Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Dyskusje ogólne

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 25-03-22, 16:33   #41
Figovsky
 
Avatar Figovsky
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 470
Domyślnie

Cytat:
Napisał bart303 Zobacz post
5. Ponieważ WiElKi LeVi tak powiedział, ten sam co zarabiając 100 talarów na godzinę stracił plecak i wyszedł z otsa bo wstyd mu było już logować i robić WiElKi ZaJaZd
xD

Grysik się nam odkleił

@Rahilux

Narazie nie mam czasu na dyskusję. Potem możę Ci odpiszę, ale trochę mnie do tego demotywuje fakt, że napisałeś, że cytuje "Obrażenia krzaków są git".
A obaj dobrze wiemy, że w late endgame to jest op jak skurwesyn
Figovsky jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 25-03-22, 16:57   #42
Rahilux
 
Avatar Rahilux
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 1,518
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Rahilux
Domyślnie

Cytat:
Napisał Figovsky Zobacz post
xD

Grysik się nam odkleił

@Rahilux

Narazie nie mam czasu na dyskusję. Potem możę Ci odpiszę, ale trochę mnie do tego demotywuje fakt, że napisałeś, że cytuje "Obrażenia krzaków są git".
A obaj dobrze wiemy, że w late endgame to jest op jak skurwesyn
A co late game nie jest op jak skurwesyn oprócz knighta?

Nie zauważyłem wysypu zwiadowców elementalistów na sezonie, którzy mogliby robić op powergaming dzięki krzakom, to samo na cpvp.

No chyba, że mówimy o graczach, którzy wbijają 400lvl na kontencie do 200.
I oczywiście, że będzie się wydawało op, gdy jest to jedyny spell, który skaluje się z lvlem.

I ogólnie, polecam pograć każdą profesją zanim napiszesz co jest do nerfa, ja myślałem, że visko jest op a później zobaczyłem ogarniających magów z gfbkami, a pograć każdą profą, bo pogląd możesz mieć daleko hen w tyle we wspomnieniach z knighta, który oneshotował klate starszych smoków z odes rago w 2013, teraz byś uderzył za 700 i się wyjebał 2 sekundy później xD.
A najlepiej zacząć od knighta 1h duch ele.
Rahilux jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 25-03-22, 17:52   #43
Walant
 
Zarejestrowany: Wrz 2017
Postów: 96
Domyślnie

Visko nie powinno iśc do nerfa, gfb na wyższym lvlu są bardziej opłacalne więc nie używa się go nigdzie oprócz th gdzie lurujesz 3/4 moby.
Visko jest użyteczne tylko w danych momentach. Sniezyca podnieść lvl uzywania + zwiekszyc wymagana mane + może dodać żeby dawała cd na leczenie to by było ciekawe hm
Walant jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 25-03-22, 19:46   #44
Figovsky
 
Avatar Figovsky
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 470
Domyślnie

Cytat:
Napisał Rahilux Zobacz post
Alchemik miał mieć nowe dedykowane potiony na kogarze a wyszło jak wyszło.
Jeśli te potiony będą tylko dla alchemika, tak jak mgiełki, to staną się jego atutem. Ale aktualnie łatwiej jest ulepszać orła moim sposobem, płynąc z bekalelu na ankardię, niż robić te poty.

Na resztę nie chcę mi się odpowiadać.
Figovsky jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 25-03-22, 19:57   #45
Rahilux
 
Avatar Rahilux
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 1,518
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Rahilux
Domyślnie

Jak odpowiesz to Ci wysle plecaczek co straciles i dorzuce blogo dysta do depo bekalelu, tam bedziesz mogl poplynac wplaw na ankardie i rozpoczac ulepszanie.

amen
Rahilux jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 25-03-22, 20:04   #46
Figovsky
 
Avatar Figovsky
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 470
Domyślnie

A zapomniałem dodać - mi nie chodzi o nerf visko czy nerf krzaków, a o zachowanie balansu między alchemikiem, a elementalistą, który można osiągnąć po przez boost alchemika lub nerf elementalist. Można to osiągnąć również po przez zrobienie z alchemika dodatku, a nie wyboru. Aktualnie są sposoby by korzystać z niektórych wygód alchemika, jak np. robienie chara pod kostkę albo rozdawanie pn w alchemię nie będąc alchemikiem i zwiększanie tym samym sobie bonusu ze skill potów jak i również bonusu % do potowania się. Można też korzystać z potów robionych na high alchemii nie będąc alchemikiem, ba nawet z mikstur alkoholowych.

Za to alchemik nie możę korzystać ze śnieżycy wyjetej z jakiegoś evo otsa, ale nie wiem jakiego, bo nie lubuje się w nich :|

Alchemik nie możę również korzystać z krzaków, które na odpowiednim range lvlowym, mają prawdopodobnie większy dps niż najmocniejsza obszarówka maga nekromanty.
Figovsky jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 25-03-22, 20:26   #47
Rahilux
 
Avatar Rahilux
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 1,518
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Rahilux
Domyślnie

Cytat:
Napisał Figovsky Zobacz post
jak np. robienie chara pod kostkę albo rozdawanie pn w alchemię nie będąc alchemikiem i zwiększanie tym samym sobie bonusu ze skill potów jak i również bonusu % do potowania się. Można też korzystać z potów robionych na high alchemii nie będąc alchemikiem, ba nawet z mikstur alkoholowych.

Za to alchemik nie możę korzystać ze śnieżycy wyjetej z jakiegoś evo otsa, ale nie wiem jakiego, bo nie lubuje się w nich :|

Alchemik nie możę również korzystać z krzaków, które na odpowiednim range lvlowym, mają prawdopodobnie większy dps niż najmocniejsza obszarówka maga nekromanty.



A) W jaki sposób chara do kostki, chodzi Ci o to, że każdy 60lvl może mieć 3 krąg alchemiczny i wrzucać itemy do kostki?

B) Tylko, że to tak nie działa, nie otrzymujesz boosta do skilli nie będąc alchemikiem a mając rozdane pny w alchemie.

C) Oczywiście, że może, wystarczy, że zrobisz kombinacje profesji "Elementalista-Alchemik", która łączy wszystko na co narzekasz XD!


Zrób mi i sobie przysługę i odpocznij od forum altarońskiego, a zanim zaczniesz pisać propozycje ogólnikami, to rozpisz co jest nie tak i w jaki sposób proponujesz rozwiązać robione przez siebie problemy.

Moim zdaniem próbujesz ugrać jeszcze coś więcej pod swojego ulubionego zwiadowcę duchownego-alchemika, którym grasz od chyba trzech edycji.
Nie kłopocz się bo to nie wyjdzie.
Rahilux jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 25-03-22, 20:48   #48
Figovsky
 
Avatar Figovsky
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 470
Domyślnie

Oj rahilux chyba za dużo rpg grałeś na pustym otsie. Ale nie martw się. Ja cię lubię i nawet bym ci ulepszył ten przeklęty set na który tak ciężko pracowałeś, gdzie go masz wgl? Włóż go do mojego plecaka, który tak bardzo polubiłeś, a ja już zakładam czepek
Figovsky jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 25-03-22, 20:57   #49
keroseforP
 
Zarejestrowany: Gru 2021
Postów: 213
Domyślnie

visko to do wyjebania jest tak broken spell ze ja pierdole juz wczesniej opisywalem

1. nie bije blokera
2. mozna walnac zanim podbiegnie klata
3. wali w huj wiecej od gfb
4. mozna walic jak ek biega z klata

?????? co to kurwa ma byc
keroseforP jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 25-03-22, 21:02   #50
Walant
 
Zarejestrowany: Wrz 2017
Postów: 96
Domyślnie

Wali więcej od gfb tylko wtedy kiedy masz 3 moby, powyżej 3 mobow wali już mniej btw. Jedyny plus to taki, że nie bije blokera
Walant jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 01:49.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin