Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Sugestie i Propozycje > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Zobacz wyniki ankiety: Czy jesteś za połączeniem serwerów
Tak 7 24.14%
Nie 19 65.52%
Tak, ale w inny sposób niż przedstawiony w temacie 3 10.34%
Głosujących: 29. Nie możesz głosować w tej sondzie

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 14-10-17, 23:12   #1
Dather
 
Zarejestrowany: Sty 2012
Postów: 155
żarówka Połączenie swiata pvp i npvp.

Witam nowych jak i starych graczy wpadłem na pewien pomysł może coś z tego się przyda.
Zakładam ankietę kto jest temu przeciwny a kto za. Pomyślałem że jest to czas w którym cos tam sie dzieje i może coś doradzę.
Zapraszam do rozprawki.

Otóż chciałbym zaproponować połączenie świata npvp z pvp, w bardzo dziwny sposób.
Wprowadzić godzinę krucjat forma może być dowolna chodzi o sens PVP.
W Ciągu tygodnia pon - pt od godziny 18-20 włącza się Krucjata w której Gracze losowo( bądź sami) wybierają stronę po której się opowiedzą. Następnie npc Teleportuje gracza do wyspy Gdzie toczy się walka. Gracze podzieleni są na 2 obozy Np czerwoni i niebiescy. Każdy kolor pojawia się w swoim mieście (wyspie) i próbuje się przedostać do wrogiego miasta.
Trzeba dostać się do środka małego miasteczka fortu zamku czymkolwiek to będzie i wejść w tp za drzwiami (przykład.) Osoba która zdobędzie najwięcej tpków dostaje jakąś skromną nagrodę 5 pn coś w tym stylu(to do omówienia później)
W niedziele i soboty można by włączyć krucjatę od zapisu do zapisu (kwestia ustaleń)
I teraz najważniejsze Będąc na krucjacie nie traci się lvl dropa i niczego. jest to po prostu czysta walka P V P gdzie nić nie tracisz a masz zajebista chęc wrócić na wyspę i zlać tyłek oprawcom.
Idac dalej widze masę pytań pojawiających się w waszych głowach postaram się odpowiadać na bieżąco.
Za wszystkie zużyte podczas walki przedmioty trzeba by zapłacić u npc który byłby w fortecy której sie pojawiamy.
Nawet można by to podciągnąć pod fabułę i zrobić walkę Abitańców z ludzmi

Dodałbym do tego jeszcze jeden moim zdaniem istotny system. Mowie o PVP
Za zabite fragi nie było by innej możliwości zdobycia fragów normalnie tylko podczas krucjat były by itemy i stroje do zdobycia. i to własnie było by zajebiste.(moim zdaniem)
Bo za 50-200-1000 fragów miałbyś podstawę 1 i 2 addon
Dodatkowo fragi można by wymieniać na jakies itemy u pewnego npc. Ale nie mosięrzne tylko jakieś lepsze.

I to byłby System który MEGA przyciągnąłby graczy a przede wszystkim jakoś pogodził 2 serwery.

Teraz od strony technicznej chętnie bym podyskutował i pozmieniał to w taki sposób by technicy napracowali się najmniej. Ale nie wiem czy będą Tym zainteresowani.
Ale nie poddaje się spróbuję podpowiedzieć jak to zrobić, Można by jeżeli nie da sie wprowadzić tego w takiej formie jak przedstawiłem aktywować teleportowanie się gdzieś od godziny do godziny itp bo się nie da.
To wprowadziłbym serwer krucjatowy który odpalałby się w określonych godzinach. Po zakończeniu krucjaty next SS wczytywały by się fragi.

Postacie były by aktualizowane przez skrypt codziennie przy ss.
Czyli jutro na krucjatę miałbym postać która została zapisana przed savem serwera rano. Mimo że grałbym cały dzień postać wczytała by się z zapisu ss.
Nie miało by to wpływu na rozgrywkę bo fragi naliczyły by się do postaci następnego dnia żadne inne dane nie były by przekazywane. Mam nadzieje że wyjaśniłem to w miarę zrozumiale.

I teraz Jest świetna opcja by sie naparzać ciężko by trafić na swoich ziomków bo system generowałby losowo po równo czyli jak jest 10 graczy niebieskich to czerwonych może być min 9 max 11 o jedno oczko proste.

Starałem się jak umiałem jest to propozycja którą chętnie rozwinę wyjaśnię bo wiem że jest masę pytań.

Jeżeli gdzieś w tekście są błędy to wybaczcie.

Ostatnio edytowane przez Dather ; 14-10-17 o 23:22
Dather jest nieaktywny  
Stare 15-10-17, 06:57   #2
Bryndzaarron
 
Zarejestrowany: Wrz 2017
Postów: 169
Domyślnie

xDxDxDxDxD
nie
Bryndzaarron jest nieaktywny  
Stare 16-10-17, 13:42   #3
Catthon
Lubię placki
 
Avatar Catthon
 
Zarejestrowany: Lis 2012
Postów: 2,264
Domyślnie

Z uwagi na jasne intencje administracji oraz wynik ankiety zamykam temat.
Catthon jest nieaktywny  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 04:48.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin