Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Sugestie i Propozycje > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 13-08-13, 15:19   #1
mortans
 
Avatar mortans
 
Zarejestrowany: Sie 2012
Postów: 46
Domyślnie Demon Dorfasa - pomysł

Witam wszystkich.
Ostatnio w padł mi do głowy taki pomysł, aby do świata altaronu dodać nowego bossa... potężnego demona Dorfasa. Jak wiemy, w ostatniej aktualizacji zostały dodany kult Dorfasa (mag, piromata itd...). Moim pomysłem jest stworzyć potężnego demona, którego wyznawcami są ostatnio dodani przeciwnicy. Pomyślałem sobie też, że ciekawym urozmaiceniem gry byłoby przywoływanie ów demona.... można by było stworzyć jego ołtarza, na który składało by się odpowiednią ofiarę aby zachęcić demona do wyłonienia się z czeluści i przybycia do naszego świata. Ofiarą mógłby być jakiś rzadki przedmiot lub... ofiara z gracza. Oczywiście demonowi dalibyśmy nowy i unikatowy przedmiot ( nie do zdobycia w żaden inny sposób ), tak aby było warto poświęcić życia za praktycznie bezcenne skarby. Wywołać demona można by było powiedzmy raz na kilka dni, a jego moc była by porównywalna z Borutą.... a może i zrobić go potężniejszego ?. Myślę, że było by to fajne urozmaicenie dla graczy na wyższych lvl-lach... oraz kolejny pretekst by do świata dodać nowe przedmioty... może jakąś nową unikatową broń dla maga ? albo przedmioty, które zwiększałyby zadawane przez gracza obrażenia od ognia ? To już by zależało od administracji...

Daję luźny pomysł, który można by jeszcze zmodyfikować tak aby jeszcze bardziej urozmaicić grę.

Proszę o skomentowanie lub/i skorygowanie mojego pomysł... a najbardziej proszę o wypowiedz administrację.

Z powarzaniem
Etaen

Ostatnio edytowane przez mortans ; 13-08-13 o 16:42
mortans jest nieaktywny  
Stare 13-08-13, 16:25   #2
Aryen
 
Avatar Aryen
 
Zarejestrowany: Sie 2013
Postów: 6
Thumbs up

Cytat:
Napisał mortans Zobacz post
Ofiarą mógłby być jakiś rzadki przedmiot lub... ofiara z gracza.
Bramka lvlowa od 150lvl, zeby nikt tam nie wchodzil 40lvlem, mechanizm podobny do tego z misji u grabarza, odejmujacy -100% hp i np tylko 15% szans na zrespienie sie demona.

Fajny pomysł! :] Dobrze się komponuje w fabułę a po zdetronizowaniu Boruty przydałby się nowy boss. :]

Ostatnio edytowane przez Aryen ; 13-08-13 o 16:55
Aryen jest nieaktywny  
Stare 13-08-13, 16:59   #3
Tron
Emerytowany Techniczny
 
Avatar Tron
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 1,612
Domyślnie

Nowi bossowie do których będzie potrzebny konkretny plan, aby ich pokonać są w planach i na pewno się pojawią. Cierpliwości.

Cytat:
Napisał Aryen Zobacz post
a po zdetronizowaniu Boruty przydałby się nowy boss. :]
Zdetronizowano Borutę, ale nie innych czołowych bossów, a z tego co wiem, jeszcze jeden demon czeka na śmiałków gotowych, żeby go poskromić ;)
Tron jest nieaktywny  
Stare 14-08-13, 05:55   #4
Noriaa
 
Avatar Noriaa
 
Zarejestrowany: Wrz 2012
Postów: 21
mrugnięcie

Cytat:
Napisał Tron Zobacz post
Zdetronizowano Borutę, ale nie innych czołowych bossów, a z tego co wiem, jeszcze jeden demon czeka na śmiałków gotowych, żeby go poskromić ;)
Czyżbyś mówił o ulubienicy graczy, która jak nikt inny urozmaica nam grę pobudzeniem kory wyspy (mózg) co powoduje lekkie wnerwienie i niezłą dawkę adrenaliny?
Noriaa jest nieaktywny  
Stare 14-08-13, 13:15   #5
Zenon von Wons
 
Avatar Zenon von Wons
 
Zarejestrowany: Sie 2012
Skąd: Wezmę piwo?
Postów: 596
Domyślnie

Noriaa myślę, że chodziło po prostu o czarnego smoka. FAjnie gdyby można było go przyzwać raz na 3 miesiące(blokada, żeby go nie farmić) i mogłbyśmy przyzywać po prostu legiona(?) tego co tworzył ze stworzycielem altaron, ale potem sie przeciwstawił. Byłoby mocne wejście w fabułę
Zenon von Wons jest nieaktywny  
Stare 14-08-13, 13:36   #6
Attax
 
Avatar Attax
 
Zarejestrowany: Paz 2011
Postów: 400
Domyślnie

Legion moim zdaniem powinien 500 lvl miec na pstryknięcie.
Attax jest nieaktywny  
Stare 14-08-13, 16:10   #7
9106796
 
Zarejestrowany: Cze 2011
Skąd: Lubelskie/ Poznań
Postów: 281
Domyślnie

Tak sie podniecacie juz,ze Boruta padla. Padla narazie jedna jedyna. Zabijcie ja jeszcze pare razy i wtedy mowcie,ze jest taka latwa. Z tego co sie orientuje 110 maga na full utamo i hp zdjela na 1 strzala :)
__________________
Nikt nie jest na tyle mocny by nie można było z nim zwyciężyć.

Zurvy - Collegium.
9106796 jest nieaktywny  
Stare 14-08-13, 16:13   #8
Tron
Emerytowany Techniczny
 
Avatar Tron
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 1,612
Domyślnie

Cytat:
Napisał Zenon von Wons Zobacz post
Noriaa myślę, że chodziło po prostu o czarnego smoka.
Nie, nie chodziło o czarnego smoka. Pisałem wyraźnie o demonie, nie o smoku.
Tron jest nieaktywny  
Stare 14-08-13, 17:16   #9
Zenon von Wons
 
Avatar Zenon von Wons
 
Zarejestrowany: Sie 2012
Skąd: Wezmę piwo?
Postów: 596
Domyślnie

Cytat:
Napisał 9106796 Zobacz post
Tak sie podniecacie juz,ze Boruta padla. Padla narazie jedna jedyna. Zabijcie ja jeszcze pare razy i wtedy mowcie,ze jest taka latwa. Z tego co sie orientuje 110 maga na full utamo i hp zdjela na 1 strzala :)
mnie zdjęła na full hp, utamie i smoczym amulecie na hita na 130 lvlu zwiadem z UE! ale tak to jest jak Ci krzaki każą rzucać!
Zenon von Wons jest nieaktywny  
Stare 14-08-13, 22:57   #10
Artur II.
 
Avatar Artur II.
 
Zarejestrowany: Mar 2012
Postów: 77
Domyślnie

hah :D
milo
Artur II. jest nieaktywny  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 02:23.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin