Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Sugestie i Propozycje > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Zobacz wyniki ankiety: Exp za ludzi na warmode?
Tak 36 81.82%
Nie 2 4.55%
Ale po co to komu? 6 13.64%
Głosujących: 44. Nie możesz głosować w tej sondzie

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 22-03-17, 08:24   #11
Maru123
 
Avatar Maru123
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Mielec
Postów: 343
Domyślnie

No właśnie bo 20-stym levelem zabić grysik a to nie sztuka XD!
Maru123 jest nieaktywny  
Stare 22-03-17, 08:50   #12
Godfryd Czarny
 
Zarejestrowany: Gru 2016
Postów: 43
Domyślnie

O tak patrz:
-ktos z teamu od was robi nowego chara nie chce mu sie expic, nabija 13 lvl, zabija takiego grysika (ktory daje sie zabic )otrzymuje kilka milionow expa. (To tylko przyklad)
I co otrzymujemy postac wysoko lvla w kilka minut:)
__________________
Bohatera poznaje się tylko na wojnie, mędrca w gniewie, a przyjaciela w potrzebie.
Godfryd Czarny jest nieaktywny  
Stare 22-03-17, 08:56   #13
Catthon
Lubię placki
 
Avatar Catthon
 
Zarejestrowany: Lis 2012
Postów: 2,264
Domyślnie

Wg mnie miał być układ taki, by działało tylko na zabijanie ludzi z przeciwnej drużyny w warmode.

Ostatnio edytowane przez Catthon ; 22-03-17 o 09:25
Catthon jest nieaktywny  
Stare 22-03-17, 08:57   #14
Godfryd Czarny
 
Zarejestrowany: Gru 2016
Postów: 43
Domyślnie

Chyba ze tak:)
__________________
Bohatera poznaje się tylko na wojnie, mędrca w gniewie, a przyjaciela w potrzebie.
Godfryd Czarny jest nieaktywny  
Stare 22-03-17, 10:25   #15
Walles
 
Avatar Walles
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Warszawa
Postów: 978
Domyślnie

Godfryd przecież taka postać co z nobchara wskakuje na setny poziom jest najgorszą możliwą opcją..

1- nie ma pnów za dzienne
2- nie ma wbitych skili na expie = na 100 poziomie ma 10 dista? no to kozak łucznik będzie z tego.

Wniosek- w ten sposób wyexpiona postać będzie gorsza niż 60 poziom wyexpiony samodzielnie, więc korzystać z tego będzie warto by wbić szybko z 10-20 poziomów ale już tak od 100 w góre a nie z 20 na 100.
Walles jest nieaktywny  
Stare 22-03-17, 11:00   #16
sokoskiiii
Ban Dożywotni
 
Zarejestrowany: Wrz 2012
Postów: 165
Domyślnie

Cytat:
Napisał Godfryd Czarny Zobacz post
Jestem na tak,ale trzeba by bylo zablokowac opcje dla low lvl aby nie bylo tak ze 20lvl(noob char np grysika) idzie zabic swojego chara I ma 100lvl
W war modzie ....czytaj ze zrozumieniem
sokoskiiii jest nieaktywny  
Stare 22-03-17, 12:01   #17
400889
 
Zarejestrowany: Paz 2013
Postów: 12
Domyślnie

Cytat:
Napisał Walles Zobacz post
Godfryd przecież taka postać co z nobchara wskakuje na setny poziom jest najgorszą możliwą opcją..

1- nie ma pnów za dzienne
2- nie ma wbitych skili na expie = na 100 poziomie ma 10 dista? no to kozak łucznik będzie z tego.

Wniosek- w ten sposób wyexpiona postać będzie gorsza niż 60 poziom wyexpiony samodzielnie, więc korzystać z tego będzie warto by wbić szybko z 10-20 poziomów ale już tak od 100 w góre a nie z 20 na 100.
Weź ty gosciu trochę żołedzi zjedz to może trochę na drugi raz się zostaniesz zanim napisze taki post. W jaki sposób 100lvl bez skilli jest gorszy od 60? Wbicie 100lvla tylko i wyłącznie kopiąc zajmuje ze 100h podczas gdybyś miał te 100h przeznaczyć na skillowanie to byś dużo lepiej wyszedł niż siedząc(<- w wypadku palka i rycka ) u maga sprawa wyglada jeszcze lepiej ponieważ wystarczy wbić 50lvl i jesteś gotowy do rozdania pnow a wbicie 50m lvla to kilka godzin.
Sory że dosyć chaotycznie to napisałem ale nie chcialo mi się tego pisać dosyć szczegółowo oraz pisałem to z kalkulatora.
Pozdrawiam Alol
400889 jest nieaktywny  
Stare 22-03-17, 12:05   #18
Ser
 
Avatar Ser
 
Zarejestrowany: Sie 2011
Postów: 92
Domyślnie

Cytat:
Napisał Catthon Zobacz post
Wg mnie miał być układ taki, by działało tylko na zabijanie ludzi z przeciwnej drużyny w warmode.
Pomyślcie o tym, że nie ma problemu z założeniem klanu specjalnie pod warmode, a co za tym idzie? Wiadomo co.
Ser jest nieaktywny  
Stare 22-03-17, 12:59   #19
Catthon
Lubię placki
 
Avatar Catthon
 
Zarejestrowany: Lis 2012
Postów: 2,264
Domyślnie

Cytat:
Napisał Ser Zobacz post
Pomyślcie o tym, że nie ma problemu z założeniem klanu specjalnie pod warmode, a co za tym idzie? Wiadomo co.
No to Warmode oficjalnie akceptowany przez MG na wniosek. Nie ma tego tyle, by się nie dało zrobić.
Catthon jest nieaktywny  
Stare 22-03-17, 13:02   #20
Walles
 
Avatar Walles
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Warszawa
Postów: 978
Domyślnie

Cytat:
Napisał 400889 Zobacz post
Weź ty gosciu trochę żołedzi zjedz to może trochę na drugi raz się zostaniesz zanim napisze taki post. W jaki sposób 100lvl bez skilli jest gorszy od 60? Wbicie 100lvla tylko i wyłącznie kopiąc zajmuje ze 100h podczas gdybyś miał te 100h przeznaczyć na skillowanie to byś dużo lepiej wyszedł niż siedząc(<- w wypadku palka i rycka ) u maga sprawa wyglada jeszcze lepiej ponieważ wystarczy wbić 50lvl i jesteś gotowy do rozdania pnow a wbicie 50m lvla to kilka godzin.
Sory że dosyć chaotycznie to napisałem ale nie chcialo mi się tego pisać dosyć szczegółowo oraz pisałem to z kalkulatora.
Pozdrawiam Alol
Widać że jesteś mistrzu jak dla ciebie 60 level który codziennie robi dzienne za które co jakiś czas ma PNy jest gorszy od 100 poziomu który wyexpi się w godzine na zabijaniu kolegi który nie gra i chce się zrokować.

Jak nie grasz to nie graj i pal wroty pajacyku


#Topic
Pomysł ekstra a postacie wyexpione na zabijaniu ziomków będą bardzo słabe o ile mówimy tu o 20 poziomie który nagle wskoczył na 100 poziom.

PS. warmode byłby odpalany tylko przez admina więc wyexpianie się korzystając z kogoś postaci odpada.
Walles jest nieaktywny  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 10:10.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin