganiec
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 38
Domyślnie

gdybys zamknal pape , zacisnal zeby i gral dalej , to pewnie skonczylo by sie na niczym , ale wkurwiaj ludzi dalej , wyjdzie Ci to na dobre ;)
Afganiec jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 29-01-13, 20:12   #25
leavemealone!
 
Avatar leavemealone!
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 184
Domyślnie

@Usain

1. Nie trzeba z Ciebie robić piona, bo już nim w oczach Exorit jesteś.
2. Zasady ustala/zmienia/przestrzega/ma w dupie właśnie Exorit. Walczyliśmy o to, żeby móc zachowywać się wedle naszego upodobania(oczywiście nie naruszając tym samym regulaminu).
3. Gdybyś był ogarnięty, to umiałbyś się ustawić na serwerze tak, żeby Cie nie ruszali. Wielu graczom się to udało. Twoje zachowanie na forum świadczy o totalnym braku umiejętności przewidywania. Gdybyś spróbował po cichu się dogadać z ludźmi, którzy mają do Ciebie wonty, to uwierz mi, że już byś w spokoju grał. Wszak jesteś w oczach Exorit pionem i taki pion nie stanowi dla gildii żadnego zagrożenia. Ty jednak wolałeś sobie trochę publicznie ponarzekać. Pokazałeś jaki to jesteś zaradny. Z tego typu podejściem w życiu sobie nie poradzisz. Nie próbuj załatwiać problemów, które dotyczą personalnie Ciebie, na forum publicznym.

Pozdrawiam, wujaszek Ormo :)
__________________
All of old. Nothing else ever. Ever tried. Ever failed. No matter. Try again. Fail again. Fail better.
leavemealone! jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 29-01-13, 20:14   #26
eloelo320
 
Zarejestrowany: Paz 2012
Postów: 65
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do eloelo320
Domyślnie

W oczach exorit każdy jest pionem.
Ustawiony byłem póki ludzie się nie sprzedali i nie lizali wam dupy.
I póki za free mnie zły nie ganiał.
eloelo320 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 29-01-13, 20:42   #27
Tyrond
 
Avatar Tyrond
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 254
Domyślnie

@Usian
Oj biedaku, tyś niewinny i złe Exo Cię hunci.
Lecz prawda jest najprawdopodobniej inna. Nie wiem za co i czy słusznie Ciebie hunci Exorit(zresztą nie obchodzi mnie to), ale jesteś po prostu jesteś noobem który powinien być zabijanym. Dlaczego tak uważam? Po pierwsze miałeś spine z Exo, mniejsza z tym po czyjej strona jest wina, ale to Exo jest silniejsze w tym "pojedynku". Z silniejszym nie ma co walczyć, trzeba się dogadać(takie życie, a jeśli tego nie pojmujesz to czas dorosnąć). Ty tymczasem w każdym temacie klapiesz swoim dziobem na Exo. Po drugie sam robisz PA, i tutaj widać jakim jesteś frajerem. Dzisiaj low lvl sella szmatki, oferowałeś mu 2,5k, on chciał wytargować więcej, to dałeś mu hunta i obiecałeś, że ubijesz go swoimi noobcharami. Po tym jak zobaczę jak Cie biją(obojętnie kto) to im w tym pomogę, bloknę czy też dołożę swój własny dmg.
I tak przy okazji dzięki za to, że jesteś takim frajerem, owe szmatki dostałem za free(mało ich, ale zawsze coś;)).
Tyrond jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 30-01-13, 00:33   #28
voagar
 
Avatar voagar
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Opole/Wrocław
Postów: 166
Domyślnie

Cytat:
Napisał Tyrond Zobacz post
@Usian
Oj biedaku, tyś niewinny i złe Exo Cię hunci.
Lecz prawda jest najprawdopodobniej inna. Nie wiem za co i czy słusznie Ciebie hunci Exorit(zresztą nie obchodzi mnie to), ale jesteś po prostu jesteś noobem który powinien być zabijanym. Dlaczego tak uważam? Po pierwsze miałeś spine z Exo, mniejsza z tym po czyjej strona jest wina, ale to Exo jest silniejsze w tym "pojedynku". Z silniejszym nie ma co walczyć, trzeba się dogadać(takie życie, a jeśli tego nie pojmujesz to czas dorosnąć). Ty tymczasem w każdym temacie klapiesz swoim dziobem na Exo. Po drugie sam robisz PA, i tutaj widać jakim jesteś frajerem. Dzisiaj low lvl sella szmatki, oferowałeś mu 2,5k, on chciał wytargować więcej, to dałeś mu hunta i obiecałeś, że ubijesz go swoimi noobcharami. Po tym jak zobaczę jak Cie biją(obojętnie kto) to im w tym pomogę, bloknę czy też dołożę swój własny dmg.
I tak przy okazji dzięki za to, że jesteś takim frajerem, owe szmatki dostałem za free(mało ich, ale zawsze coś;)).
Tak mi się przypomniało jak o szmatkach wspomniałeś.
Stare czasy, łezka się w oku kręci.
__________________
"i z tej historii moral jest taki ze teraz w kraju kroluja buraki i przepychaja sie lokciami w czasach powszechnej chlopomanii kazdy z nich mysli o sukcesie w polytyce i w byznesie kazdy wydyma cie za pare centow bo teraz w kraju kroluje potejto"
voagar jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 30-01-13, 08:04   #29
eloelo320
 
Zarejestrowany: Paz 2012
Postów: 65
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do eloelo320
Domyślnie

I co ten SS ma znaczyć? Niby że to ja?
eloelo320 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 30-01-13, 10:04   #30
Gregori
 
Zarejestrowany: Paz 2012
Skąd: Dębica
Postów: 1
Domyślnie

KUR*WA Usain zamiast napierdalać jakie to Exorit jest złe i wgl to się z nimi jakoś dogadaj bo Ty na tym zyskasz i oni jakoś też, nwm zapłać im albo coś to też są ludzie i da sie z nimi jakoś dogada XD

Pozdrawiam: Exorit
Gregori jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 16:23.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin