Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Multimedia

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 12-07-14, 19:19   #51
Breaner
 
Avatar Breaner
 
Zarejestrowany: Maj 2014
Postów: 88
Domyślnie

Cytat:
Napisał Czorny3303 Zobacz post
Wszystko fajnie ale... HUNTED ZA BRAK ZDJĘCIA MNIE I MOJEGO PREZENTU!
Taki prezent to aż wstyd screena robić, screeny prezentów i daroczyńców dopiero od warości około 100 talarów +
__________________
"Pamiętaj kim jesteś..."
Moja historia -> http://forum.altaron.pl/showthread.php?t=11176
Kupię/Sprzedam -> http://forum.altaron.pl/showthread.php?t=12468
Breaner jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 12-07-14, 19:20   #52
Kennis
 
Zarejestrowany: Sty 2013
Postów: 97
Domyślnie

gratuluje i życze dalszych sukcesów w grze
Kennis jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 12-07-14, 19:46   #53
Bitek
 
Zarejestrowany: Lip 2014
Postów: 1
Domyślnie

Gratuluję awansów! Bardzo miło się to czyta.
Bawiłeś się kiedyś w jakieś sesje RPG albo cuś?
Bitek jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 18-07-14, 22:52   #54
Breaner
 
Avatar Breaner
 
Zarejestrowany: Maj 2014
Postów: 88
oczko "Tak mi obecnie mija czas..."

"Boss Altaronu KICK'zor ostatnio coraz częściej mnie nachodzi, z tego względu postanowiłem podnieść swoją umiejętność władania bronią. Przesyłam wam jedno ze zdjęć które zrobiłem podczas treningu, obecnie poziom mojej umięjętności jest już o wiele wyższy jednak nie zdradze wam jaki i do którego poziomu zamierzam tutaj zostać...Pozdrawiam was wszystkich gorąco! "




"Dostaję również wiele pytań od graczy dotyczących rycerza 2h, zamieszczam wam jedną z moich rozmów, w której opisuje swoje przemyślenia na temat mojej drogi rycerza dwuręcznego!"

Cytat:
23:23 Saranis Aegart: hej, Ty grasz ryckiem 2h nekro?
23:23 Pulsek: Hej, tak.
23:26 Saranis Aegart: no właśnie tak Cię kojarzyłem z forum, i pytanie mam
23:27 Saranis Aegart: bo wróciłem po dłuższym czasie do gry i zastanawiam się czy jest sens grać tym 2h nekro, mam 41 poziom, 2h na poziomie 104 i problem taki, ze rozdawalem wczesniej pny ;/
23:27 Saranis Aegart: a slyszalem, ze pny powinno sie teraz od 100 mniej wiecej rozdawac
23:28 Pulsek: nie wiem od czego zaczac, poczekaj chwile postaram sie dlugo odpisac w sensie duzo ;)
23:28 Saranis Aegart: a jak wygladaja Twoje skille/lvl? ;p
23:29 Pulsek: bede pisal kilka wiadomosci bo w 1 sie nie zmiesci wiec moment :P
23:29 Pulsek: Rycerz 2h jest jak dla mnie najbardziej zajebista profesja obecni, i nie jest tak ze faworyzuje go bo praktycznie w kazdej grze gram lucznikiem/zwiadwoca kumasz....i tu tez roznymi probowalem i nagle padlo na ryca 2h...
23:30 Pulsek: poczatkowo jak kazda mi sie gralo bo w tyle gier juz gralem ze wszystkim ogarniam, ale jak zaczalem zauwazac jego potencjal to byl szok! kazdy placze na forum ze ryc uposledzony ale jak ja wale smoka obecnie na 61 poziomie przecietnie za 300-400 to jest
23:30 Pulsek: miodzio!
23:30 Pulsek: skill 106 wbity recznie i pny rozdam dopiero na 120 wiec troche zepsules aczkolwiek wiekszosc graczy rozdaje na 95-100 tylko pozniej cierpi ze mniej wala ;)
23:31 Pulsek: w magie w ogole nie dawaj bo roznica z 18 mlvlu na 28 to tylko 5hp wiecej leczenia, tak 5 ! :o
23:31 Pulsek: Zrecznosc sie nie oplaca wiec w granicach 80-100 recznie. Ja mam 80 i mi nie potrzebna.
23:31 Pulsek: SIla 120 dla broni mam tylko pnami wbitej a pny wbilem na 100 recznie sily.
23:31 Pulsek: To wszystko chyba tak ogolnie co mam do powiedzenia :P
23:32 Saranis Aegart: wlasciwie to mi wszystko rozjasnilo :) a wiesz moze jak 2h wypada na tle 1h, glownie pod wzgledem otrzymywanych obrazen?
23:32 Saranis Aegart: bo bez tarczy to pamietam ze mialem dosc duzy waste mana potow
23:33 Pulsek: Powiem ci nie mialem okazji przetestowac 1h ale z tego co duzo z graczami rozmawiam to niby ten 1h mniej ciosow zadaje ale wiesz, 2h zadaje o wiele wiecej obrazen wiec szybciej zabije potwora i straci mniej potow mimo ze dostaje wiecej obrazen
23:33 Pulsek: wiesz ocb
23:34 Saranis Aegart: rozumiem, dzieki za pomoc ;] mysle, ze jednak i tak zrobie nowego rycka, bo strasznie szkoda mi tych pnow, a jak zaczne wbijac lvl to pozniej i tak pewnie bede zalowal ;p
23:35 Saranis Aegart: jeszcze szybkie pytanie o wysysanie zycia, dobrze sie to sprawuje?
23:36 Pulsek: rob nowego, 40 lvl to kwestia kilku dni jak potrenujesz skille. I powiem Ci jeszcze ze ja skillowalem do 88 skilla i pozniej doexpilem do 60, i nawet szlo milo a skille tez 88 wpadlo szybko, tym sposobem sie nie nudzilem itd...(zaraz dopisze next)
23:36 Pulsek: ...i na 60 zaczalem trenowac i wbilem poki co 106 (ciagle bez pnow), i jak wczesniej wbijalem sie w draga po 100-250...300 to byl dla mnie sukces to teraz spokojnie po 270-400 ! TO az milo expic!
23:37 Pulsek: 1% na 106 2h skillu idzie 4 minuty jakbys chcial wiedziec :P
23:37 Pulsek: a wlasnie wysysania jeszcze nie sprawdzilem
23:37 Saranis Aegart: o, to nie tak zle w sumie
23:37 Pulsek: jakos ciagle o tym zapominam :D
23:37 Pulsek: bo ja jestem nowy bo tylko 2 miesiace gram to wiesz ;P zapomnialem ze ten czaru kupilem, nie wiem czy z nim expia ludzie czy nie bo sa nieprzydatne czary
23:37 Pulsek: wiec musze sprawdzic czy oplaca sie to rzucac
23:38 Saranis Aegart: ogolnie to chce polaczyc elementaliste z nekro, i mysle ze i tak wezme jako 1 subke elementaliste
23:39 Pulsek: ja mam necro alch i dla mnie to idealnie, najwiekszy dmg mozna osiagnac bo az 145% z profesji plus nekro 2h ma 10%+ wiecej bazowego hitu w sensie 2 reczna bron tak wplywa na rycerza.
23:39 Pulsek: i alchemik ma te 20% wiecej z potów co zaoszczedza Ci duzo i leczy + manasuje za wiecej
23:41 Saranis Aegart: to teraz juz wszystko wiem :) dzieki raz jeszcze
23:41 Saranis Aegart: tymczasem lece, jutro nad tym posiedze ;p powodzenia!
23:41 Pulsek: jak cos to wal smialo do mnie albo pytaj ludzi na pomocy, forum lub priv
23:41 Pulsek: ;)
23:41 Pulsek: do milego!
23:41 Saranis Aegart: ok, byc moze odezwe sie z nowej postaci jak cos, hej!
__________________
"Pamiętaj kim jesteś..."
Moja historia -> http://forum.altaron.pl/showthread.php?t=11176
Kupię/Sprzedam -> http://forum.altaron.pl/showthread.php?t=12468

Ostatnio edytowane przez Breaner ; 25-07-14 o 23:32
Breaner jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 29-07-14, 20:01   #55
Breaner
 
Avatar Breaner
 
Zarejestrowany: Maj 2014
Postów: 88
król "Wychodzimy na prostą..."

"Zdecydowanie dawno uzupełniałem swoją historię, która bedzie dla mnie i być może dla przyszłych pokoleń niewątpliwie ciekawą pamiątką..." - Pomyślał Pulsek budząc się w ten jakże słoneczny, wakacyjny poranek.

Nasz bohater ostatnimi czasy wyznaczył sobie kolejny dzień - trening umiejętności walki swoim orężem!



"Trochę się przemęczę ale napewno zaowocuje to w przyszłości..."



"Czuję się coraz silniejszy, nie tylko we władaniu bronią. Zdecydowanie to był dobry pomysł żeby tu przyjść..."



Po długotrwałym treningu Pulsek udał się do miejsca, którego dawno nie odwiedział - dobrze znany mu już depozyt! Dla naszego rycerza nie jest to jedynie miejsce, w którym zostawia przedmioty które zdobył w minionych walkach lecz obszar, w którym czesto planuje swoje przyszłe plany, rozmawia z wieloma różnymi ludźmi - zarówno przyjaciółmi jak i nowo poznanymi śmiałkami.



"Przyszedł czas na sprawdzenie swoich umiejętności, które tak ciężko przyszło mi zdobyć!" - Pulsek wyruszył na kolejne przygody z myślą sprawdzenia nowej siły władania swoją bronią którą osiągnął. Jeżeli będzie ona wystarczająco dobra wróci on do depozytu aby podnieść ją siłą nauki którą przybywa mu z każdym poziomem.







"TAK! To zdecydowanie to czego oczekiwałem, mogę wrócić do miasta aby podnieść w sposób magiczny swoją umiejętność walki!"



Pulsek będąc w mieście postanowił zajrzeć do kanałów. Robił to co jakiś czas żeby sprawdzić czy nowym bohaterom Altaronu nie potrzebna jest pomoc.
Tym razem w kanałach nagromadziło się sporo wody, z tego powodu musiał wykorzystać on sporo siły aby nie zapaść się w zmuldzony piasek...




"Ostatni powrót do depo przed wyruszeniem na przygodę. Lina...MAM! Łopata...MAM! O MATKO ILE TALARÓW ! - To Arkon! Pokazując to co udało mu się zdobyć do tej pory jeszcze bardziej zmotywował naszego śmiałka do wyprawy.



"Pierwszy cel, wrogowie Altaronu - Abitańce! Z takim poziomem umiejętności popamiętają mnie na zawsze!"



"Następnie Smoki! Te stwory również muszą zobaczyć o ile potężniejszy się stałem!"



Pulsek nigdy jeszcze nie był taki szczęśliwy. Jego obrażenia są niesamowicie potężne! To dopiero początek legendy którą tworzy...





Pomimo tego że staje się coraz silniejszy Pulsek pamięta również o pomocy potrzebującym - "Dawno nie odwiedzałem Rohinama..."



Bazyli z południowego Altaronu również wydał Pulskowi kilka zadań na dzisiejszy dzień.



Po wykonaniu misji, bohater naszej historii udał się do obozu treningowego położonego na północny-wschód od jego ukochanego miasta - Neolith.



Spotkał w tamtym miejscu Gawena, nowego mistrza, który uczył go jak przetrwać w świecie Altaronu, jak również swojego dawnego przyjaciela dzięki któremu początki jego historii nie były aż takie ciężkie...



Po tym wszystkim wrócił do miasta, zaniepokoiły go jednak okrzyki dobiegające ze środka. Jak zawsze ciekawski pobiegł zobaczyć co się dzieje...okazało się że kilka śmiałków nadepnęła na odcisk nieodpowiednim osobom...





Wieczorem Pulsek jak zawsze spędził na rozmowie z przyjaciółmi w depozycie miasta a następnie udał się do swojego domku gdzie mógł w spokoju położyć się do swojego łóża. Jakie przygody czekaja na naszego bohatera ? Czy Obóz Treningowy do którego się udał zmieni wkrótce jego poglądy ? Na ile zdeterminowany jest nasz śmiałek aby stać się w niedalekiej przyszłości coraz bardziej szanowanym bohaterem ? Tego dowiemy się już niedługo...

__________________
"Pamiętaj kim jesteś..."
Moja historia -> http://forum.altaron.pl/showthread.php?t=11176
Kupię/Sprzedam -> http://forum.altaron.pl/showthread.php?t=12468
Breaner jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 29-07-14, 20:08   #56
630892
 
Avatar 630892
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Skąd: Częstochowa
Postów: 25
Domyślnie

Pozdrawiam ;)
630892 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 29-07-14, 20:51   #57
19960314
 
Avatar 19960314
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 299
Domyślnie

Dodajmy, że skradzionych flap flap flap stop
19960314 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 29-07-14, 20:58   #58
Breaner
 
Avatar Breaner
 
Zarejestrowany: Maj 2014
Postów: 88
Domyślnie

Dodajmy że mam 12 talarów i to dla mnie majątek bo jakoś nie idzie mi zarabianie i chętnie czekam z niespodziankami w depo Neolith w postaci paczek prezentów ! :D

Kolejna porcja screenów już niedługo bo musiałem je po dzielić ze względu na ilość.

Ciesze się że coraz częściej ktoś komentuje. Piona! ;)
__________________
"Pamiętaj kim jesteś..."
Moja historia -> http://forum.altaron.pl/showthread.php?t=11176
Kupię/Sprzedam -> http://forum.altaron.pl/showthread.php?t=12468
Breaner jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 29-07-14, 21:02   #59
Garok
 
Avatar Garok
 
Zarejestrowany: Lut 2014
Postów: 165
Domyślnie

#Tomurek
Widać jak bardzo umiesz czytać ze zrozumieniem i rozumiesz klimat rpg
__________________
Cytat:
Napisał sivik Zobacz post
czy bendom braly czy nie bendom to zagadka jest nieliha
tylko nie jec durzo na sniadanie bo bendzie bolec kiha
facebook.com/mikouaiB
Garok jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 29-07-14, 21:17   #60
beta2468
 
Avatar beta2468
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 681
Domyślnie

A ja mam w depo 20 talaruffff :((
Fajnie sie czyta Twoją historię :)
Pozdrawiam
__________________
"W życiu najpiękniejsze są dwie chwile.
Ta w której się rodzimy i ta, w której odkrywamy po co."
~ M. Twain
beta2468 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 08:20.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin