Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Dyskusje ogólne

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 25-03-22, 22:05   #51
keroseforP
 
Zarejestrowany: Gru 2021
Postów: 213
Domyślnie

hmmmm ile mobow sie klatuje na spocie

wodniki od 2 do 5 (tylko kilka klat jest po 5)
bagienne hydry bije sie w biegu po 1-3
profany ~3-4
praojce 3-4 (wiecej nie ma sensu bo resp nie wyrabia)

praktycznie kazdy resp bijesz wlasnie po 3 moby jeszcze gfb trzeba albo kupic u npc i przeplacac albo samemu robic co zajmuje czas


nie no kurwa walant jebnij sie w leb zeby mag DUCHOWNY ktory leczy byl jednoczesnie top dpsem na pve contencie super kurwa balans dobry jest ze do pt bierzesz 3 lekarzy i tanka


jeszcze gdyby nie to ze bagienne sa rozjebane jak sam skurwysyn (nie zostaly pokarane buffem +50% hp do mobow) to wgle sd byloby nie uzywane chyba ze zeby dropnac itemy z gargow XD ogolnie fajna meta ze tylko sie lura po 3 moby i nikomu sie na gargi nie chcialo chodzic
keroseforP jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 25-03-22, 22:11   #52
Rahilux
 
Avatar Rahilux
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 1,518
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Rahilux
Domyślnie

Cytat:
Napisał keroseforP Zobacz post
hmmmm ile mobow sie klatuje na spocie

wodniki od 2 do 5 (tylko kilka klat jest po 5)
bagienne hydry bije sie w biegu po 1-3
profany ~3-4
praojce 3-4 (wiecej nie ma sensu bo resp nie wyrabia)
Jak chcesz to Ci powiem tak, profanow sie nie bije po 3-4 bo sie wychodzi z nich w momencie zdropienia bitewnego armora, bez seta potrafilem dostac na 110 lvlu deep reda od 2, 3 bez daarfy by mnie wygonily, pozniej ten spot jest useless.

Wodniki bijesz tylko i wyłącznie po 5 minimum wszystkie klaty, czasem 7 i po tyle brałem na 180lvlu z dwoma siochami.

Praojce bijesz z siochem, który mało co robi bo największy dmg najczęściej robi nuciarz + efo owle, visko traci dmg przez nonstop spawnione drzewce.


Bagienne- brawo, wymieniłeś jeden resp na którym to działa, tylko, że jak już idzie zgrany teamek 4 osobowy by bić tak po 1-3 (przeklęty set na knighcie must have, albo masz dedliste jak hektor), to już lepiej iść na... czerwone żmije :peepoglad.

I pamiętaj, gfb to nie tylko "kupić od npca" "zrobić", to też dłuższy refill dla maga bo nie traci many na visko. Osobiście proponuje, żeby runy kupowane na handlu były stackowane, albo po prostu umożliwić ich stackowanie.
Rahilux jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 25-03-22, 22:16   #53
keroseforP
 
Zarejestrowany: Gru 2021
Postów: 213
Domyślnie

Cytat:
Napisał Rahilux Zobacz post
Jak chcesz to Ci powiem tak, profanow sie nie bije po 3-4 bo sie wychodzi z nich w momencie zdropienia bitewnego armora, bez seta potrafilem dostac na 110 lvlu deep reda od 2, 3 bez daarfy by mnie wygonily, pozniej ten spot jest useless.

Wodniki bijesz tylko i wyłącznie po 5 minimum wszystkie klaty, czasem 7 i po tyle brałem na 180lvlu z dwoma siochami.

Praojce bijesz z siochem, który mało co robi bo największy dmg najczęściej robi nuciarz + efo owle, visko traci dmg przez nonstop spawnione drzewce.


Bagienne- brawo, wymieniłeś jeden resp na którym to działa, tylko, że jak już idzie zgrany teamek 4 osobowy by bić tak po 1-3 (przeklęty set na knighcie must have, albo masz dedliste jak hektor), to już lepiej iść na... czerwone żmije :peepoglad.

I pamiętaj, gfb to nie tylko "kupić od npca" "zrobić", to też dłuższy refill dla maga bo nie traci many na visko. Osobiście proponuje, żeby runy kupowane na handlu były stackowane, albo po prostu umożliwić ich stackowanie.
przeciez bilem wodniki na 2 siocherow wlasnie po 3-5 xD tak samo bilem bagienne hydry w bitewnym secie z bronia 2 reczna po 1-2 w biegu jako rycerz 2h

profany walant bil z westem na ~140lvlach i to chlop gral knajtem NEKRO 1h


przepchaliscie na dead serverze buff na visco i tak sie meta zmienila ze na gargi ciezko bylo team zlepic gdzie wczesniej ten spot byl oblegany razem z piachami
keroseforP jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 25-03-22, 22:19   #54
Rahilux
 
Avatar Rahilux
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 1,518
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Rahilux
Domyślnie

Cytat:
Napisał keroseforP Zobacz post
przeciez bilem wodniki na 2 siocherow wlasnie po 3-5 xD tak samo bilem bagienne hydry w bitewnym secie z bronia 2 reczna po 1-2 w biegu jako rycerz 2h

profany walant bil z westem na ~140lvlach i to chlop gral knajtem NEKRO 1h

efektywność musiała być zacna



pela ofla od 5 targetow bije wiecej niz visko, gfb podobnie z tym, ze ma jeszcze wiekszy obszar dzialania.

Odświeże jeszcze temat https://forum.altaron.pl/showthread.php?t=25286

Cytat:
Napisał keroseforP Zobacz post
przepchaliscie na dead serverze buff na visco i tak sie meta zmienila ze na gargi ciezko bylo team zlepic gdzie wczesniej ten spot byl oblegany razem z piachami
daj link do zmiany
Rahilux jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 25-03-22, 22:24   #55
keroseforP
 
Zarejestrowany: Gru 2021
Postów: 213
Domyślnie

chuj ze na discordzie bylo pare dni proszone zeby zlepic team na gargi bo nikt tam nie chcial isc bo single target exp jest do wyjebania (wlasnie przez to rozkurwione visco) bo lepiej pojsc knajtem ktory ledwo jest wstanie ustac 3 potwory i kostelnaar czy darfa to jest jego byc albo nie byc na respie i visco ktore nakurwia zanim potwory dojda + nie wali blokera (bo nie daj boze ktos bedzie doklejal ofle w blokera to wipe calego teamu)

no super kurwa spellek 10/10 jeszcze to ze moze go uzywac DUCHOWNY ktory powinien byc siocherem a nie dpsem to odklejenie fest
keroseforP jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 25-03-22, 22:41   #56
Figovsky
 
Avatar Figovsky
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 470
Domyślnie

rozjebany ten balans aż beke mam jak o tym myślę xD

ja se 250 zwiadem duch alchem z legendarnym orłem w peaku robiłem 1.5kk/h na hrimturach, wszystko byłoby spoko gdyby to nie był exp na x2 i gdyby 70lvl mag z kryształową różdzką też jakąś legendarną chyba nie robił podobnych expów
Figovsky jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 27-03-22, 11:52   #57
kwadrat
 
Zarejestrowany: Gru 2021
Postów: 9
Domyślnie

Magiem to do 200lvla możesz co najwyżej abitańce iść postrzelać z gfb jak je sobie wcześniej przez pół dnia robiłeś. Jak już jakimś cudem skompletujesz upragniony set chaosu, wbijesz wszystkie wnęki to potem możesz przez pół dnia zbierać piórka, żeby zrobić mikstury maga, potem pół dnia uhy robic, zeby finalnie iść po expić 40min i może zrobisz ciut większy exp niż zwiadowca bijący legionistow cały dzień, drukujący 100t/h i robiący refill w 3min, rycerz jeszcze szybciej robi refill, bo strzałek nie musi kupować

Chciałem napisać merytoryczną wypowiedź, ale cała argumentacja w tym wątku jest wyssana z palca i każdy chce robić balans pod siebie i swoja przyszła profesje na nowym PVP.
Pozdrawiam Wielki Gwander
kwadrat jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 27-03-22, 14:07   #58
Figovsky
 
Avatar Figovsky
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 470
Domyślnie

Kupowałeś młotki i ametysty u npc, ale na uhy to już ci nie starczało?

magiem nekro ele* chciałeś chyba napisać

To niezłe 100t/h na legio xD

Aktualnie gwander dyskusja to: alchemik jest słaby, a mag ele duch jest rozjebany

Więc nic dziwnego, że nie znalazłeś merytorycznej wypowiedzi, kiedy nie wiesz nawet o czym piszę gofer albo ja.
Figovsky jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 27-03-22, 14:35   #59
Walant
 
Zarejestrowany: Wrz 2017
Postów: 96
Domyślnie

Duch ele jest rozjebany? Z jakiego powodu xD?
Ja bym powiedział, że nekro ele jest rozjebany. Jako duch przynajmniej walisz do 300pocisk w chłopa będąc wyskalowanym. A nekro ele wali sobie z nutek itp.
Walant jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 27-03-22, 14:40   #60
Rahilux
 
Avatar Rahilux
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 1,518
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Rahilux
Domyślnie

Wszystkie te dyskusje ida na marne bo jak nie bylo jakiejkolwiek odpowiedzi administracji tak nadal nie ma, a chyba każdy zgodnie przyzna, że najważniejsze co musi być zrobione to skalowanie od poziomu.

Potem można się bawić w ten leciwy balans.
Rahilux jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 12:38.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin