Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Błędy i problemy

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 30-01-22, 10:33   #1
Figovsky
 
Avatar Figovsky
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 470
Domyślnie Upiorzyce

Najsilniejsze potwory w grze. Pomijając Kogar.

Upiorzyca w dzień w raz z pokutnkiem biję więcej niż gargantuan. Bez wave
Upiorzyca w nocy w raz z pokutnikiem biję więcej niż 2 gargantuany. Bez wave

(garga przynajmniej można jeszcze zredukować redukcją z seta i błogo amuletem).
(przed gargiem jeszcze można uciekać, więc jego dmg tak naprawdę nie ma znaczenia, a przed upiorzycą nie można uciec, bo jest potworem dystansowym.)

Jej hity w dzień:

pocisk mroku: 200-300
pocisk śmierci: 400-600
obszarówka z sd: 800-900
Wave: nie jestem samobójcą, więc nie stoje jej na wave.

Jej hity w nocy:
pocisk mroku: 300-400
pocisk śmierci 600-800
obszarówka z sd 950-1250
Wave: gdybym stanął jej na wave, zdechłbym w sekunde.

DO TEGO przyzywa pokutnika, który sam w dzień, wali comba po 400-800, a w nocy - nie chcę mi się o tym gadać nawet.
WARTO DODAĆ pomimo tak wysokich hitów, upiorzyca ma strasznie szybki fast attack, jak kpiro ze zwykłej kuszy. Nie raz potrafi spamować cały czas obszarówki, z której bije najwięcej nie licząc wave, a nie raz spamuje tylko pociski/sdki.
W sytuacji gdzie spamuje obszarówki we mnie w nocy, muszę przekładać ssa na jednym potworku.

Do tego często upiorzycę wyskakują w parach, a nawet trójkach. Ponadto ruszają się jeżeli ktoś chodzi poziom niżej, lub wyżej - wczoraj wyskoczyły mi 4 upiorzycę.

Dziś w nocy (noc w grze) wyskoczyły mi 2 upiorzycę. Padłem w pół sekundy w biegu. Max sekunda - zdążyłem użyć tylko tapena. Mam ponad 4k hp

Jakby tego było mało, te potwory mają jakiś drop rate z dupy. Powinny dropić calutki set chaosu, żeby zrekompensować ich siłę. Na 400 upiorzyc zdropiłem 2 twarde kości. Z 400 nieumarłych stworów miałbym ich 30+

Najlepsze co z nich dropłem to kruk. Czyli syf. Zdropiłem z 400 upiorzyc także: 2 naręcza magii, z 5 lasek maga, 2x upadły miecz, kościste nogawice, 3x kościsty hełm i 3 mistyczne miecze! Ale się obłowiłem tymi mistycznymi mieczami, mówie wam.

W porównaniu do tyrana ich loot jest śmieszny. Na te 1000 tyranów wyniosłem orła i 2 demon hełmy. Czyli jakieś 30-35 refili, łącznie 40-45 godzin.
i to jeszcze podobno miałem mega farta. Ale przynajmniej jak przy zapisie serwera wylosuje jakiś w miarę drop rate, to te tyrany dropią jakieś kościste zbroje, upadłe miecze i zwraca się dzięki temu. Ale przez ostatnie 3 dni, zrobiłem 10 refili i za każdym razem miałem waste. Ale ok, rozumiem - to nie jest spawn do bicia solo jeszcze na moim lvlu.
Figovsky jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 30-01-22, 11:17   #2
prazyna9
 
Zarejestrowany: Gru 2021
Postów: 49
Domyślnie

altaron ma byc trudny es?
prazyna9 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 30-01-22, 11:18   #3
keroseforP
 
Zarejestrowany: Gru 2021
Postów: 213
Domyślnie

chyba troche przesadzasz levi ile wg ciebie upiorzyca ma walic 1.5k buta? jezeli faktycznie ma bardzo duzy fast-attack (tak jak opisujesz) to przydaloby sie troche go obnizyc

Zreszta jest to potwor ktory ma wkurwiac i utrudniac bezkarnego expa na tyranach sam pokutnik jest duzo slabszy teraz wiec powinno byc troche latwiej

Aha no i ja apo na 270lvlu rycerzu nawet przekladam czesto na jakis gorskich orkach czy jak expilem z ickiem na hrimturach czasem 5 sie zrespi tak silnych ze moje ssanie+icka sioch nie starcza bo regularnie przebijaja heala tak samo na wodnikach apo w gotowsci to mus jest
keroseforP jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 30-01-22, 11:31   #4
Figovsky
 
Avatar Figovsky
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 470
Domyślnie

Cytat:
Napisał keroseforP Zobacz post
chyba troche przesadzasz levi ile wg ciebie upiorzyca ma walic 1.5k buta? jezeli faktycznie ma bardzo duzy fast-attack (tak jak opisujesz) to przydaloby sie troche go obnizyc

Zreszta jest to potwor ktory ma wkurwiac i utrudniac bezkarnego expa na tyranach sam pokutnik jest duzo slabszy teraz wiec powinno byc troche latwiej

Aha no i ja apo na 270lvlu rycerzu nawet przekladam czesto na jakis gorskich orkach czy jak expilem z ickiem na hrimturach czasem 5 sie zrespi tak silnych ze moje ssanie+icka sioch nie starcza bo regularnie przebijaja heala tak samo na wodnikach apo w gotowsci to mus jest
Tyran ma buta za 3k we mnie, a jest potworkiem na bliski target. Upiorzyca w nocy ma buta w 2 sekundy z wavem i pokutnkiem za 7k~

Dla ciebie to normalne?
Figovsky jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 30-01-22, 11:44   #5
Rahilux
 
Avatar Rahilux
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 1,518
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Rahilux
Domyślnie

Cytat:
Napisał Figovsky Zobacz post
Tyran ma buta za 3k we mnie, a jest potworkiem na bliski target. Upiorzyca w nocy ma buta w 2 sekundy z wavem i pokutnkiem za 7k~

Dla ciebie to normalne?
Te wartosci to sa chyba
licked from finger
Rahilux jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 30-01-22, 11:51   #6
Maru123
 
Avatar Maru123
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Mielec
Postów: 343
Domyślnie

90% bredni.
- na kogar nie ma silniejszych mobów.
- hity przesadzone jak zwykle
- znając życie zabiłeś ich z 40 a piszesz o 400
- tak jak pisze Profesorek, ten mob ma utrudnić bezkarne latanie po tytanach.
- jest to quest i może nie został dostosowany pod expienie tam, lecz jedynie pod misje, miejsce do expienia jest niżej. Nie każdy spot musi być dostosowany pod expienie solo.

- zgodze się jedynie z obniżeniem fast attacku.
Maru123 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 30-01-22, 12:32   #7
mexiunio
 
Zarejestrowany: Sie 2012
Postów: 610
Domyślnie

Upiorzyca nie ma bonusu nocnego. Ja jestem za tym, żeby poprawić jej zbugowane wavewy, które (jak i u proroka) strzelają przez walle/ściany. Można też rozważyć usunięcie summonowania pokutnika, analogiczny prorok nic nie przyzywa.

+trzeba poprawić rozstawienie mobów na kółku na dalszym klasztorze albo zwiększyć expa za upiorzyce, bo jest on niedostosowany do warunków tego respa
__________________
To do list:
x 200 lvl na abitańcach
x 400 lvl na legionistach
mexiunio jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 30-01-22, 13:05   #8
Figovsky
 
Avatar Figovsky
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 470
Domyślnie

ok zapraszam na dc hertagonu na streama

Cytat:
Napisał mexiunio Zobacz post
Upiorzyca nie ma bonusu nocnego. Ja jestem za tym, żeby poprawić jej zbugowane wavewy, które (jak i u proroka) strzelają przez walle/ściany. Można też rozważyć usunięcie summonowania pokutnika, analogiczny prorok nic nie przyzywa.

+trzeba poprawić rozstawienie mobów na kółku na dalszym klasztorze albo zwiększyć expa za upiorzyce, bo jest on niedostosowany do warunków tego respa
Skończ pierdolić bo cały czas jakieś fake info zapodajesz. Bonus nocny jest. Legio bez bonusu daje w nocy 18-25k expa ;) Bosik potwierdzi bo oglądał teraz stream.


Co do hitów, to miałem rację, ale tylko częściowo. Hity upiorzycy po prostu stackują się. Do 1400 jej się stackuje jedna bułka w sekundę, ofc odrazu leci kolejna kulka za 600 albo kolejne efo oreh.

Ma fast attack tak szybki, jak kpiro z orła i po prostu hity stackują się i cały czas widać te 1000, 1200, 1400, 800, 600, 1200, 1400. Bosik potwierdzi.


Cytat:
Napisał Maru123 Zobacz post
90% bredni.
- znając życie zabiłeś ich z 40 a piszesz o 400
30 upiorzyc na 1 refil zabijam. Tylko po prostu uważałem, żeby tego gówna nie bić w nocy, dziś 2x w nocy poszedłem i złapałem się za głowę.

Ostatnio edytowane przez Figovsky ; 30-01-22 o 13:15
Figovsky jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 30-01-22, 14:11   #9
mexiunio
 
Zarejestrowany: Sie 2012
Postów: 610
Domyślnie

Cytat:
Napisał Figovsky Zobacz post
Skończ pierdolić bo cały czas jakieś fake info zapodajesz. Bonus nocny jest. Legio bez bonusu daje w nocy 18-25k expa ;) Bosik potwierdzi bo oglądał teraz stream.
Żaden z potworów podpisanych jako nekroupiorzyca, nekrolegionista, nekrotyran nie posiada factora odpowiedzialnego za bonus nocny.

Ziomek, do tego wbiłem tam jakieś 600 milionów expa i wiem, że legionista zawsze daje 15 tysięcy expa na razy 1 (12 tysięcy bez staminy) +/-20%.
__________________
To do list:
x 200 lvl na abitańcach
x 400 lvl na legionistach
mexiunio jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 30-01-22, 14:39   #10
sebastianix
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 191
Domyślnie

zgadzam się, gargi buff 2x
__________________
Sprawdź ten flow, mam w sobie go na 100%
Skąd? Skąd się wziął, to nieokiełznane moce
sebastianix jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 15:21.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin