Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Sugestie i Propozycje > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Zobacz wyniki ankiety: Czy wrócić NPC'ta od cofania skillów(na tydzień)
TAK 13 40.63%
NIE 19 59.38%
Głosujących: 32. Nie możesz głosować w tej sondzie

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 08-03-17, 01:29   #11
wojtek12345
 
Zarejestrowany: Gru 2016
Postów: 173
Domyślnie

Cytat:
Napisał Orochimaru Zobacz post
Witam.
Uważam iż powinien wrócić NPC od cofania umiejętności, kiedyś taki był na tydzień.
Dużo osób w tej edycji źle wbiło pny, bo sądziły że spokojnie im starczy skoro mają zablokowany mlvl itp.
Głosujcie w ankiecie !
Wcale nie mówisz o sobie
wojtek12345 jest nieaktywny  
Stare 08-03-17, 02:16   #12
Lajked
 
Avatar Lajked
 
Zarejestrowany: Sty 2016
Postów: 28
król

Słyszałem że jest możliwość cofniecia pnów, kosztem braków ich z questów oraz daily. No ale zawsze dostaniesz pn za poziom ;) fiu fiu
Lajked jest nieaktywny  
Stare 08-03-17, 02:41   #13
Orochimaru
 
Zarejestrowany: Gru 2016
Postów: 39
Domyślnie

Cytat:
Napisał wojtek12345 Zobacz post
Wcale nie mówisz o sobie
No nie piszę typie. Napisałem "wiele osób".
Mi osobiście pny starczają :)
Orochimaru jest nieaktywny  
Stare 08-03-17, 09:19   #14
Catthon
Lubię placki
 
Avatar Catthon
 
Zarejestrowany: Lis 2012
Postów: 2,264
Domyślnie

Cytat:
Napisał Orochimaru Zobacz post
No nie piszę typie. Napisałem "wiele osób".
Mi osobiście pny starczają :)
Jesteś alchemikiem i magiem na poziomie, na którym w mlvl uwalnia się na tyle, by zaczynało tych pnów brakować (wg moich szacunków)
Podejrzenia cokolwiek uzasadnione, zwłaszcza, że chyba tylko magom może zależeć na tej zmianie (wydaje mi się, że inne profesje mogą na pnach pooszczędzać).
Catthon jest nieaktywny  
Stare 08-03-17, 09:39   #15
Ememems
Gość
 
Postów: n/a
Domyślnie

Jeśli koło połowy osób jest na tak, to zastanawiam się tylko co by przeszkadzało pozostałym gdyby faktycznie dodali tego npc. I nie mówię tu, że tylko na tydzień. Myślę, że w każdej, porządnej grze powinna być możliwość cofania umiejętności. Dla kogoś kto źle rozdał, dla kogoś kto by chciał spróbować np. nie 1h a 2h, itp. itd. Z tego co mi się wydaje polegało to na wyzerowaniu skilli i przywróceniu pn, nie mylę się? Czyli jeśli ktoś nabił ręcznie 100 siły, to po odzyskaniu pn będzie miał 1 siły, mam rację? Nie rozumiem co mają przeciwko te osoby, które są na nie. Przecież wam się to może nie przyda, ale są gracze, którym to się przyda i jest to aż 13 osób. Ja sama jeszcze nie rozdawałam pnów, nie mam takiego problemu jak twórca wątku, a jestem na tak (nie oddałam jeszcze głosu).

Catthon czemu tak przydatna funkcja miałaby działać na szkodę serwera? Czy lepiej jest założyć nową postać, bo na starej coś źle się rozdało lub chciałoby się spróbować czegoś innego? Nawet w Wiedźminie 3 można zresetować umiejętności..
 
Stare 08-03-17, 10:11   #16
Walles
 
Avatar Walles
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Warszawa
Postów: 978
Domyślnie

Jestem na tak ale każdy reset skili to koszt 500 talarów.
Walles jest nieaktywny  
Stare 08-03-17, 10:20   #17
Catthon
Lubię placki
 
Avatar Catthon
 
Zarejestrowany: Lis 2012
Postów: 2,264
Domyślnie

Cytat:
Napisał Ememems Zobacz post
Jeśli koło połowy osób jest na tak, to zastanawiam się tylko co by przeszkadzało pozostałym gdyby faktycznie dodali tego npc. I nie mówię tu, że tylko na tydzień. Myślę, że w każdej, porządnej grze powinna być możliwość cofania umiejętności. Dla kogoś kto źle rozdał, dla kogoś kto by chciał spróbować np. nie 1h a 2h, itp. itd. Z tego co mi się wydaje polegało to na wyzerowaniu skilli i przywróceniu pn, nie mylę się? Czyli jeśli ktoś nabił ręcznie 100 siły, to po odzyskaniu pn będzie miał 1 siły, mam rację? Nie rozumiem co mają przeciwko te osoby, które są na nie. Przecież wam się to może nie przyda, ale są gracze, którym to się przyda i jest to aż 13 osób. Ja sama jeszcze nie rozdawałam pnów, nie mam takiego problemu jak twórca wątku, a jestem na tak (nie oddałam jeszcze głosu).

Catthon czemu tak przydatna funkcja miałaby działać na szkodę serwera? Czy lepiej jest założyć nową postać, bo na starej coś źle się rozdało lub chciałoby się spróbować czegoś innego? Nawet w Wiedźminie 3 można zresetować umiejętności..
Ponieważ to gra RPG i wybory są w niej bardzo ważne. Przemyślany rozwój swojej postaci to przewaga, która podkreśla umiejętności gracza. Z drugiej strony trzeba się liczyć z konsekwencjami wyborów ryzykownych. Ja na przykład zaryzykowałem tworząc maga, nie jestem z tego wyboru szczególnie zadowolony (na jakość tej profesji wskazuje liczba magów w top 30), ale nie proponuję wstawienia NPC od resetu profesji i subprofesji.

Nie zdarzyło się nic na tyle poważnego, by znacząco wpłynęło na sensowność decyzji podjętych w tym zakresie przy starcie serwera Community PVP. Nie widzę więc powodu, by to zmieniać.

Na szczęście w tym zakresie mam dokładnie taki sam głos jak wszyscy inni.

PS: Co do resetu w innych grach. Wiedźmin 3 to zdaje się singleplayer. Wskaż mi grę MMO RPG opartą na konkurencji między graczami, w której bez płacenia realnej kasy można było zresetować umiejętności.
Catthon jest nieaktywny  
Stare 08-03-17, 10:31   #18
paaaprikos96
 
Avatar paaaprikos96
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Białystok
Postów: 637
Domyślnie

Cytat:
Napisał Catthon Zobacz post
Wskaż mi grę MMO RPG opartą na konkurencji między graczami, w której bez płacenia realnej kasy można było zresetować umiejętności.
Altaron xD
__________________
paaaprikos96 jest nieaktywny  
Stare 08-03-17, 10:40   #19
Ememems
Gość
 
Postów: n/a
Domyślnie

Catthon, to na pewno nie powinno być za darmo. Szukając w googlach trafiłam na kilka gier w tym Margonem, Metin2, gdzie podobno można i owszem resetować skille, ale nie za darmo.
 
Stare 08-03-17, 10:44   #20
Catthon
Lubię placki
 
Avatar Catthon
 
Zarejestrowany: Lis 2012
Postów: 2,264
Domyślnie

@Karnemelk
Przez chwilę, z bardzo ważnych przesłanek.

Cytat:
Napisał Ememems Zobacz post
Catthon, to na pewno nie powinno być za darmo. Szukając w googlach trafiłam na kilka gier w tym Margonem, Metin2, gdzie podobno można i owszem resetować skille, ale nie za darmo.
Altaron nie przewiduje "sklepu", w którym można kupić podwójne expy, blessy, resety skilli i tak dalej za realne pieniądze. Wielokrotnie były takie propozycje, za każdym razem odrzucane.

Wydaje mi się, że jest to też przewagą Altaronu nad niektórymi MMO RPG.
Catthon jest nieaktywny  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 09:39.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin