Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Sugestie i Propozycje > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Zobacz wyniki ankiety: Tak czy nie?
Tak, ponieważ... 17 80.95%
Nie, ponieważ... 4 19.05%
Głosujących: 21. Nie możesz głosować w tej sondzie

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 17-01-17, 00:05   #1
ezzak
 
Zarejestrowany: Maj 2015
Postów: 126
Domyślnie Odes Kpiro

Rework czaru odes kpiro, obecnie nieużywanego, na coś bardziej przydatnego.

Koszt: 50 punktów many
Działanie: Instant hit o wartości 0.85*autoattack.
Exhaust: 2 sec.

Czar dostępny dla wszystkich rodzajów broni dystansowych.
ezzak jest nieaktywny  
Stare 23-03-17, 01:49   #2
Mervakis
 
Avatar Mervakis
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Katowice
Postów: 2,529
Domyślnie

Ktoś jeszcze? 7 osób to niewiele. Wszystkie dystansowe odpadają (nożyki, puginały, itp). Co najwyżej dla łuku i kuszy.
__________________
The bird of Hermes is my name
eating my wings to make me tame
Mervakis jest nieaktywny  
Stare 25-03-17, 17:03   #3
Rahilux
 
Avatar Rahilux
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 1,518
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Rahilux
Domyślnie

Będzie to wprowadzane?
Rahilux jest nieaktywny  
Stare 25-03-17, 17:09   #4
Mervakis
 
Avatar Mervakis
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Katowice
Postów: 2,529
Domyślnie

Cytat:
Napisał Rahilux Zobacz post
Będzie to wprowadzane?
Czekam aż zagłosuje miarodajna liczba osób.
__________________
The bird of Hermes is my name
eating my wings to make me tame
Mervakis jest nieaktywny  
Stare 25-03-17, 17:16   #5
Rahilux
 
Avatar Rahilux
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 1,518
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Rahilux
Domyślnie

Według mnie powinno to wejść w życie, pytając się kilkunastu zwiadowców o kusze, każdy mi powiedział że kuszy używali od 45 lvla bo hape odes kpiro wkracza, nawet nie kupowali odes kpiro bo to strata hajsu, a teraz jest możliwość usprawnienia gry zwykłym łukiem/kompo/ czy kompo żywiołów które są w większości używane jako ozdoby do domku zamiast brane na expy.
Rahilux jest nieaktywny  
Stare 25-03-17, 19:08   #6
Goferczarnegozla
 
Zarejestrowany: Gru 2016
Postów: 35
Domyślnie

Pamietajcie ze przy reworku odes kpiro przydaloby sie reworknac pare spelli maga nie gram wiec nie mam nawet jak teraz ich posprawdzac ale jak gralem to jest to jedna wielka kupa i fajnie byloby gdyby jednak mag mial mozliwosc czarowania na respie (probowalem taiw fomesowac gorskie,bic je z efo owli, deper efo owle uzywac na expie kupa kupa i jeszcze raz kupa lepiej zrobic sd/kupic bedzie w shopie)

Rework = zmniejszyc koszt many skoro na manasach robi sie szybkie refille to nikogo nie powinno martwic to ze rzuce sobie taiw fomes np za 120 many albo efo owle za 180-200 albo deper efo owle za 150 to sa takie liczby ktore mialyby +/- sens na expie

Przy czym jezeli chodzi o visco pela aluk to z tego co widzialem dmg powinien sie bardziej scalowac xd nie wiem jak inne spelle ale jak kogos interesuje i gra magiem teraz to niech pozaklada tematy i pozbiera informacje ile bije ile many kosztuje
Goferczarnegozla jest nieaktywny  
Stare 25-03-17, 19:56   #7
909794
 
Zarejestrowany: Gru 2012
Postów: 131
Domyślnie

Expiąc z kuszą i tak nie byłoby sensu używać zreworkowanego odes kpiro w takiej postaci, tylko hape odes kpiro wchodziłoby w grę tak czy inaczej (40 many za hit, do tego chyba nawet mocniej niż auto atak bije i nie wiem czy nie ma przypadkiem większej szansy trafienia). To, co można by zrobić z odes kpiro, to dopasować je w jakiś sposób do łuku, bo teraz łuki nie mają racji bytu powyżej 45 lvla, chyba że ktoś chce mieć do końca życia 100k/h. To co jako miłośnik zwiadowcy (i miłośnik łuków zarazem) mógłbym zaproponować, to coś w stylu podwójnego strzału. Wyobrażam to sobie w formie buffu:
- czas działania: 10 sekund
- koszt many: nie wiem, trzeba by policzyć. Pewnie koło 200.
- efekt: każdy atak pobiera z kołczanu dwie strzały i zadaje obrażenia większe o ~70%

Wciąż o wiele słabiej niż z hape odes kpiro, ale można się już pokusić o expienie z łukiem, bo wychodziłoby zdecydowanie taniej niż z kuszą, a już nie tak dramatycznie powoli, jak teraz. Solo z łukiem expi się co najmniej 2x wolniej niż z kuszą, a zarobek tak naprawdę wychodzi podobny (z łukiem wydajesz, powiedzmy, 2x mniej na ubicie jednego potwora, ale z kuszą ubijasz ich ponad 2x więcej w tym samym czasie, czyli hajs się zgadza). Mówię tutaj o expieniu do 80 lvla, wyżej nie wiem.
909794 jest nieaktywny  
Stare 25-03-17, 20:15   #8
Rahilux
 
Avatar Rahilux
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 1,518
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Rahilux
Domyślnie

A czy nie można poprostu zostawić odes kpiro dla łuków i kusz takim jakie jest teraz?
Wtedy wszystkie profy będą równie zbalansowane na początku.

nie otwierać jeśli nie chce dostać się wylewu z powodu mojego kalectwa ortograficznego
Ukryty tekst:
Otóż, chciałbym opisać początki gry zwiadem (nie mówcie mi że potem jest op, bo każdą profesją robi się takie same pg lub większe *to moja osobista opinia a grałęm każdą profesją na tym balansie*), otóż mając 10-20 poziom wojownika potrafiłem robić 40k/h na czerwiach, magiem potrafiłem od 13 poziomu robić 60k/h, obie te profesje cechowały się tym że trafiałem z każdym hitem -wojem nie musiałem uciekać od moba -magiem biłem wszystko na hita, a zwiadowcą? robie 15k/h trafiam co 2 strzał i muszę uciekać, wiem że można mnie zbesztać za to co piszę bo temat opiera się w głównej mierze tylko na jakimś czarze, aczkolwiek jeśli wejdzie to w życie to dzięki temu zwiadowca od 25lvla będzie mógł kręcić większe expy, nie takie same jak woj z odes rago czy mag z gfb ale nie będzie to oscylowało w granicach 50k/h przy 30-40lvlu.

Ostatnio edytowane przez Rahilux ; 25-03-17 o 20:20
Rahilux jest nieaktywny  
Stare 25-03-17, 21:20   #9
Mervakis
 
Avatar Mervakis
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Katowice
Postów: 2,529
Domyślnie

Cytat:
Napisał Rahilux Zobacz post
A czy nie można poprostu zostawić odes kpiro dla łuków i kusz takim jakie jest teraz?
Wtedy wszystkie profy będą równie zbalansowane na początku.
Z takim jak jest teraz mod dla dmgu strzał/profilowanych/wzmocnionych / mod spella, by sprawił, że strzały wzmocnione by biły po 20, więc zostawianie w formie obecnej nic by nie dało.
__________________
The bird of Hermes is my name
eating my wings to make me tame
Mervakis jest nieaktywny  
Stare 25-03-17, 21:33   #10
Rahilux
 
Avatar Rahilux
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 1,518
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Rahilux
Domyślnie

Nie o to mi chodziło, rozumiem że boost tego czaru pod łuk musiałby być, chodziło mi raczej o to by zrobiono go pod te łuki ale nie robiono tych upgradów typu

"- czas działania: 10 sekund
- koszt many: nie wiem, trzeba by policzyć. Pewnie koło 200.
- efekt: każdy atak pobiera z kołczanu dwie strzały i zadaje obrażenia większe o ~70%"

Żeby działał jak zwykłe Odes Kpiro
Rahilux jest nieaktywny  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 08:07.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin