Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Sugestie i Propozycje > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Zobacz wyniki ankiety: Poprawa nerfa hape odes mag to papier powinien uciekac...
30 poziomów 5 20.83%
35 poziomów 7 29.17%
40 poziomów 3 12.50%
45 poziomów 11 45.83%
Ankieta wielokrotnego wyboru Głosujących: 24. Nie możesz głosować w tej sondzie

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 24-10-17, 09:15   #11
Windykator
 
Avatar Windykator
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 659
Domyślnie

Dzisiaj skocze na gorskie. Jezeli 107 maga dogoni gorski to nie napisze nic. - po prostu bede krecil kostka.

I prosze mojego posta nie traktowac jako placz dziecka ktoremu zabrano lizaka, mag byl przegiety wzgledem palka w solowej grze, lecz nerfy na altaronie czesto sa porownywane do wylaczenia czaru/przedmiotu/respa ktorego nerf dotyczyl. Jeszcze nigdy nie dotyczyl calej profesji, a z wiedza jak latwo wywrocic sie magiem - boje sie ze ta predkosc byla jedynym co pozwalalo mi turlac poziom w przod
__________________
Cytat:
Napisał Mcree
[...]najwięcej jest jadu Legkana, który (mam osobiste wrażenie) pisząc każdy kolejny post spożywał coś mocniejszego niż amfetamina.

Ostatnio edytowane przez Windykator ; 24-10-17 o 09:32
Windykator jest nieaktywny  
Stare 24-10-17, 12:34   #12
Bryndzaarron
 
Zarejestrowany: Wrz 2017
Postów: 169
Domyślnie

Cytat:
Napisał Rahilux Zobacz post
To niech te osoby się też udzielą bo póki co widzę Ciebie i Gofra który zawsze narzekał na maga którym robił największe pg i pieniążki.
Nie zeby cos ale jezeli poswiecilbym tyle samo czasu na mojego maga co na zwiada mialbym nim przynajmniej 130lvl w tym momencie jak nie lepiej a jakbym od poczatku gral ryckiem 1h elementalista to juz dawno mialbym 170lv i sie smial z wszystkich nerfow na tej edycji

100lv do tego momentu to moznaby nawet na oficerach wbic a w tym momencie poszedl nerf na spoty gdzie mag mogl pojsc na 50lvlu z efo tote i zrobic 140k/h z rozdzka maga bez bonusu + zrobic profit a moj 100lv na magu wbilem glownie na respach gdzie robilem kase mialem ponad 100 talarow w loocie + w banku 70 na 100lvlu bo biegalem i robilem 200k/h bez bonusu z profitem na 80+ magu

Kupowanie sdkow w sklepie mozna porownac do kupowania puginalow przez zwiadka tylko kto wykreci wiecej na 100lvlu w ten sposob expa po aktualnych nerfach i roznych takich? Bo mi sie wydaje ze zwiad a kasa w obu przypadkach szybko sie konczy (no ok zwiadkowi troche szybciej ale cos za cos)

Albo robimy hard otsa gdzie kazda profesja ma lipe albo robimy knight otsa gdzie rycerz robi sobie 2x-3x tyle expa co inne profesje i profit przy okazji a dla mnie i tak teraz zwiad>mag wiec jakbym mial grac (w co watpie) gralbym tylko zwiadkiem przyjemny bez stresu nie musi sie spinac na respie ze padnie w ulamku sekundy szybki refill dobre profity jak sie wie gdzie expic


A najbardziej prychlem z przyspieszenia monstr na ktore takim magiem musialem szykowac gfbki/pociski/miksy maga lub chociaz mocy robione (bo na malych to szkoda zachodu 20min refill) do tego srebrne naszyjniki must have gdzie sobie ryzykowalem na kazdym kroku igrajac ze smiercia lurujac 4 czasem nawet 5 monstr plujac na to czy goni mnie mistrz ceremonii z 2 uzbrojonymi i 1 zwyklym w sumie one tez mnie opluwaly jadem czasem za 800+ z dystansu chuj tam za dobrze jest magowi jak on smie zrobic 350k/h na bonusie i jak przyfarci zarobic 10 talcow na 2h refill 100lvlem przyspieszmy je i spowolnijmy jednoczesnie maga niech przyjmie na pysk fale za 400 i 4 plujki po 200 kazda

Tak wyglada gra magiem jak chce "przyexpic" i zarobic na dobrym spocie na swoj lvl ryzyko co chwile 1 chwilowy lag i wracasz do miasta nawet czasem nie musi to byc lag tylko unlucky sytuacja
22 paź 18:37 108 Pokonany przez Abitańskie Monstrum, Abitańskie Monstrum
21 paź 19:02 106 Pokonany przez Abitańskie Monstrum
21 paź 18:46 107 Pokonany przez Abitańskie Monstrum, Abitańskie Monstrum, Abitańskie Monstrum
20 paź 17:45 104 Pokonany przez Abitańskie Monstrum, Abitańskie Monstrum, Abitańskie Monstrum
20 paź 13:59 103 Pokonany przez Abitańskie Monstrum, Mistrz Ceremonii, Abitańskie Monstrum
19 paź 21:40 102 Pokonany przez Abitańskie Monstrum, Abitańskie Monstrum, Abitańskie Monstrum
+ zao 40 dedow od mysmeni (no ok zao troche nie ogarnia)
+ gwander 6 albo 7 dedow od rekinow na expie + na mistrzach z 4
meanwhile eczek robi sobie 800k/h na 70lvlu zalicza trzy dedy od startu otsa od mobow dwa od hydr na team huncie 1 na kicku od rekinow na 125lvlu xDXDXD ryzyko na expie wspolmierne do efektow expienia i profitu

Ostatnio edytowane przez Bryndzaarron ; 24-10-17 o 16:00
Bryndzaarron jest nieaktywny  
Stare 24-10-17, 15:51   #13
c770832
 
Zarejestrowany: Gru 2011
Postów: 208
Domyślnie

Jest dobrze, nic nie zmieniac. W koncu mag duch jest do czegos potrzebny :D
c770832 jest nieaktywny  
Stare 24-10-17, 18:31   #14
Morgiannek
 
Zarejestrowany: Gru 2016
Postów: 89
Domyślnie

No wlasnie jest dobrze nic nie zmieniać ankieta do zamkniecia.
Morgiannek jest nieaktywny  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 06:01.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin