Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Sugestie i Propozycje > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Zobacz wyniki ankiety: Czy jestes za polaczeniem serwera pvp i non pvp w taki sposób??
tak 7 26.92%
nie 16 61.54%
jest mi to obojętne 3 11.54%
Głosujących: 26. Nie możesz głosować w tej sondzie

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 16-10-17, 09:10   #11
Windykator
 
Avatar Windykator
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 659
Domyślnie

Nie.
1. Roznica poziomowa i ekwipunkowa ktora zdominuje rynek i stworzy jeszcze wieksza inflakcje talara.
2. Spadek wartosci talara.
3. Brak mozliwosci wyrzucania graczy non ze spotow (robimy to rzadko z neutralami ale robimy)

Jezeli chcecie grac na rozwijanym serverze to zapraszamy.
poza zydkami nikt nie bije neutrali.
__________________
Cytat:
Napisał Mcree
[...]najwięcej jest jadu Legkana, który (mam osobiste wrażenie) pisząc każdy kolejny post spożywał coś mocniejszego niż amfetamina.
Windykator jest nieaktywny  
Stare 16-10-17, 09:29   #12
Morgiannek
 
Zarejestrowany: Gru 2016
Postów: 89
Domyślnie

Myśle że tak ale postacie z npvp na pvp bez eq gór talarów co jedyne cos symbolicznego jak i lvl nie ten.
Morgiannek jest nieaktywny  
Stare 16-10-17, 12:51   #13
Bigosinski
 
Zarejestrowany: Sty 2017
Postów: 23
Domyślnie

Witam. Uważam, że pomysł jest dobry, lecz wymagane są poprawki.
Dlatego też chciałbym przedstawić wersję alternatywną, która uzupełniałaby Twój pomysł.
Jak zapewne większość z Was się domyśla, jeżeli wprowadzimy wersję pierwotną, pojawią się spory pomiędzy graczami N-PVP a PVP o expowiska, które często byłyby niestety nie do rozwiązania.

Dlatego proponuje wprowadzenie dobrej zmiany - możliwości zajmowania respów, poprzez wpisanie komendy !zajente
Komenda działałaby w następujący sposób: Po wbiegnięciu na respa gracz wpisuje na czacie ów komende, która powoduje, że resp jest zajęty na czas do 2 godzin przez niego. Powodowałoby to, że inny gracz który spróbuje wbiec na respa nie zostanie na niego wpuszczony (coś jak niemożność przejścia na drugą stronę wieży Erazmusa) - czyli serwer będzie kickował gracza kratkę do tyłu gdy ten przekroczy granice zajętego respa, przytym pojawiałby się jakiś komunikat, przykładowo "Kolego.. zapędzasz się troszeczkę - resp będzię wolny o godzinie xx:yy."
Gracz który zajął respa mógłby zapraszać innych graczy w podobny sposób jak może zapraszać ich do domku (!zaproś gracza, !wyrzuć gracza etc). Oczywiście trzebabyło by wprowadzić jakieś ograniczenia, np po opuszczeniu respa przez gracza który go zajął, resp się zwalnia. Dodatkowo, w sytuacji gdy conajmniej 3 graczy stwierdzi, że ktoś zajął resp nieuczciwie, mogliby go wyrzucić z respa, wpisując komendę !wyjazd "nick gracza".

Powyższy sposób mógłby lekko promować graczy non-pvp, dlatego moim pomysłem jest następnej komendy, która byłaby już z myślą o graczach PVP - ów komenda nazywałaby się !deduwa, używałoby się jej w ten sposób - !deduwa "nick gracza" "ilość złota w talarach", powodowałaby ona to, że za śmierć gracza który został wpisany w komendzie wystawiana byłaby nagroda. Komendę dałoby się użyć również na graczach N-PVP (co powodowałoby, że będą targetowalni przez graczy), lecz z pewnymi ograniczeniami, po pierwsze aby gracz N-PVP byłby skazany na "deduwę" musiałoby co najmniej 3 niezależnych (nie z tej samej gildii) graczy, oraz komenda mogłaby być użyta przeciwko takiemu graczowi nie częściej niż raz na tydzień (do ustalenia)

To tyle z mojej strony, mam nadzieje, że mój pomysł zostanie przyjęty równie ciepło jak posty Łobuza, który nie ukrywam - jako elita intelektualna tego forum lekko zainspirował mnie do tego pomysłu.
Czekam na wprowadzenie mojego pomysłu do gry, pozdrawiam.

Ostatnio edytowane przez Bigosinski ; 16-10-17 o 13:08
Bigosinski jest nieaktywny  
Stare 16-10-17, 13:41   #14
Catthon
Lubię placki
 
Avatar Catthon
 
Zarejestrowany: Lis 2012
Postów: 2,264
Domyślnie

Z uwagi na negatywny wynik ankiety oraz jasne intencje osób zaangażowanych obecnie w tworzenie Altaronu, zamykam temat.
Catthon jest nieaktywny  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 09:09.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin