Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Pytania i Odpowiedzi

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 30-03-22, 08:09   #11
Zetix
 
Zarejestrowany: Wrz 2017
Postów: 288
Domyślnie

I tu właśnie widać waszą troskę o ALTARON. Dbacie o własne DUPY.

Licor był i jest potrzebny, a jeżeli potrzeba nowej postaci to nie mówcie że to aż takie wielkie obciążenie.
To jest część gry (dla nowych całkiem ciekawa) i jako ukłon dla nowych powinna Zostać !

Zreszta to jest ciekawe z jednej strony ludzie piszą jak gre utrudnić aby grało się długo, a przeszkadza im Licor. Robicie wyjazdy personalne bo ktoś nie gra A MOŻE TEN KTOŚ BARDZO CHCE GRAĆ z jakiegoś powodu jednak się tą grą interesuje.

Jedynie można by przyśpieszyć respawn BURAKÓW :D albo szanse na wykopanie zwiększyć, albo zmienić tak że po wykopaniu następna osoba od razu może kopać i nie może wykopać więcej jak potrzeba.

Pisałem jaki mam pomysł na usprawnienie w tym temacie:
- Zmiana w nagrodach za misje (Krótki Miecz i Tarcza zwiadowcy) w misji Miłość Szymona
- Info (samouczka) po osiągnięciu 10 poziomu "Osiągnąłeś odpowiednie doświadczenie poproś zarządce o 'pozwolenie' na opuszczenie wyspy"
- Zlikwidowanie opłaty za przepłynięcie (częste kombinowanie jak tu zdobyć pieniądze po zakupie zbroi i miecza w sposób taki żeby nie zdobyć przypadkiem 11 poziomu)

Można by jeszcze się przyglądnąć tej pierwszej misji z łopata bo tam lekka motka była (ukłon dla zupełnie nowych).
Zetix jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 30-03-22, 08:43   #12
Rahilux
 
Avatar Rahilux
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 1,518
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Rahilux
Domyślnie

Z licoru możesz wyjść nawet na 30 poziomie, niczego nie stracisz w ten sposób a skille i hp zostaną przeliczone po przejściu na maina. Tak samo jest z promocjami.

Nadal uważam, że licor to jest samouczek, który nie powinien decydować o czyimś być albo nie być, pamiętacie te grafiki z 2015?




Chyba elegancko jest pokazane, jak bardzo licor nie sprzyja wychodzeniu na główny kontynent. Resztę możecie dopowiedzieć sobie sami, a zagrać i tak zagram nawet jakby był exp 0.1
Rahilux jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 30-03-22, 10:48   #13
keroseforP
 
Zarejestrowany: Gru 2021
Postów: 213
Domyślnie

Cytat:
Napisał neilran Zobacz post
ale sie teraz zesrałeś
chłop któremu zależy pograć miesiąc i sie z tym nie kryje, bedzie sie wypowiadał na temat tempa rozgrywki, trzymajcie mnie ludzie.

Ps. dwie moje ostatnie wypowiedzi na forum o ile pamietam, to raz przyznałem Ci racje, a druga to gdy mówiłem +/- to samo co Ty, więc chyba zapomniałeś meliski zaparzyć.
przedstawisz sie wreszcie czy jestes typem gracza ktory gra od startu altaronu ze srednia 3minut na miesiac ale masz jednoczesnie pomysl jak usprawnic gre w ktora tak naprawde nawet nie grasz
keroseforP jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 30-03-22, 13:16   #14
Wyrosuaw
 
Zarejestrowany: Sie 2013
Postów: 112
Domyślnie

Cytat:
Napisał keroseforP Zobacz post
przedstawisz sie wreszcie czy jestes typem gracza ktory gra od startu altaronu ze srednia 3minut na miesiac ale masz jednoczesnie pomysl jak usprawnic gre w ktora tak naprawde nawet nie grasz
nie da się tego czytać. xD
Jest tu ktoś kompetentny kto może zrobić przekrojową analizę Archipelagu Licor celem ułatwienia przejścia go?
Tylko w taki sposób żeby też nie było za łatwo a żeby gracze byli wstanie odkryć więcej niż 1/4 dostępnego na Archipelagu Licor contentu bo jest co zobaczyć, jest co zwiedzać tylko może samouczkiem trzeba wyjść dalej niż poza miasto.
__________________
Choć promowany jest szacunek, tolerancja
nie będziesz szanowany gdy sam utniesz sobie jajca,
a jakby co chętnie to za ciebie zrobią, pojadą Cię na forum - anonimowo.
Wyrosuaw jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 30-03-22, 16:34   #15
neilran
 
Avatar neilran
 
Zarejestrowany: Paz 2013
Skąd: Psiuu?
Postów: 676
Domyślnie

Cytat:
Napisał keroseforP Zobacz post
przedstawisz sie wreszcie czy jestes typem gracza ktory gra od startu altaronu ze srednia 3minut na miesiac ale masz jednoczesnie pomysl jak usprawnic gre w ktora tak naprawde nawet nie grasz
Że niby mam Ci wysłać numer i serie dowodu osobistego? xD
Jak sie bd chciał z Tobą zakolegować to sie przedstawie, ale póki co to nie szukam kolegów i jestem Neilran z forum Altaron.pl
__________________
"Jesteśmy tylko tym, czym jesteśmy w oczach Bożych i niczym więcej."
neilran jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 30-03-22, 20:00   #16
keroseforP
 
Zarejestrowany: Gru 2021
Postów: 213
Domyślnie

Cytat:
Napisał neilran Zobacz post
Że niby mam Ci wysłać numer i serie dowodu osobistego? xD
Jak sie bd chciał z Tobą zakolegować to sie przedstawie, ale póki co to nie szukam kolegów i jestem Neilran z forum Altaron.pl
tak wiec proponuje zebys za kazdym razem jak nacisniesz jakis klawisz na klawiaturze wciskal od razu backspace wtedy twoja opinia na dany temat bedzie najbardziej trafna i wartosciowa
keroseforP jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 30-03-22, 20:07   #17
neilran
 
Avatar neilran
 
Zarejestrowany: Paz 2013
Skąd: Psiuu?
Postów: 676
Domyślnie

Cytat:
Napisał keroseforP Zobacz post
tak wiec proponuje zebys za kazdym razem jak nacisniesz jakis klawisz na klawiaturze wciskal od razu backspace wtedy twoja opinia na dany temat bedzie najbardziej trafna i wartosciowa
To Twoje zdanie, nie zapominaj o tym przypadkiem xD
__________________
"Jesteśmy tylko tym, czym jesteśmy w oczach Bożych i niczym więcej."
neilran jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 30-03-22, 22:22   #18
Zetix
 
Zarejestrowany: Wrz 2017
Postów: 288
Domyślnie

Cytat:
Napisał keroseforP Zobacz post
tak wiec proponuje zebys za kazdym razem jak nacisniesz jakis klawisz na klawiaturze wciskal od razu backspace wtedy twoja opinia na dany temat bedzie najbardziej trafna i wartosciowa
Tu naprawdę brakuje moderatora. Patrze co drugi temat zamiast merytorycznych wypowiedzi podchody personalne. keroseforP ja rozumiem, iż możesz uważać że pomysły neilran są głupie. Masz do tego prawo ale ja uważam jednak że każdy ma prawo do zgłaszania takich pomysłów jakie uważa za słuszne a ludzie powinni odnosić się merytorycznie a nie co drugi post wyjeżdżać personalnie.

Naprawdę uważam że nie na miejscu jest mówienie iż Licor jest niepotrzebny. Jest to część gry czy się to komuś podoba czy nie. Jest to także część pasująca do całości i jego usunięcie wymagało by zmian w późniejszych dialogach. Zmian w misjach.
Naprawdę nie wiem w czym Wy macie problem jeżeli twierdzicie że można Licor przejść w 30 minut jeżeli twierdzicie również że gra nie może być zbyt prosta żeby dłużej w nią grać to gdzieś to wszystko się kupy nie trzyma. To skoro chcecie grać dłużej to co wam te 30 minut na postać wadzi ?
Zetix jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 30-03-22, 22:49   #19
leavemealone!
 
Avatar leavemealone!
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 184
Domyślnie

A może by tak spalić Licor?
__________________
All of old. Nothing else ever. Ever tried. Ever failed. No matter. Try again. Fail again. Fail better.
leavemealone! jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 30-03-22, 23:28   #20
Zetix
 
Zarejestrowany: Wrz 2017
Postów: 288
Domyślnie

Cytat:
Napisał leavemealone! Zobacz post
A może by tak spalić Licor?
Z ******** chyba jednak nie ma co rozmawiać.
Zetix jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 11:27.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin